Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czarnego Forka MY09 Diesla WEXXXXX dzis koło 15 w okolicach Okęcia.

 

Pozdrawiam

Ibex

 

Forków dizli nie pozdrawiaj. Nigdy nie odpowiadają i nie wiedzą o co chodzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego wrxa RLAXXXX zaparkowanego tuż pod moim blokiem na ulicy ksawerów :shock: (pierwsze widze, czyzby jakiś nowy zakup któregoś z sąsiadów??)

 

ODPozdrawiam ! hehe mieszkalem w bloku nr 15 przez 2 lata, tylko autko parkowalem w garazu :) aktualnie mieszka tam moj brat i jezdzi oswiniaczonym.. Golfem VR6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrawiam Subaru WRX kombi (WX.....) które właśnie się ścigało z Posche cayenne turbo s na Puławskiej. Ja z turboklekota patrzyłem jak lecicie ;)

 

PS. chyba ciężko było tą Cayenke dogonić ?

 

Pozdrawiam srebrnego wrxa RLAXXXX zaparkowanego tuż pod moim blokiem na ulicy ksawerów :shock: (pierwsze widze, czyzby jakiś nowy zakup któregoś z sąsiadów??)

 

ODPozdrawiam ! hehe mieszkalem w bloku nr 15 przez 2 lata, tylko autko parkowalem w garazu :) aktualnie mieszka tam moj brat i jezdzi oswiniaczonym.. Golfem VR6 ;)

 

btw ostatnio gdzies na "aukcji internetowej" widizalem wystawiony byl... prosiak mi sie rzucil w oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego Blobeya w Wrx-ie spotkanego o 19 -tej przed Ustroniem rej.SCI OO coś tam coś tam.Wie ktoś może kto to jest :?: ,bo mijałem ją już parę razy, chyba niedawno kupiona :!:

 

Już kiedyś o niej pisałem chyba w grudniu '08to nie jest nikt z forum!.Mi się wydaje że to Sti jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forków dizli nie pozdrawiaj. Nigdy nie odpowiadają i nie wiedzą o co chodzi.

Świnie lada chwila będą naklejone na mazutodupowóz żony, a ona sama jest już poinstruowana o stosownym zachowaniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Imprezę kombi srebrną z czarną machą, bez świniaków, która jechała najpierw za mną potem przede mną w sobotę na trasie Zambrów - Białystok. Na mruganie nie było odzewu... :sad:

I całą masę Subaraków na trasie Pisz - Warszawa w piątek wieczorem - ja padaka po robocie więc pozdrawiałam wysyłając jedynie pozytywne wibracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego Forestera, który błysnął mi w oczy :roll: dziś na Kartuskiej w Gdańsku :] kiwka była, chociaż chyba niezauważalna :]

 

Odpozdrawiam. Rzeczywiście kiwki nie zauważyłem :mrgreen: raczej zaskoczenie :twisted:. Czyżbyś podążał za orszakiem weselnym mknącym od Gdańska?

 

Ja odprowadzałem żonowóz do Wawy po ciężkim służbowym pobycie w Łebie... Doprawdy trudno zrozumieć wytrwałość ludzi w leżeniu na piachu nad zimną wodą :cool:

 

[ Dodano: Nie Sie 02, 2009 10:39 am ]

Jako podrawiam. Gdzieś pod Płońskiem, na trasie do Gdańska, popołudniem wczesnym... Niewielu się chyba znalazło szybszych na tej drodze :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jeden, jak wracałem.

Bordowa vectra koło Mławy, trzeba było odpuścić :mrgreen:

 

Kolor zmieniłeś?, lodówką sti jeździsz?, myślałem, że Anakinsky.

 

Pozdrawiam,

 

Czy ta vectra miała na pokładzie dwóch wąsatych w białych czapkach :roll: ?

Lodówka - niestety N/A - żony. Impreza służbowa w Łebie, więc całą rodzinkę ze sobą zabrałem :wink: A co do mojej imprezy... Jeżdżę nią od przedwojny, a wąsów zgolić sobe nie dam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego Forestera, który błysnął mi w oczy :roll: dziś na Kartuskiej w Gdańsku :] kiwka była, chociaż chyba niezauważalna :]

 

Odpozdrawiam. Rzeczywiście kiwki nie zauważyłem :mrgreen: raczej zaskoczenie :twisted:. Czyżbyś podążał za orszakiem weselnym mknącym od Gdańska?

 

Zaskoczenie trochę tak, mam to auto od paru tygodni i jeszcze nie przywykłem do tego typu drogowych uprzejmości :) więc proszę o zrozumienie :)

 

Orszak weselny nie, jechałem na mini spota z MARKO RALLY na obwodnicy celem uregulowania zakupu kół :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Legacy kombi widzianego wczoraj na Nowohuckiej. Zagapiłem się i nie zdążyłem machnąć :oops:

Być może to ja - na wszelki wypadek odpozdrawiam :cool:

Jeśli między 14 a 15 , to wracałem do domu , ale zawitam w tym miejscu w poniedziałek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla GT (blu mica) rej. WOT XXXX ze świniaczem na lusterku widziany dziś ok 10 na skrzyżowaniu Wiktorskiej/Kazimierzowskiej. Staliśmy naprzeciwko na czerwonym, machałem ... nie odmachał :???:

 

Machałem z cichociemnego civic'a :razz:

 

Pzdr

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla DNLa, który nawiedził mnie w mojej posiadłości :cool:

 

bardzo senk ju za miłe przyjęcie, odpozdrawiam

 

Pozdrawiam też ogorassa, który w Azotowym Mieście zaprowadził mnie na cudowna jagnięcinę...grrrrrrr... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...