Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam i BARDZO :!: dziękuję Vergette ,MaćkowiSubru z Agą , DNL , Simonowi , Hogiemu ,Michaelowi spotkanych niespodziewanie :wink: za nocne szaleństwa ,było SUPER :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja już wstałem :grin:

Dzięki również, zmęczyłem się szybciej niż swoją nalewką... :razz: :mrgreen:

 

Gorąco było. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam i BARDZO :!: dziękuję Vergette ,MaćkowiSubru z Agą , DNL , Simonowi , Hogiemu ,Michaelowi spotkanych niespodziewanie :wink: za nocne szaleństwa ,było SUPER :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja już wstałem :grin:

 

Odpozdrawiam i dziękuję za miłą zabawę, było gruboooo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dziś płyną dla:

- kolegi w Subarowym polarze palącego fajka widzianego przy Tesco na Bródnie ok godziny 10.30

- matiego jadącego swoim Saabikiem, któremu pomachałem na pasach przy szpitalu bródnowskim

- niebieskiej znów mojej wymarzonej Imprezy tylko, że w combi krążącej koło Mc Donalda na rogu Radzymińskiej z Młodzieńczą

- i dla mojej wyśnionej Subarki spotkanej na zakupach w Makro w Markach

dsc03972je.jpg

 

- niebieskiego Stiaja Lanosa parkującego na chodniku ulicy Popiełuszki w Markach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego WRXa DW**** chyba. Wczoraj koło 20 na Alejach w Krakowie, najpierw się z nim zrównałem żeby mu pomachać, ale albo nie widział albo nie chciał widzieć :neutral: więc odjechałem pełnym ogniem, ale na wszelki wypadek mrugnąłem jeszcze awaryjnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...