Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia:

...

Wtorek: dla byłego Forka od Oaks'a. Tak mi się wydaje, w każdym bądź razie przyjechała nim jakaś pani na naprawę zamka klapy.

...

 

Dobrze Ci się wydaje, choć formalnie jeszcze mój :)

A to była moja mama, która woli jeździć tym, niż swoim cudem.

Tak, czy inaczej, w imieniu Forka :) odpozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowcy srebrnego WRX-a, który jechał wczoraj Puławską w tym samym czasie, kiedy jechał nią x-bow z naklejką SJS (ale fajowy!). Ja niestety toczyłem się taksówką, tak że po pierwsze byłem inkoguto, a po drugie za wolno, żeby sprawdzić, czy przy Rondzie Jazdy Polskiej była próba sprawdzenia osiągów :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po całodniowym poszukiwanu z Saracenem44 jakis ciekawych kombinacji zakrętów na lużnej nawierzchni w Wawie i okolicach :twisted::twisted: udało nam sie spotkac, namierzyć, oskrzydlić niebieskim ja, srebrym Saracen i pozdrowic bardzo miłą chyba 4 osobawą ekipe oświniaczonego srebrnego klasycznego Gt na trasie Siekierkowskiej, Pozdrawiam :mrgreen:

 

A i juz osobiście niebieskiego Forka z świnią na klapie około 18 przed rondem Babka upsss Radoslawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierowce Srebrnego WRXa Bugeye, który koło 15 jechał na parkingu zadaszonym Tesco w krakowie.

Pozdrawiam Kierowce Niebieskiej Imprezy Hawkeye Kombi, która stała na parkingu podziemnym w galeri kazimierz koło godziny 15:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsuela

Dla chyba CAPRICORNA , albo dla kogoś w czarnym legasiu ze świnkami na Kopernika, machałam Pan zerknął ale nie odmachał

No właśnie cholercia nie zdążyłem :oops: , a zresztą bardziej zastanawiałem się co to za laska idzie? :mrgreen: :wink: POZDRAWIAM!

konsuela

CAPRICORN ale masz look długie heryyy

Dopiero co ściąłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanego dzisiaj wieczorem na zakopiance Markusa_SK.

Dzięki za miłą pogawędkę na CB. Mam nadzieję, że szybko dotarłeś do domu :D

 

 

Odpozdrawiam serdecznie i również dziękuję :!:

W domu zameldowałem się 22.20, więc nie ma tragedii :wink:

Do zobaczyska znów na trasie :!:

 

 

Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich Subaraków kręcących się w okolicach oes-ów Rajdu Krakowskiego, jak również dla ojca Mateusza Tutaja, którego to przez cały rajd naprowadzałem na odcinki. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i juz osobiście niebieskiego Forka z świnią na klapie około 18 przed rondem Babka upsss Radoslawa

odpozdrowienia :-)

a dodatkowo:

- sobota koło 13:30 na trasie od Raszyna do Puławskiej - zielono-złotego (?) outbacka

- niedziela koło 16:45 skrzyzowanie Maczka i Rudnickiego - srebrnego legaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam ekipę srebrnego gt kombi ze swiniaczem na lusterku, który w piątek usiłował znaleźć miejsce na kempingu solar na helskim półwyspie :mrgreen: siedzialem z rodzinką w knajpie na tymże kempingu własnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla the.wolf'a którego GTka widziałem dziś ok 13:30 na Armii Ludowej/Niepodległości. :mrgreen:

Przekozacka fura na moich wymarzonych felgach :oops:

Szkoda, że takie bez kombinowania nie wchodzą na zacisk z STi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla the.wolf'a którego GTka widziałem dziś ok 13:30 na Armii Ludowej/Niepodległości. :mrgreen:

Przekozacka fura na moich wymarzonych felgach :oops:

Szkoda, że takie bez kombinowania nie wchodzą na zacisk z STi..

 

:oops: zaszylem sie w podziemiach gieldy komputerowej :D odpozdrawiam. 3mm dystans do tej felgi i wchodzily na STi zacisk. :)

 

 

zalegle pozdrowienia dla spotkanego w piatek, czarnego WRXa Bloba na WD 72XX, zlota felga, duze skrzydlo i chyba mama/zona powoziła bo przez calego toruniaka leciała na dlugich i jak zwrocilem na to uwage to chwile szukala wylacznika :D

 

 

I dzisiejsze pozdrowienia dla zielonej primery ze swinia, mijanej na kondratowicza kolo 14stej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I dzisiejsze pozdrowienia dla zielonej primery ze swinia, mijanej na kondratowicza kolo 14stej.

TO MOJA TO MOJA!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::D

 

Odpozdrawiam serdecznie w imieniu mojej Primery :D Mój tatuś miał ją dziś na dzień i na bank nie zauważył Twoich pozdrowień ;) Choć go zawsze uprzedzam żeby się rozglądał :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...