Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

przyznac sie kto mi wczoraj zabulgotał prawie pod domem w Sochaczewie niebieską imprezą z dużym skrzydłem (tyle zdąrzyłem zauważyć ) . Tego dzwięku nie da sie pomylić z innym samochodem :mrgreen: , aż musiałem kolację przerwac z ciekawości żeby wyjrzeć przez okno i potwierdzić ze to brum brum to subarak

Nie wiem czy to ten, ale pewien Pan kupił sobie STI MY'06 (jeszcze na blachach RZ). Nawet wczoraj mnie straszył. Myślałem, że pojechałeś z wawrzonem miśkiem do wawy i to Twoja żona :mrgreen:

 

 

PS. Przesiadł się chyba z nowej BMW serii 7. Bardzo mu Subaru nie pasuje IMHO :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela srebrnego Forka S-Turbo, który stał dzisiaj zaparkowany na ul. Jesionowej w Katowicach (autko oświniaczone, z plakietkami z plejad 2008 i 2009 chyba też). Numery SJ....

 

ps. zostawiłem karteczkę z pozdrowieniami za wycieraczką :mrgreen:

 

.)

 

Mamusia serdecznie dziękuje za miłą niespodziankę za wycieraczką i odpozdrawia równie serdecznie.

 

mamusia

 

Woow!! :mrgreen: to mamusia tam parkowała? Szok!! :) Prawie nikogo z forum nie spotyka się w mojej okolicy, a tu taki numer! Warto było zostawić karteczkę :lol:

 

Ja jestem bardzo ciekawy, jak też Mamusia wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość dnia :grin:

Szakal dziś odebrał Subare i będzie pewnie późno w nocy bo nie może się z Subrą rozstać. Docieranko jej robi. Teraz pojechał na Cargo :)

Dzisiejsze serdeczne pozdrowienia zacznę od mojego przyjaciela Szakala, który zespotował u mnie w Wołominie i nie tylko :wink: Było super przejechać tych kilkanaście kilometrów itd. Szakal ty wiesz o co chodzi :cool:

dsc03539u.jpg

Szakal dziękuje raz jeszcze :grin:

Pozdrowienia dla Jako Super było poznać :grin: Oraz dziękuje za zresetowanie mojej Modliszki :grin:

 

Pozdrowienia dla ślicznego Gt WRX spotkanego w Blue City (5 minut chodziłem wkoło niego :mrgreen: )

dsc03532quk.jpg

 

Pozdrowienia dla Pani Tribecki w Blue City :wink:

dsc03531jqx.jpg

Pozdrowienia również dla aut tzn. ich właścicieli, które były u Jako ;)

Sti niebieskie o numerze rej: WZ 1652. oraz srebne Sti W1 6903. Mam też fotki tych autek. Nie mogłem sobie podarować żeby nie zrobić :mrgreen:

Oraz pozdrowienia dla pani o blond włosach w srebnym lanosie WRX, która odpowiedziała na moją nieśmiała kiwkę na Szosie Jadowskiej na zwężeniu gdzie po roku po wylaniu nowym asfaltem robią kanalizacje * idiot..zm :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam prowadzącego srebrna Imprezę, który stanął za mną dzisiaj wieczorkiem tak blisko na światłach koło Dw. Zachodniego (Warszawa), że widziałem tylko kurnik i jego samego machającego do mnie (odmachałem!). Zdążyłem przy odjeździe zauważyć z tyłu WU 488cośtam-cośtam. Chyba nie był oświniony (oświniaczony, oczywiście :-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam prowadzącego srebrna Imprezę, który stanął za mną dzisiaj wieczorkiem tak blisko na światłach koło Dw. Zachodniego (Warszawa), że widziałem tylko kurnik i jego samego machającego do mnie (odmachałem!). Zdążyłem przy odjeździe zauważyć z tyłu WU 488cośtam-cośtam. Chyba nie był oświniony (oświniaczony, oczywiście :-)).

odpozdrawiam,

auto oswinione od strony kierowcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Aśka, dziewczyna Marro, który śmiga na desce na zatoce. A jak nie śmiga, bo podobno nie wieje, to chodzi z naszą córką na lody, gofry i budować zamki z piasku. Tak jakoś głupio wyszło, że on tam, z moim dieslem (całe 101 niemieckich koni mechanizcznych) a ja tutaj... z tą jego niebieską ukochaną rakietą. We dwie... Jakoś będziemy dawać radę. Ale jak zobaczycie przerażoną blondynkę, która jedzie 50 na godzinę, nie śmiga po wąskich zakrętach, nie rusza pierwsza z pod świateł i nie odpowiada na pozdrowienia to to będę ja Mam nadzieję, że nie narobię obciachu. Póki co wyjechałam z garażu... i jeszcze mi się trzęsą ręce Pozdrawiam!!!

 

nooooo to widze, ze moja byla "kochanka" w dobrych rekach jest !!! namow moze w koncu Ty Marcina i przyjedzcie na jakaz pojezdzawke... bedzie fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Aśka, dziewczyna Marro, który śmiga na desce na zatoce. A jak nie śmiga, bo podobno nie wieje, to chodzi z naszą córką na lody, gofry i budować zamki z piasku. Tak jakoś głupio wyszło, że on tam, z moim dieslem (całe 101 niemieckich koni mechanizcznych) a ja tutaj... z tą jego niebieską ukochaną rakietą. We dwie... Jakoś będziemy dawać radę. Ale jak zobaczycie przerażoną blondynkę, która jedzie 50 na godzinę, nie śmiga po wąskich zakrętach, nie rusza pierwsza z pod świateł i nie odpowiada na pozdrowienia to to będę ja Mam nadzieję, że nie narobię obciachu. Póki co wyjechałam z garażu... i jeszcze mi się trzęsą ręce Pozdrawiam!!!

 

nooooo to widze, ze moja byla "kochanka" w dobrych rekach jest !!! namow moze w koncu Ty Marcina i przyjedzcie na jakaz pojezdzawke... bedzie fajnie...

Hehe...Miło, że to auto wogóle nadal jest na forum (jeśli mówimy dalej o tym SPRyTnym STi ;) )

Pamiętam je jeszcze jak grzało miejsce w Gdyni jako kandydat na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam prowadzącego srebrna Imprezę, który stanął za mną dzisiaj wieczorkiem tak blisko na światłach koło Dw. Zachodniego (Warszawa), że widziałem tylko kurnik i jego samego machającego do mnie (odmachałem!). Zdążyłem przy odjeździe zauważyć z tyłu WU 488cośtam-cośtam. Chyba nie był oświniony (oświniaczony, oczywiście :-)).

odpozdrawiam,

auto oswinione od strony kierowcy :)

 

Przepraszam, nie zauważyłem, na tyłku nic nie było, a lusterka nie oglądałem, zafrapowany kurnikiem i machającym kierownikiem :-). Do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal dziś odebrał Subare i będzie pewnie późno w nocy bo nie może się z Subrą rozstać. Docieranko jej robi. Teraz pojechał na Cargo

Dzisiejsze serdeczne pozdrowienia zacznę od mojego przyjaciela Szakala, który zespotował u mnie w Wołominie i nie tylko Było super przejechać tych kilkanaście kilometrów itd. Szakal ty wiesz o co chodzi

Dzięki wielkie i odpozdrawiam, a Subarka dociera się powoli. :wink:

Pozdrowienia również dla Jako, Jako jesteś Wielki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela srebrnego Forka S-Turbo, który stał dzisiaj zaparkowany na ul. Jesionowej w Katowicach (autko oświniaczone, z plakietkami z plejad 2008 i 2009 chyba też). Numery SJ....

 

ps. zostawiłem karteczkę z pozdrowieniami za wycieraczką :mrgreen:

 

.)

 

Mamusia serdecznie dziękuje za miłą niespodziankę za wycieraczką i odpozdrawia równie serdecznie.

 

zaki79 no coś Ty, naszej Matuli kartke papiru za szybe włożył ?

Jakby srebrno strzała staneła w mojej mieścinie to ja bym Matuli od razu za szybe buteleczke gorzałki włożył ... a nawet dwie, za to żem Żabce od samochodów wyzwał .

 

No bo co se ma Matula z tą papierzaną kartką zrobi ... samolocik ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niespodziewanie :wink: napotkanej na basenie hotelu w Tunezji. :razz:

 

Bardzo niespodziewanie :mrgreen: , Twoja fotka jak skaczesz na bombę - bezcenna :mrgreen: , ale jeszcze potrzymam w napięciu zanim ją ujawnię :twisted:

 

:roll: :razz: :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla dzisiejszej Słomczynowej ekipy w składzie:

MiK

Fala

Przemeq

Siela

i inni, których nie poznałem lub nie ma ich na forum.

 

Filip - miło było poznać!

Pzdr niemniej serdeczne dla pozostałych uczestników!

I dziękujemy organizatorom za kiełbasę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...