Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zaległe pozdrowienia z soboty dla białego STI w Krośnie na ul. Krakowskiej oraz z niedzieli dla pięknego czarnego/ciemnoszarego Forka XT (SH) w Brzeszczach na ul. Ofiar Oświęcimia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tichy napisał:

Widziałem dziś w Krakowie na malutkiej uliczce Rozdroże (okolice os. Podwawelskiego)... BMW ze świnką-Subarynką na lusterku! :-) Ktoś z Forumowiczów? Subaru się zepsuło i wydali auto zastępcze do driftu czy jak? :biglol:


BMW ze świnką i tyle zamieszania? ;) 

swinka_zadzi.thumb.jpg.ee777a440dc056cf0121984809b4eed5.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tichy napisał:

Widziałem dziś w Krakowie na malutkiej uliczce Rozdroże (okolice os. Podwawelskiego)... BMW ze świnką-Subarynką na lusterku! :-) Ktoś z Forumowiczów? Subaru się zepsuło i wydali auto zastępcze do driftu czy jak? :biglol:

Serwus. Punkt za spostrzegawczość. BMW służyło do niedawna na codzień. Padł czujnik położenia wału i chwilowo to Subaru pełni funkcję auta zastępczego. Korzystając z okazji Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2022 o 02:23, kuprylis napisał:

Serwus. Punkt za spostrzegawczość. BMW służyło do niedawna na codzień. Padł czujnik położenia wału i chwilowo to Subaru pełni funkcję auta zastępczego. Korzystając z okazji Pzdr

A fakt, nie było łatwo, bo jechałem rowerem pod słońce, w upał, tak mi się wydawało, że coś było na lusterku. Odwracam się - z tyłu nic i w dodatku BMW, ale mimo to zawróciłem, patrzę i faktycznie - jest świnia :-) Znaczy BMW tam do serwisu trafiło? Jak jest pogoda bezdeszczowa, to jeżdżę tamtędy codziennie, będę "nadzorował prace" :D Również pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Hawka z czerwonymi chlapaczami i bagażnikiem rowerowym (tego trzeciego pewny nie jestem :biglol:) widzianego na zjeździe na ul. Stoczniowców z Nowohuckiej dziś chwilę po 8:00.

Czerwone świnki na lusterku były :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...