Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich spotowiczów z GalMoku, gwarzących i palących Sziszę...

 

Przejeżdżałem koło Was chyba 3 razy ziemnozielonym audi 100 avant quattro szukając miejsca do zaparkowania... Nawet na srebrną imprezę prawie bym wjechał, kiedy owa wyjeżdżała ze ślimaka a ja skręcałem w prawo :mrgreen: Miło było popatrzeć na tyle subarek, a Adze mojej aż się posmutniało...

 

ODPOZDROWIENIA! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotowiczów z GalMoku, gwarzących i palących Sziszę...

 

Przejeżdżałem koło Was chyba 3 razy ziemnozielonym audi 100 avant quattro szukając miejsca do zaparkowania... Nawet na srebrną imprezę prawie bym wjechał, kiedy owa wyjeżdżała ze ślimaka a ja skręcałem w prawo :mrgreen: Miło było popatrzeć na tyle subarek, a Adze mojej aż się posmutniało...

 

Odpozdrawiamy serdecznie, ten co machał każdemu/każdej to Simon, ja siedziałam w bagażniku Saxo, DNL produkował cumulusy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrawiam kierownika niebieskiego Lanosa ze świniaczek, spotkanego dzisiaj w Wawie na Żelaznej ok. 15.

 

Ładnie to tak być w Warszawie i nawet do siostry się nie odezwać? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której tam siedzicie?

dziś jakoś do 23?? coś jak to.

całą wawe dziś przebyłem

a wpaść na spota nie mogłeś...

 

spotkanego dzisiaj w Wawie na Żelaznej ok. 15.

i kolejny...

 

ludzie...co wy...obudźcie się ;) trzeba priorytety znać ;)

 

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 2:06 am ]

ja siedziałam w bagażniku Saxo

w przestrzeni niezajętej przez klatkę ;)

 

DNL produkował cumulusy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

duże płuco robi swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to tak być w Warszawie i nawet do siostry się nie odezwać? :???:

 

Najmocniej najdroższą siostrzyczkę przepraszam, ale byłem dosłownie chwilę i musiałem wracać. Miałem jeszcze pewne plany, ale jak się w...rypałem w korek to przez 20 cykli świateł stałem w tym samym miejscu. Nie znam jeszcze tych wszystkich warszawskich trików, żeby być wystarczający szybki w korku (mówię o jeździe po przystanku autobusowym, pod prąd, po torach, po przejściu dla pieszych :cool: ). Musiałem również innemu forumowiczowi odmówić spotkania, bo bym się nie wyrobił. ALE! W przyszłym tygodniu będę na 2-3dni, więc czasu będzie aż nadto i wtedy na pewno dam znać, bo nie będzie chaosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam młodą załogę dyszlowatego Forestera na gdańskich blachach w kolorze Apalblue ;) To tak około 13.30 było przy pętli w Oliwie. Mało co Cię pasażerka nie zjadła kolego ;)

 

Aha, świnki obecne :)

 

:oops::oops::oops:

 

 

 

 

 

 

 

Zawsze mnie wykorzystuje na czerwonym... :twisted:

 

Odpozdrawiam odpozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika Lanosa 2,0 na blachach LU, którego od kilku dni widuje w Janowie Lubelskim. Niestety (dla niego) prawda jest taka, że jak parkowaliśmy koło siebie i innym razem jechaliśmy za sobą, to ludzie oglądali się za 12 lat starszym Subaru :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMSTeam napisał/a:

Już mam nowe naklejki

 

 

człowiek z misją jesteś

mistrzów świata widziałem ostatnio w Zamościu- w 2 samochody zastawili 4 miejsca dla niepełnosprawnych pod supermarketem

 

Hehe, z taką małąmisją, ale jestem dla takich delikwentów przerażający :twisted:

Cytat:

A spróbuj, hehe. Już mam nowe naklejki

 

a gdzie je można dostać. Mi by się często przydawały.

 

Mogę kilka oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia chyba dla Michaela, który mi pod fabryką burczy od czasu do czasu ostatnio na Ostro :-)

 

pozdro

goory

 

A gdzie Waszmość fabrykujesz się? :)

 

na ul.Ostrej w Wilanowie. Czy Twój GT nie ma tablic zaczynających się od DOL..... i jakieśtamcyferki?

 

Staje taki od pewnego czasu zaraz obok mojego GT w Wilanowie. (przy czym akurat teraz jestem w Łodzi).

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...