Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Jastrzębie Zdrój

Pozdrowienia dla kierowniczki niebieskiej Imprezy kombi z różowymi świnkami (rej. SB*****) zauważonej przy TESCO ok. 13.30. :)

... I dla kierownika także zarówno niebieskiej Imprezy kombi bez świnek (SJZ****) parkującej na służbowym parkingu pod ISCO. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Legacy w kolorze blue mica z złotymi felgami przejeżdżającego przez Libertów ;)

Pozdrawiam rowniez kierownika omprezy blobeye mijanego w Łącku. Ok godz 19 bylo machane:-)

Edytowane przez Czlapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co jakiś czas wchodzę sobie poczytać ten wątek i za każdym razem nachodzi mnie ta sama refleksja...Otóż tyle piszecie o wzajemnych pozdrowieniach, odmruganiu itp. i mam wrażenie, że w Gdyni, w której mieszkam i po której jeżdżę na co dzień, jakoś zwyczaj pozdrawiania umarł (albo nigdy go nie było?). Otóż od 3,5 roku odkąd jeżdżę Subaru, wielokrotnie mrugałem, machałem itp. do innych kierowców Subaru i nigdy nikt mi nie odmrugał ani nie odmachał, a wręcz patrzą na mnie jak na idiotę :P

Mi w Lublinie nawet oświniaczone subaraki nie odmachują :/ ostatnio forek XT i impreza jeszcze z numerami z ostatnich plejad, którą zresztą na plejadach widziałem :/ może ja coś źle macham?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak co jakiś czas wchodzę sobie poczytać ten wątek i za każdym razem nachodzi mnie ta sama refleksja...Otóż tyle piszecie o wzajemnych pozdrowieniach, odmruganiu itp. i mam wrażenie, że w Gdyni, w której mieszkam i po której jeżdżę na co dzień, jakoś zwyczaj pozdrawiania umarł (albo nigdy go nie było?). Otóż od 3,5 roku odkąd jeżdżę Subaru, wielokrotnie mrugałem, machałem itp. do innych kierowców Subaru i nigdy nikt mi nie odmrugał ani nie odmachał, a wręcz patrzą na mnie jak na idiotę :P

Mi w Lublinie nawet oświniaczone subaraki nie odmachują :/ ostatnio forek XT i impreza jeszcze z numerami z ostatnich plejad, którą zresztą na plejadach widziałem :/ może ja coś źle macham?

Ewidentnie machasz w zła stronę :P Ja tam macham każdemu czy ma świnie czy nie :) Ostatnio mnie zaskoczył starszy Pan w STI jak mi pomachał i zagadał na światłach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdro dla Artura  
 

Te "miacie' oczka nawet ładnie Wam świecą  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika turbo forka, spotkanego w Czechach przy skalnym mieście.

 

post-12953-0-69765100-1439672111_thumb.jpg

 

I apropo nie machania za granicą: sam sie dzis zdziwilem z uśmiechem od ucha do ucha odmachał mi Czech na oko 40+ o słusznej wadze i słusznym wąsie w legacy sedanie

Edytowane przez rumun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krk. czy dobrze widziałem srebrnego oswiniaczonegi forka wjeżdżającego na parking ujastka jakieś 30 min temu?

to bylem prawdopodobnie ja :) zona rodziła :P

Odpozdrawiam :)

Pozdrawiam rowniez czarnego forka ktory podróżował za mna dzisiaj ok godziny 19 przez ulicę Półanki i Klasztorna :)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Fortis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak co jakiś czas wchodzę sobie poczytać ten wątek i za każdym razem nachodzi mnie ta sama refleksja...Otóż tyle piszecie o wzajemnych pozdrowieniach, odmruganiu itp. i mam wrażenie, że w Gdyni, w której mieszkam i po której jeżdżę na co dzień, jakoś zwyczaj pozdrawiania umarł (albo nigdy go nie było?). Otóż od 3,5 roku odkąd jeżdżę Subaru, wielokrotnie mrugałem, machałem itp. do innych kierowców Subaru i nigdy nikt mi nie odmrugał ani nie odmachał, a wręcz patrzą na mnie jak na idiotę :P

Mi w Lublinie nawet oświniaczone subaraki nie odmachują :/ ostatnio forek XT i impreza jeszcze z numerami z ostatnich plejad, którą zresztą na plejadach widziałem :/ może ja coś źle macham?

Ewidentnie machasz w zła stronę :P Ja tam macham każdemu czy ma świnie czy nie :) Ostatnio mnie zaskoczył starszy Pan w STI jak mi pomachał i zagadał na światłach :P

 

W Trójmiecie też kiepawo z tym pozdrawianiem i odmachiwaniem, a zwłaszcza denerwuje gdy Subaru jest oświniaczone :mellow: ale pracujmy, by ta świecka tradycja przetrwała.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika turbo forka, spotkanego w Czechach przy skalnym mieście.

 

attachicon.gif2015-08-15 22.46.42.jpg

 

I apropo nie machania za granicą: sam sie dzis zdziwilem z uśmiechem od ucha do ucha odmachał mi Czech na oko 40+ o słusznej wadze i słusznym wąsie w legacy sedanie

Dzięki i odpozdrawiam :D

 

Wydało się czyj ten srebny gacek był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierowniczki bialego newage'a  chyba blob Wrx na deskach WK.... która ok 23 przecinała ulicą Ryżową al. Jerozolimskie w kierunku Opaczy oraz dla Marcina widzianego na ul.Moliera nieco później..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...