Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj:

 

- dla bordowej Tribeci na Dickensa

Tribeci?! :-|

Że mój Outback piękny nie jest to wiem ale porównanie do Tribeci to już obraza ;-)

Odpozdrawiam! Mam nadzieję, że łapkę zobaczyłeś. :-)

 

Pozdrowienia dla Buły spotkanego przy Hali Banacha. Ciut żeśmy przestraszyli paru kierowników. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tomasz555, dzisiaj rano pod wiaduktem na 86. Nie zdążyłem z kiwką, ale odniosłem wrażenie, że mnie widziałeś. :)

Oj, chyba jednak nie widziałem. Jeżeli mowa o zjeździe na DTŚ to jest to miejsce gdzie mam oczy w tyłku, bo tam ludzie cuda robią. :P Ale odpozdrawiam. :)

 

Pozdrawiam również kierownika czarnego Forka 2.0 XT wczoraj przed 9.00 na wysokości Giszowca. Blachy SB i świnka, ale kierownik jakiś zaspany nie ogarnął chyba pozdrowień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierownika tankujacego na Orlenie przy zjeździe A4 z Wrocławia w stronie Niemiec ;) bodajże blob sti na nr ONA ;)

 

Oraz dla kierownika srebrnego buga sedana mijanego w Łagiewnikach skręcałaś na Dzierżoniów/Wałbrzych ;)

Oraz wszystkich właścicieli, którzy zostawili swoje szuwarki w Mts'ie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi skutera, z którym minąłem się ok. 17 na Karczunkowskiej. Kierownik machnął, nie mam pewności czy do mnie :), w każdym razie nie odpowiedziałem :( . Przepraszam i pozdrawiam jeśli to było w moja stronę a jeśli nie to tylko pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tomasz555, dzisiaj rano pod wiaduktem na 86. Nie zdążyłem z kiwką, ale odniosłem wrażenie, że mnie widziałeś. :)

Oj, chyba jednak nie widziałem. Jeżeli mowa o zjeździe na DTŚ to jest to miejsce gdzie mam oczy w tyłku, bo tam ludzie cuda robią. :P Ale odpozdrawiam. :)

 

Pozdrawiam również kierownika czarnego Forka 2.0 XT wczoraj przed 9.00 na wysokości Giszowca. Blachy SB i świnka, ale kierownik jakiś zaspany nie ogarnął chyba pozdrowień.

 

Odpozdrawiam, ogarnięcie i machanie było ale widocznie mało energiczne, następnym razem postaram się bardziej  ;)

 

Pozdrowienia także dla srebrnego Forka mijanego i omachanego wczoraj w katowicach w rejonie trzech stawów :)  

Edytowane przez tmietus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia z wczoraj:

 

- dla bordowej Tribeci na Dickensa

Tribeci?! :-|

Że mój Outback piękny nie jest to wiem ale porównanie do Tribeci to już obraza ;-)

Odpozdrawiam! Mam nadzieję, że łapkę zobaczyłeś. :-)

 

Pozdrowienia dla Buły spotkanego przy Hali Banacha. Ciut żeśmy przestraszyli paru kierowników. ;-)

 

 

Kurcze, może i tak... Wstyd :) Jakoś mi się bordowy z tribeką kojarzy. Łapkę zobaczyłem kątem oka w ostatniej chwili. Jak widzę subaru zawsze najpierw patrzę na lusterka, może dlatego mi się model pomylił :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm dzisiaj jakiś wysyp Subarynek u mnie na dzielnicy w Kozienicach. Tak więc zaczynam:

 

- roześmianą załogę oświniaczonej Imprezy WRX w jedynym słusznym kolorze na WPI ok. 12.00 na parkingu przy AVANSIE, ładnie bulgocze ładnie, nie zdążyłem wyjść z auta jak wyjeżdżaliście,

- oświniaczonego zielonego OBK na WPI ok. 13.00 na światłach przy TESCO,

- srebrną turbowannę na LU jadącą w stronę Warszawy,

- ciemnego OBK I gen. na LU na przeciwko Rossmana  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi Legacy kanciaka NLI (złote felgi, oświnione lusterko) z Babic :) Jak parkowałes pod cmentarzem ja podziwiałem widoki z tarasu widokowego :) Byłem rowerem i nie machałem bo głupio bym wyglądał...

Edytowane przez Dyziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla MarcinLU widzianego wczoraj ok. 14:30-15 jak zawracałeś na Armii Krajowej ;) Z daleka rozpoznawalny szuwarek ;)

 

Też widziałem, pozdrawiam :)

 

Pozdrawiam kierownika co ostatnio kilka razy parkował niebieskią Imprezę w okolicach akademików na Wojciecha z Brudzewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- oświniaczonego zielonego OBK na WPI ok. 13.00 na światłach przy TESCO

Odpozdrawiam :) Jakoś Cię nie zauważyłem, gdzie się chowałeś? :) Chwilę później na skrzyżowaniu z Radomską był srebrny GTek ale nieoświniony - jego akurat zauważyłem.

Przy okazji - pozdrowienia dla srebrnej Fabii WPR ze świnką na lusterku, spotkanej dzisiaj na parkingu przy Źródle Królewskim koło Pionek

Edytowane przez jasiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- oświniaczonego zielonego OBK na WPI ok. 13.00 na światłach przy TESCO

Odpozdrawiam :) Jakoś Cię nie zauważyłem, gdzie się chowałeś? :) Chwilę później na skrzyżowaniu z Radomską był srebrny GTek ale nieoświniony - jego akurat zauważyłem.

Przy okazji - pozdrowienia dla srebrnej Fabii WPR ze świnką na lusterku, spotkanej dzisiaj na parkingu przy Źródle Królewskim koło Pionek

 

Odpozdrawiam i pozdrawiam w imieniu mojej kobiety jak i swoim :D:yahoo: ps. dzięki za kartkę na szybie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Forka, widziany wczoraj wieczór pod sceną nad zalewem w Kryspinowie (Budzyniu) - nie wiem czy miał świnki czy nie, bo już ciemno było...

Ktoś z forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- oświniaczonego zielonego OBK na WPI ok. 13.00 na światłach przy TESCO

Odpozdrawiam :) Jakoś Cię nie zauważyłem, gdzie się chowałeś? :) Chwilę później na skrzyżowaniu z Radomską był srebrny GTek ale nieoświniony - jego akurat zauważyłem.

Przy okazji - pozdrowienia dla srebrnej Fabii WPR ze świnką na lusterku, spotkanej dzisiaj na parkingu przy Źródle Królewskim koło Pionek

 

Mijaliśmy sie na światełkach z tym, że ja wyjeżdżałem z parkingo TESCO i fabrycznym autem ( cudem koreańskiej technologii) nie było jak machać. Gieteka też widziałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...