Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla Verta, Xbike'a, Macieksubru spotkanych na Warszawskim.

Jeszcze pozdro dla Felixa, widziałem rajdowkę ale jego nie :razz:

 

Ja też pozdrawiam chłopaków, szczególnie Verta z którym udało mi się zamienić parę słów. Jako pracownica biura rajdu mogłam się co najwyżej pokręcić między rajdówkami, na żadnym oesie mnie nie było buuuu. Robiliście fotki?

Aaaa i jeszcze pozdrawiam TomkaN, który już tu nie zagląda... za to całkiem dobrze mu szło na rajdzie, do czasu nieszczęsnej półośki.

 

[ Dodano: Sro Kwi 01, 2009 11:11 am ]

Tilki, nie widziałem cie nigdzie na rajdzie, coś sciemniałaś...dla picu tylko samochód zostawiłaś w serwisowni :twisted:
no i wydało się :twisted::twisted:

 

Autko stało, to i ja byłam... Trzeba było mnie wydzwonić, bo biegałam jak mrówka :-) Kawki byś się napił w biurze rajdu, i ciasteczko zjadł, i plakat dostał :-)

 

[ Dodano: Sro Kwi 01, 2009 11:13 am ]

Pozdrowienia dla wszystkich subarowiczów , którzy odwiedzili moje miasteczko dziś na rajdzie tych, z którymi się mijałem (szczegolnie dla człeka, który radośnie mnie obmachał na skrzyżowaniu stojąc koło subarki, ja jechałem ubłoconym, oświnionym srebrnym, głośnym forkiem) jak i tych, z którymi nie miałem okazji się widzieć...

 

Odpozdrawiam również :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od turbodziadka kąbi dla kierownika srebrnego wrx z chyba banzai (?) na klapie bagażnika - przed 19 na Wisłostradzie/Bernardyńskiej. A potem z takim GT z niebieskimi pasami slalomem gigantem do trasy łazienkowskiej poleciawszy! :mrgreen:

 

Ten WRX to zapewne ja :smile: .Ale chyba umknales mi jakos, bo nie zauwazylem.Zreszta bylo tam po drodze kilka subarynek, a ja nie mam podzielnej uwagi i pewnie tak wyszlo :smile: .Tak czy siak pozdrawiam jeszcze turbodziadka kąbi (machnelismy sobie na skrzyzowaniu) i tego GT'ka z niebieskimi pasami...pojechal dynamiczniej, turbodziadek za nim, a ja zolwim tempem, bo odkad mam +20pkt karnych to staram sie jezdzic w miare przepisowo :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska, jak wjeżdżacie do Blue City na -2, i przejeżdżacie koło mnie, to trąbić, stoję przy wyjeżdzie na górę na parking naziemny. Wielkie pozdro wszystkim

 

a to twój jest :mrgreen: zawsze sie zastanawiałem kogo, bo o jakiejkolwiek porze bym nie bywał tambądź :cool: to sobie stoi grzecznie, wypicowany jak psu na wiosnę :mrgreen: pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to twój jest zawsze sie zastanawiałem kogo, bo o jakiejkolwiek porze bym nie bywał tambądź to sobie stoi grzecznie, wypicowany jak psu na wiosnę pozdrawiam
stoi prawie zawsze, ale niestety nie zawsze jest tak wypicowany, :smile: , Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrofionka dla kierownika niebieskiej STi (03-05) na boku napis intertuning, napotkanego dzisiaj koło 8.30 na JPII przy komendzie, wczoraj też go widziałem na os. Parkitka, koło g.22 :grin:

 

Jak to ten forumowy Intertuning to raczej nie odpisze (ban) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika blue STI na WZxxxx widzianego dzisiaj pod ..i tu mam problem.. nie wiem czy to się kwalifikuje do miana hotelu, aa niech będzie hotelem "czarny kot" ok.10 :wink:

a i również

pozdro dla kierowcy srebrnego golfa ze świniaczen na tylnym zderzaku ok 8.45 na Okopowej/Kolskiej. :wink:

zaległe z poniedziałku :

kiwka dla blue GT z duzym skrzydłem (prawie..taki jak mój :twisted: ) chyba na WZxxxx ale tego nie jestem pewiem, w każdym razie Hilton -2 ok. 15.00. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i blondynek i brunetek!
ja jestem 2 w jednym byłam blondynką jestem prawie czarna.

 

-Dla pana w garniaku w blue STI na wisłostradzie około 13.

-Dla niezliczonej ilości outbacków i forków bez świnek na trasie minsk.maz -warszawa :twisted:

Kocham was poprawiacie mi humor!!!!!!!!!!

p.s moj tata po całej wyprawie dzis dostał fioła i pod koniec drogi jak ja wykrzykiwałam O forester! o impreza! odkrzykiwał O!!! ford mondeo!!!! ooo !! Suzuki :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam całą bandę subarynek widzianych dzisiaj na nie-ASO;

 

fajnie to wyglądało jak dwa stanowiska warsztatowe zajmowały dwa GTki dubajstajl :cool: podobno oba forumowe :wink:

 

Pozdrawiam

 

jeden z nich z GieTekiem to ma wspolne chyba juz tylko pasy bezpieczenstwa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z nich z GieTekiem to ma wspolne chyba juz tylko pasy bezpieczenstwa :mrgreen:

 

No pewnie, że się czepiasz :wink: niech będzie, że Gietkopodobne były :twisted:

 

a co do pasów, to nie wiem czy ta jedna gietkopodobna mydelniczka w ogóle miała pasy.. na pewno siedzenia kierowcy tam nie było :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Intakawrx, z którym przeburczelismy dostojnie przez Poznań :twisted:

pozdrawiam również towarzyszkę ale tu już gorąco pozdrawiam :cool:

chojny - jakieś myśli samobójcze :?: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...