Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam właściciela czarnego jak smoła Forestera 2.5XT "STI look" na blachach NGIxxxx, którego jakiś czas temu kilkakrotnie widziałem w Łodzi (na ul. Obywatelskiej była kiwka).

PS: Ładnie gada, no i odejście ma (auto, nie kierownik :mrgreen: ).

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam : NIKOGO!

 

Od tygodnia nie spotkałem, żadnej Imprezy w Warszawie....

to sie przesiadz na niesubaru-jak to robie to natychmiast pojawiaja sie stadami i sobie mozesz do woli machac budzac usmiechy politowania...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.....może dlatego, że przez ostatnie 7 dni nie było mnie w mieście ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniak czerwonej turbowanny na zlotych felgach mijanego wczoraj w okolicach turystycznej,

 

pozdrowienia dla kieronika bugeje kombii mijanego niedawno koło Ogrodu Saskiego

 

swinki na lustrach byly

 

coraz więcej tego w Lublinie. Jak tam studiowałem 3 lata to same forestery można było spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze kierowcy jakos nie kumaci - bo swinei sa a kiwek nie ma

 

Subaru będzie wkrótce więcej i kierowca bardziej kumaty :wink:

 

Pozdrowienia dla:

 

- srebrnej lubelskiej Imprezy GT Kombi pełnej pasażerów, w piątek około godz. 19, która poszła pełną dzidą z Willowej w Tysiąclecia

 

- dla niebieskiego Buga WRX na świdnickich blachach, w niedzielę około 21 na stacji BP, też Tysiąclecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze kierowcy jakos nie kumaci - bo swinie sa a kiwek nie ma

kilka sztuk to chyba jakieś "poforumowe". Np. srebrny Forek MY03, którym jeździ jakaś pani na Uniwerek Medyczny. Nie reaguje na kiwki a świnki na obu lusterkach :neutral:

Dlatego odklejać trzeba te prosiaki przy sprzedaży jak idzie w takie ręce autko.

 

Ja dziś pozdrawiam:

- szukającego parkingu niebieskiego Wrxa Blobeye pod ośrodkiem WORDU w Warszawie na Odlewniczej o godzinie 17.40

- oraz pozdrowienia dla zielonej Imprezy Gt Combi którą wyminąłem stojącą w korku na Ulicy Łodygowej w stronę Radzymińskiej o godzinie 18.00tej. Kolega już miał chyba dosyć stania w tym korku :wink: Wydaje mi się, że to forumowicz i chyba go poznałem na jednym ze spotów. Ale się tak rozwinąłem, że nie jestem pewien :mrgreen: Bo ciemno było :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...