Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam dwa Forki (czarny WIxxxx oraz SMI oklejony salonem Gruchel) wczoraj koło 20-ej na trasie na Katowice-Wisła, niestety WI nie wytrzymała jazdy w rządku ;) i nas myknęła :D

oraz dzisiaj rano (koło 7-ej) czarnego Legasia klekota w centrum Katowic, z którym dynamicznie przejechaliśmy krótkiego OeSa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Cię pozdrawiałem jakiś czas temu, tylko chyba niezbyt często jesteś ostatnio na Forum. :cool:

 

Jakkolwiek, odpozdrawiam raz jeszcze.

 

No właśnie przeleciałem ten wątek pobieżnie, żeby sprawdzić, czy ktoś pozdrawiał, ale widać było zbyt pobieżnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marro napisał/a:

sobotnie pozdrowienia dla wlasciciela Lanosa Blue Sti zaparkowanego w sobotę rano pod klubem tenisowym na AWF-ie - trzody nie stwierdzono

 

 

Odpozdrawiam. Ale nie widziałem w okolicy innego Subaru.

 

bo byłem odprowadzic córkę do klubu tenisowego, jak zwykle co sobota rano, i podjechalem wozem dla ludu, a potem poszedlem na spacer :mrgreen: grasz tam regularnie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam oświniaczonego nowego legasia na blachach wx***** widzianego ok 12 pod galerią mkotów, oraz mocno oklejoną niebieską impreze sti która ok 14 wchodziła na ręcznym w skrzyżowanie modzelewskiego z domaniewską, poczułem sie przez chwile jak na barburce... :lol: ktoś z forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal mord nie poznajesz ?? Odpozdrawiam
Tak wyrwałeś z kopyta, że tylko zdążyłem pasażerkę kiwającą zobaczyć :oops: , którą też gorąco pozdrawiam i od mojej drugiej połowy też pozdrowienia, powiedziała, że kiwki to dla niej były a nie dla mnie :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 10:07 pm ]

Szakal, czy ja dobrze widziałem, czy Ty masz jakieś LED'y z przodu
To jeszcze ich nie widziałeś? Pewnie odstraszaczy na szakale też nie widziałeś :mrgreen: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyrwałeś z kopyta, że tylko zdążyłem pasażerkę kiwającą zobaczyć :oops: , którą też gorąco pozdrawiam i od mojej drugiej połowy też pozdrowienia, powiedziała, że kiwki to dla niej były a nie dla mnie :mrgreen:
No tak.... tych w głębi nie było widać, bo ja nie widziałem Twojej pasażerki (Pozdro i dla niej) a Ty nie widziałeś mnie :P

 

Nie mniej pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...