Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej Imprezy o nr rej., o ile dobrze pamiętam SCI XXXX, widzianego około 9.00 na skrzyżowaniu Anielewicza i Smoczej w mieście stołecznym. Dzięki za kiwkę, zwłaszcza, że była to pierwsza w mym niedługim życiu subaromaniaka :smile:

 

Z małym opóźnieniem odpozdrawiam :) No i nie ma za co - proszę częściej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako podrawiam. Gdzieś pod Płońskiem, na trasie do Gdańska, popołudniem wczesnym... Niewielu się chyba znalazło szybszych na tej drodze :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jeden, jak wracałem.

Bordowa vectra koło Mławy, trzeba było odpuścić :mrgreen:

 

Kolor zmieniłeś?, lodówką sti jeździsz?, myślałem, że Anakinsky.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebnego bug eye z czarną świnią i czerwonymi chlapaczmi ja jechałem w stronę Otwocka koło godziny 11.00 nie wiem czy mnie ujrzałeś...

 

Nie ujrzałem :oops: ale odpozdrawiam oczywiście :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zespotowanych przy piwku na Ursynowie, Hogi, Yacho, DobraMagilla... :cool:

 

 

Hogi, fajny ten Twoj kot :razz:

Dzięki. Miauczał jak pojechaliście. :mrgreen:

Odpozdrawiam.

:mrgreen:

I pozdro dla śpiącej drugiej połowy Yacho. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia spóźnione, gdyż dla widzianego w środę, około 21.00 na parkingu przy Makro pod Hutą, "fajnego kola" to cytat z żony :mrgreen: , z którym de facto to właśnie małżonka robiła sobie kiwki.

Pozdrawiam również kolegę kierownika niebieskiej Imprezy z czarnym świniaczem na lusterku, który na Wólczyńskiej, w piątek, około 16.20, od strony puszczy, podążał w kierunku cywilizacji, chyba kiwki nie widział, gdyż robił w aucie bardzo dziwne rzeczy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...