Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

@@Konsuela, no to i ciebie pozdrowie goraco... pewnie i tak na codzien mnie w oknach przychodni podladasz...

 

@@Konsuela to tam u ciebie chyba czesto wpadaja w odwiedziny bo od godziny juz w miejscu gdzie wczoraj stała Barbie lsni w słońcu piękny złoty kombiak spod znaku plejad... :-P Ja tu wszystkiego z okien pilnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dzisiaj niebieskie kombi [WWL*.*] z Julianowskiej w Piasecznie :D Kiwka/pozdrówka i konsumpcja w biegu były.

Cieszę się że artykuł spożywczy podpasował :D

pozdrawiam

Marcin

P.S. Bez dmuchawki i z włączoną klimą to ni jak się za Tobą nie miałem szansy u3mać :(

Chcę auto z wiatrakiem!!!!!!

P. P. S. Pozdrowienia dla niebieskiego oświnionego Lanosa oklaksonionego pod TopMarketem

 

Edytowane przez obcy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Konsuela, no to i ciebie pozdrowie goraco... pewnie i tak na codzien mnie w oknach przychodni podladasz...

 

@@Konsuela to tam u ciebie chyba czesto wpadaja w odwiedziny bo od godziny juz w miejscu gdzie wczoraj stała Barbie lsni w słońcu piękny złoty kombiak spod znaku plejad... :-P Ja tu wszystkiego z okien pilnuje

Dzięki za pozdro kiedyś Ci machałam na przejsciu dla pieszych pod przychodnią...wyglądało to tak... :yahoo:

Pilnuj pilnuj, zapisuj i przekazuj, może mężowi się w domu nudzi, kiedy ja w pracy :biglol: :biglol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdro kiedyś Ci machałam na przejsciu dla pieszych pod przychodnią...wyglądało to tak... :yahoo:
Pamiętam, pamietam... wczesniej nawet zagadałaś do mnie na przystanku pod kiosekiem... :-)
może mężowi się w domu nudzi, kiedy ja w pracy
A widzisz... Ale w razie co jedno trzeba mu przyznać: przynajmniej kochanke sobie przygruchał z zacznym samochodem :-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dzisiaj niebieskie kombi [WWL*.*] z Julianowskiej w Piasecznie :D Kiwka/pozdrówka i konsumpcja w biegu były.

Cieszę się że artykuł spożywczy podpasował :D

pozdrawiam

Marcin

P.S. Bez dmuchawki i z włączoną klimą to ni jak się za Tobą nie miałem szansy u3mać :(

Chcę auto z wiatrakiem!!!!!!

P. P. S. Pozdrowienia dla niebieskiego oświnionego Lanosa oklaksonionego pod TopMarketem

Super Mega Pozdrowionka i podziekowania za miętuski!!!

 

Troche sie spieszylem bo musialem dzieciaka z przedszkola odebrac.

 

Oczywiscie pozdrowionka dla Lanosa , którego obtrąbilismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam STIjaje których na jelonkach ostatnio wysyp nastąpił, 2 w obrębie Wyki/ Irzykowskiego a trzeciego (niebieski lanos) znalazłem na parkingu przy Człuchwoskiej jak poszedłem odpakowywać moto na wiosne ;) a i jeszcze (niedziela) butelkowego GT na Wolskiej (duzo literek od P sie rejestracja zaczynała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela nowej, białej Imprezy Sti zaparkowanej na Ursynowskiej przy Ogrodzie Jordanowskim. Świnie na lusterkach i naklejka JDM As Fu*k na spojlerze :)

 

Jak nic moje, ale HELLO, TO JEST BIAŁA PERŁA ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z czwartku (25.04) dla kierowniczki szarego, oświniaczonego GT z naklejką "Move Over" stojącego w korku na ulicy Cybernetyki w Warszawie :)

 

haha, idalna naklejka na warszawskie korki :yahoo:

 

pozdrawiam kierowce bialego BMW z trzoda na klapie i podpisam "booyakasha" (?). Lecialem za Toba dzis przed godz. 9 na Pulawskiej.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...