Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

niebieskiego ślicznie oklejonego Gt combi na Jana Pawła koło godziny 19.53. Ekstra zabulgotałeś :cool: Oraz pozdrowienia dla chyba juz mi znajomej parki z Cargo tzn. Srebnej Imprezy sedan również na Jana Pawła godzina 20.13 :mrgreen:

I pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy combi z którą się minąłem na zjeździe w Kopernika. Nawet nie było czasu na kiwke bo był szybki slalom :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla dzisiejszej Słomczynowej ekipy w składzie:

MiK

Fala

Przemeq

Siela

i inni, których nie poznałem lub nie ma ich na forum.

 

Filip - miło było poznać!

Pzdr niemniej serdeczne dla pozostałych uczestników!

I dziękujemy organizatorom za kiełbasę! :D

 

Filip Cz również pozdrawiam :) tak jak i resztę wyminionych uczestników zlotu Legaców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Primiego, którego widziałam z pokładu passata, około 15.30, jak jechaliśmy na spota w Oliwie :mrgreen: .
Z dzieckiem, wolniutko w koreczku się snułem wypatrując jakiegoś subaraka, a tu z passata zostałem namierzony :mrgreen:

Odpozdrawiam oczywiscie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowki dla niebieskiej oświniaczonej imprezy skręcającej w okolicach stacji BP koło McDonalda na trasie na Mińsk Mazowiecki przed józefinem

 

Jesli to był piątek to mogłem być ja... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla dzisiejszej Słomczynowej ekipy w składzie:

MiK

Fala

Przemeq

Siela

i inni, których nie poznałem lub nie ma ich na forum.

 

odpozdrawiam, choć nie poznałem osobiście.

mam nadzieje ze bedzie jeszcze okazja :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

:arrow: niebieską Imprezkę GT, która ostatnio parkuje na Żytniej w okolicach piekarni, dopiero dziś zauważyłem świnkę :wink:

:arrow: srebrnego bug-eye'a, którego mijaliśmy dziś po 16 na Łodygowej jadąc na spotkanie pozostałych "off-roadowców", których również niniejszym pozdrawiam serdecznie :cool: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla dzisiejszej Słomczynowej ekipy w składzie:

MiK

Fala

Przemeq

Siela

i inni, których nie poznałem lub nie ma ich na forum.

 

Filip - miło było poznać!

Pzdr niemniej serdeczne dla pozostałych uczestników!

I dziękujemy organizatorom za kiełbasę! :D

 

Filip Cz również pozdrawiam :) tak jak i resztę wyminionych uczestników zlotu Legaców :)

 

Ja też, ja też. Ale było fajowo! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Aśka, dziewczyna Marro, który śmiga na desce na zatoce. A jak nie śmiga, bo podobno nie wieje, to chodzi z naszą córką na lody, gofry i budować zamki z piasku. Tak jakoś głupio wyszło, że on tam, z moim dieslem (całe 101 niemieckich koni mechanizcznych) a ja tutaj... z tą jego niebieską ukochaną rakietą. We dwie... Jakoś będziemy dawać radę. Ale jak zobaczycie przerażoną blondynkę, która jedzie 50 na godzinę, nie śmiga po wąskich zakrętach, nie rusza pierwsza z pod świateł i nie odpowiada na pozdrowienia to to będę ja Mam nadzieję, że nie narobię obciachu. Póki co wyjechałam z garażu... i jeszcze mi się trzęsą ręce Pozdrawiam!!!

 

nooooo to widze, ze moja byla "kochanka" w dobrych rekach jest !!! namow moze w koncu Ty Marcina i przyjedzcie na jakaz pojezdzawke... bedzie fajnie...

Hehe...Miło, że to auto wogóle nadal jest na forum (jeśli mówimy dalej o tym SPRyTnym STi ;) )

Pamiętam je jeszcze jak grzało miejsce w Gdyni jako kandydat na sprzedaż :)

 

no dobra wróciłem i auto w dobrym stanie :mrgreen: Bunch, dam sie namowić Asi na jakąś pojedzawke w końcu, nie chodzi o brak chęcie ale raczje o niesprzyjające terminy :mrgreen:

Roberto555, no jest autko na forum i ma sie dobrze :mrgreen: pozdrawiam krajana z 3city :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastnawiam się tylko nad taką rzeczą: według Regulaminu za rozdwojenie jaźni tj. dwa konta dla jednej osoby, jest ban. A tu mamy sytuację odwrotną - z jednego konta marro korzystają dwie osoby. To co za to jest? Nagroda w postaci zostania dwugłowym modem? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastnawiam się tylko nad taką rzeczą: według Regulaminu za rozdwojenie jaźni tj. dwa konta dla jednej osoby, jest ban. A tu mamy sytuację odwrotną - z jednego konta marro korzystają dwie osoby. To co za to jest? Nagroda w postaci zostania dwugłowym modem? :mrgreen:

 

tutaj to raczej mamy "scalenie" jaźni :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...