Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla Kudłatego godzine temu na końcu KEN'u. Jechałem w drugą stronę Focusem, wiec mnie nie widziałeś.

 

A dziękuję i odpozdrawiam. Niedziela to dzień przejażdżki legacem i postanowiłem się zapuścić aż tak daleko. Więcej na temat owej przejażdżki - tradycyjnie w "Konfesjonale" :mrgreen:.

 

U króla Stasia były obiady czwartkowe, u Kudłatego są kopanka niedzielne :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U króla Stasia były obiady czwartkowe, u Kudłatego są kopanka niedzielne :mrgreen: .

 

I tylko niestrudzony inspektor Pasieczny przyjmuje od poniedzialku do piatku :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam pana w czarnym SVX-ie spotkanym na Pulawskiej godzinke temu, nie bylo kiwki, ale pierwszy raz widzialem ten woz na zywo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam cale stado subarakow widzianych w zeszlym tygodniu w Jastarni:

 

Dwa blue sti na numerach WI........ oraz WY...... srebrny wrx z zacnym wydechem oraz blue lanos sti na blachach NNM.........

 

Pozdrawiam tez pana w blue chyba sti czajacego sie wczoraj w jednym z zaulkow targu weglowego (w okolicach hali targowej) w gdansku

 

Za kazdym razem bylem per pedes nawet bez czapki ze swiniaczem wiec sie nie wyglupialem z machaniem:)

 

A I pozdrawiam jedna malolate w polarze z delikatnym logo subaru:) spotkana wczoraj na promie z gdanska do helu:) nie zagadalem bo jej ojciec wygladal na bardzo niebezpiecznego przyslowiowego "psa ogrodnika" :)

 

[ Dodano: Pon Lip 20, 2009 9:28 pm ]

Witam wszystkich, jestem Aśka, dziewczyna Marro, który śmiga na desce na zatoce. A jak nie śmiga, bo podobno nie wieje, to chodzi z naszą córką na lody, gofry i budować zamki z piasku. Tak jakoś głupio wyszło, że on tam, z moim dieslem (całe 101 niemieckich koni mechanizcznych) a ja tutaj... z tą jego niebieską ukochaną rakietą. We dwie... Jakoś będziemy dawać radę. Ale jak zobaczycie przerażoną blondynkę, która jedzie 50 na godzinę, nie śmiga po wąskich zakrętach, nie rusza pierwsza z pod świateł i nie odpowiada na pozdrowienia to to będę ja :oops: Mam nadzieję, że nie narobię obciachu. Póki co wyjechałam z garażu... i jeszcze mi się trzęsą ręce :grin: Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego GT rej. WF.... , który nie reagował na zaczepki na "gierkówce" w niedzielę koło północy między przed Częstochową a Siewierzem.

 

Pozdrawiam też Legaca na ropę rej. SB... z którym to jechaliśmy wczoraj kawałek "gierkówką"

między Częstochową a rozwidleniem Warszawa - Łódź. Te ropniaki nieźle "idą" nawet muszę przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- biały WRX ze świnką na lusterku, wczoraj Powstańców Śl. ok. 13:00,

- również wczoraj niebieskie GT w barwach subaru ok. 21:00 na Bemowie,

- dzisiaj niebieskie oświnione STI (WSC …), na parkingu w Sochaczewie, chyba przy ul. Chopina?

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie YO! dla kierowcy oświnionej imprezy takiej, jak moja (nie muszę dodawać tego co zwykle - tj. takiej samej, tylko, że gorszej :mrgreen:), z którym dziś rano cięliśmy w stronę Piaseczna 8). Ja się trochę spieszyłem :twisted:.

 

I jeszcze większe YO! dla pani od - tamdaradam - czarnego WRX'a '08 SEDAN, oświnionego, która chodzi do holmsplejsa na siłownię. Wczoraj były kiwki i wspólna jazda ul. Towarową 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie YO! dla kierowcy oświnionej imprezy takiej, jak moja (nie muszę dodawać tego co zwykle - tj. takiej samej, tylko, że gorszej :mrgreen:), z którym dziś rano cięliśmy w stronę Piaseczna 8). Ja się trochę spieszyłem :twisted:.

Yeah, w końcu spotkaliśmy się na drodze :cool: Kończe bieg przy Baletowej.

Widać było że się spieszysz, szczególnie gdy zmieniłeś pas w zasadzie na centymetry - gdybyś to robił legacem to bym zrozumiał :-)

Zresztą, nie wiem skąd ten pośpiech, przecież otwierają dopiero o 9 ;-)

 

PS. ładnie gada

 

PS2. pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego czarnego Forka, który stał na światłach pod salonem mitsu na Puławskiej ok. 19 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, nie wiem skąd ten pośpiech, przecież otwierają dopiero o 9 ;-)

 

Tam, dokąd jechałem, "otwierali" później, ale jeszcze miałem ładny kawałek do zrobienia...

 

W każdym razie pozdrawiam i miło było poznać :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem mnóstwo subaraków, wiec pozdrowie to co pamiętam:

 

- JurekP stojący w korku na Brackiej

- srebrny GT kombi ze swinią na blachach NO na Pięknej

- Forek MY03 z naklejka z rajdu polski na blachach WOT na powsinskiej na Orlenie

- GT z chlapaczami na blachach WI, którym powozila pani na Nowym Świecie.

- STI MY05 - nie pamietam gdzie widziane

- Troche glosny Stary forek - j/w

 

Wiecej subaraków nie pamiętam, za zadnego nie zaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznac sie kto mi wczoraj zabulgotał prawie pod domem w Sochaczewie niebieską imprezą z dużym skrzydłem (tyle zdąrzyłem zauważyć ) . Tego dzwięku nie da sie pomylić z innym samochodem :mrgreen: , aż musiałem kolację przerwac z ciekawości żeby wyjrzeć przez okno i potwierdzić ze to brum brum to subarak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy który przejeżdżał ul. Powstańców Warszawy w Piasecznie około godziny 11.30. Najpierw coś świsneło, później rykneło i przeleciała niebieska impreza z jakaś naklejką na skrzydle, nawet nie zdążyłem zobaczyć jaką :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczorajszych pozdrawiam dolaczam pozdrowienia srebrnego STi widzianego wieczorkiem na Statoilu na Goclawiu i niebieskiego WRXa na blachach RZ (nie pamietam gdzie). A jesli chodzi o dzien dzisiejszy to pozdrawiam Przemka, który dwa razy skrecal ze świetokrzyskiej w marszalkowska, granatowego wrxa, srebrne STi na czarnych felach i jeszcze jakiegos niebieskiego wrxa - wszystko na świetokrzyskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrej imprezy GT kombi (numer rej. NO.....) widzianej dzisiaj w godzinach 17-18 na ul. Dobrej oraz dla kierownika srebrnej imprezy sti (hawk-eye) parkującej na ul. Paca. Juz wiele razy mialem przyjemność słyszeć jak pracuje maszyna kiedy jej Kierownik przejeżdza Wiatraczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...