Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla "Czarnej na Złotych z Ciemnymi Szybami" spotkanej dziś koło 9:00 w Oliwie :grin:

kierownik bardzo zajęty jazdą nie bardzo chyba mnie widział, ale pasażer(ka?) (ach te ciemne szyby, nic nie widać :twisted: ) chyba go szturchnął/ęła :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Przemka, który dwa razy skrecal ze świetokrzyskiej w marszalkowska

 

Kręciłem się po śródmieściu, bo mam parking podziemny przy Pl. Defilad i przez te rozróby przy KDT (przez z handlarzykami! :twisted:) ani wczoraj, ani przedwczoraj nie mogłem na niego wjechać od strony tunelu. Przedwczoraj skończyło się tak, że przejechałem Marszałkowską na przestrzał ze Złotej (po torach itp. - przez zamieszki i tak była zamknięta), a wczoraj wjechałem obok znaku zakazu wjazdu ustawionego przed wjazdem na Pl. Defilad :twisted:.

 

Odpozdrawiam serdeczenie 8).

 

Pozdrawiam również kierowcę STI, takiego jak mój, spotkanego dziś rano na Kasprzaka. I niebieskiego WRXa-lanosa, widzianego chyba dwa dni temu na Grzybowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela srebrnego Forka S-Turbo, który stał dzisiaj zaparkowany na ul. Jesionowej w Katowicach (autko oświniaczone, z plakietkami z plejad 2008 i 2009 chyba też). Numery SJ....

 

ps. zostawiłem karteczkę z pozdrowieniami za wycieraczką :mrgreen:

 

Pozdrawiam również kierowcę Outbacka zaparkowanego 2 auta dalej (nie było świnek, ale może...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela srebrnego Forka S-Turbo, który stał dzisiaj zaparkowany na ul. Jesionowej w Katowicach (autko oświniaczone, z plakietkami z plejad 2008 i 2009 chyba też). Numery SJ....

 

ps. zostawiłem karteczkę z pozdrowieniami za wycieraczką :mrgreen:

 

.)

 

Mamusia serdecznie dziękuje za miłą niespodziankę za wycieraczką i odpozdrawia równie serdecznie.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela srebrnego Forka S-Turbo, który stał dzisiaj zaparkowany na ul. Jesionowej w Katowicach (autko oświniaczone, z plakietkami z plejad 2008 i 2009 chyba też). Numery SJ....

 

ps. zostawiłem karteczkę z pozdrowieniami za wycieraczką :mrgreen:

 

.)

 

Mamusia serdecznie dziękuje za miłą niespodziankę za wycieraczką i odpozdrawia równie serdecznie.

 

mamusia

 

Woow!! :mrgreen: to mamusia tam parkowała? Szok!! :) Prawie nikogo z forum nie spotyka się w mojej okolicy, a tu taki numer! Warto było zostawić karteczkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legi

 

Legii! Bo będą bęcki! :twisted:

 

:wink:

 

Pozdro dla pilkarzy z Wawy, ktorzy sie licznie stawili w tym upale...

 

Się gra, się ma :mrgreen:.

 

Pozdro dla W4 RACE z dzisiaj, ja objazd korka a kolega na myjke :)

Stałem za kolegą, machałem i nic :(

 

Nie odpowiada, nie forumowy. Udaje ślepego... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla pilkarzy z Wawy, ktorzy sie licznie stawili w tym upale...

 

odpozdrawiam i dołączam pozdrowienia dla przybyłych kibiców forumowych tylko doping mógłby być głośniejszy :mrgreen:

 

doping byłby głośniejszy, gdybyście zdradzili nam nazwy Waszych drużyn

jedyne, co usłyszałem od Adam.a pytając go o co tu chodzi (kto z kim) to - 'nie pamiętam'

następnym razem biorę pompony - jaki kolor? różowe czy niebieskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla zielonego oświnionego GTka WD **** zaparkowanego dziś o 13 przy krzyżówce Pańska/Żelazna.

samochód był oklejony odpowiednio, rajdem polski i WRC ;) w środku CB leżało bezpańsko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...