Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam śnieżno białego STI MY06, wyjeżdzającego z AWF-u ok 13 cos tam wczoraj :mrgreen: byłem inkoguto dyszlem dla ludu - wiec niezauważalny :mrgreen:

 

swoją droga jakoś nigdy biały kolor mi nie podchodził na samochodach, ale te STI wyglądało bardzo ładnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

-niebieskiego GT sedan na złotych felgach, który stał sobie pod dystrybutorem na Shellu przy rondzie na Wale Międzeszewskim

- czarnego nowego Forka N/A zawracającego na 801 tuż przed Józefowem (jakiś test drive czy co?)

- srebrnej Imprezy 03-05 sedan bez jakiegokolwiek spojera na klapie (ładnie to tak zgorszenie nagim tyłkiem siać? :twisted: ) na skrzyżowaniu Wału z Fieldorfa, kiwka była :cool:

(wszystko powyżej między 10:30 a 11:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowki dla niebieskiego GT-ka bez świnki na złotych felgach na blachach WE****P na parkingu pod C.H Janki.

i dla Pana w okularkach i całej załogi Srebrnej Imprezi ze świnką . którą pozdrawialismy (bez odzewu) w okolicy pałacu w Radziejowicach przy wjezdzie na trasę katowicką.

Dla kierowniczki niebieskiego WRX-a w Jankach która smignęła nam dwa razy ale bez świniaczków.

Oraz dla niezliczonej ilości foresterów i outbacków w okolicy Janek.(w tym dla jednego szczególnie fajnego dzieki któremu wygrałam obiad :lol::lol: )

A to wszystko od załogi Poznańsko Warszawskiej z pokładu srebrnego Impreziaka :mrgreen:

I podzięki dla Kaczego że dał mi pojezdzić :mrgreen::twisted::twisted:

i w środę liczę na zmasowany atak obswiniaczonych aut w całej warszawie bo zawitam do stolicy jejejejeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla oświniaczonej Imprezki nalezacej do PRIMARA spotkanej 21.03 na stacji w ZNOJMO :mrgreen: ja bylem oświniaczonym Golfem więc prawie incognito :twisted:

Ja jeszcze bardziej incognito, bo nieobecny. :mrgreen: Córka wyczarterowała auto jadąc na narty w Dolomitach i zostawiła mi Micrę. Odpozdrawiam w jej imieniu, a także własnym. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla oświniaczonej Imprezki nalezacej do PRIMARA spotkanej 21.03 na stacji w ZNOJMO :mrgreen: ja bylem oświniaczonym Golfem więc prawie incognito :twisted:

Ja jeszcze bardziej incognito, bo nieobecny. :mrgreen: Córka wyczarterowała auto jadąc na narty w Dolomitach i zostawiła mi Micrę. Odpozdrawiam w jej imieniu, a także własnym. :mrgreen:

dobrze ze nie widziales jak pedzila po autostradzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz takie male kombo wkleje :grin: witka dla:

* srebrnego nowego forexa na rzymowskiego 11:40

* czarnego lanosa WRX zaparkowanego przy rest. Kobe 12:02

* czarnego lanosa STi -WPI- jadacego z piaseczkowa w kierunku centrum 12:03

* czarnego forexa WE na parkingu przed Auchanem 12:04

* srebrnego forexa WPI jak wyzej

* czarnej Tribeki na pulawskiej na przeciwko statoila przy pileckiego 13:00

* i rowniez czarnej Tribeki z krawatami na pokladzie na Postepu 13:08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam właściciela niebieskiego Lanosa WRX

zdjcie002y.th.jpg

 

który od prawie tygodnia niezmiennie :shock: stoi pod oknami mojego biura w al. Jerozolimskich.

Co to noPB zabrakło czy jak :?: :wink:

 

co prawda świnki nie ma, ale może to ktoś z Forum.

 

 

A ten WRX ciągle stoi pod moim oknem :roll:

to już 3 tydzień leci, albo lepiej...

Nie zgubił ktoś ostatnio ładnego Lanosa :?: :neutral:

 

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika srebrnej Imprezy GT/ ładna-wypieszczona /, który mi kiwał wczoraj ok. godz. 17 na trasie z Oleśnicy do Wrocka. Trochę się zamyśliłem - nad losem tych misiaczków których wcześnie mijałem, tak mnie odprowadzali wzrokiem, nie wiedzieć czemu - rozważałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowki dla niebieskiego GT-ka bez świnki na złotych felgach na blachach WE****P na parkingu pod C.H Janki.

i dla Pana w okularkach i całej załogi Srebrnej Imprezi ze świnką . którą pozdrawialismy (bez odzewu) w okolicy pałacu w Radziejowicach przy wjezdzie na trasę katowicką.

Dla kierowniczki niebieskiego WRX-a w Jankach która smignęła nam dwa razy ale bez świniaczków.

Oraz dla niezliczonej ilości foresterów i outbacków w okolicy Janek.(w tym dla jednego szczególnie fajnego dzieki któremu wygrałam obiad :lol::lol: )

A to wszystko od załogi Poznańsko Warszawskiej z pokładu srebrnego Impreziaka :mrgreen:

I podzięki dla Kaczego że dał mi pojezdzić :mrgreen::twisted::twisted:

i w środę liczę na zmasowany atak obswiniaczonych aut w całej warszawie bo zawitam do stolicy jejejejeje

 

 

to dawajcie na spota do Galerii Mokotów, na dach pewnie od 20.00 będzie parę aut... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pozdrawiam jeszcze za wczoraj kierownika o godz 13.37

Subaru Impreza combi Bug eye Kiwka była, uśmiechy (rogale) były ;) I potem spalony starcik i odjazd :) Fajnie było jechać z Tobą :lol:

 

 

Oraz Serdecznie Pozdrawiam Szakala :) Było naprawdę.... Tego się nie da określić słowami :)<a  href=dsc00148o.th.jpg' alt='dsc00148o.th.jpg'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrno-szarego Legaca,spotakanego ok.16.00 w Konstantynowie Łódzkim.Kiwka była w obie strony,może moja zbyt pózno.

 

to ja :lol:

wzajemnie :lol:

 

a myślałem, że prędzej w sobotę w stolicy mnie ktoś przyuważył (zwłaszcza, że cały w kwiatach byłem :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawajcie na spota do Galerii Mokotów, na dach pewnie od 20.00 będzie parę aut...
mogę się przyłączyć, a kiedy? :lol:

 

[ Dodano: Pon Mar 30, 2009 8:52 pm ]

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy STI ze świniaczem, która stała dziś obok mnie w Blue City ok 18.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...