Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zaległe pozdrowienia dla kierowcy i pilota (pilotki) słynnego "Nissana Kameleona" widzianego przed weekendem na 29-go... :mrgreen: Przepraszam, że dopiero teraz jedank jakoś ostatnio miałem przysłowiowy młynek :D

 

Than... myślałem że będzie tu jakaś kiwka i dla mnie, bo tak się popatrzyłeś na niebieskiego... aż nasi wspólni znajomi dzwonili do mnie... ponoć wygladało to dosyć "komicznie" :mrgreen: :wink: :twisted:

 

Jeszcze raz KIWKA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWIATEK, co na to żona? ;-)

 

Azrael to jest dyplomacja i dyskrecja? :evil::twisted:

 

Odpowiem słowami Wodnika

Jeżeli zaś kolega/koleżanka był tam incognito, to chcę zaznaczyć, że wcale nie jestem pewien czy to były literki WZ i na dobrą sprawę to chyba nie był żółty kolor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWIATEK, co na to żona? ;-)

 

Azrael to jest dyplomacja i dyskrecja? :evil::twisted:

 

Odpowiem słowami Wodnika

Jeżeli zaś kolega/koleżanka był tam incognito, to chcę zaznaczyć, że wcale nie jestem pewien czy to były literki WZ i na dobrą sprawę to chyba nie był żółty kolor...

 

a jesteś chociaż pewien, że to była Pani? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę żółtego WRX nr WZ i jakieś tam cyferki (czyżby Adi555?) parkującej (nie będę pisał kiedy ;-)) na podjeździe garażu (nie będę pisał przy jakiej ulicy ;-)) w Wawie.

 

Jeżeli zaś kolega/koleżanka był tam incognito, to chcę zaznaczyć, że wcale nie jestem pewien czy to były literki WZ i na dobrą sprawę to chyba nie był żółty kolor... ;-)

 

Mój WRX stał kilka podjazdów dalej - to statystycznie strasznie dużo WRX'ów jak na tak małe osiedle :-D

 

pzdr;

 

czesto siostra dosiada zoltego wrxa , nie wykluczone ze gdzies tam stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika zielonego Outbacka WF... stojącego przy grójeckiej widzianego wczoraj oraz kierownika zielonego legaca kombi WI... takiego jak mój ale chyba 2.0

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos śmignęło gdy czekałem w podporządkowanej. Dogoniłem i olśniło mnie SUBARU SVX. Jezu ogromne niskie i przepiękny lakier oraz linia. To było moje pierwsze spotkanie z ta legenda na żywo. Pozdrowiłem kierowcę z helmutowa, na co on z uśmiechem pomachał do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś owocne kilka h na Katowickim rondzie:

Niebieskie Sti na złotych felach ok 16.10

Stary czerwony legacy ok. 16.50

Srebrny wrx kombi ok 17.25

Nowy niebieski Legacy o 19.02

I srebrny Forester my 05 o 19.21

 

Dla wszystkich pozdrowienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukłony dla niebiewskiego STI, któren dzis jeżdził powoli po Konstancinie/Klarysewie z jakąś cud blądyna i któremu wziąłem i machnąłęm.

tia znam to STI niestety czlek nie kuma o co chodzi.machalem kiedys do niego i mrugalem ale mialem wrazenie ze dostane w ryja wiec juz wiecej nie mrugalem.ten gosc zawsze skreca w klarysewie w prawo jadac do konstancina na wysokosci starego sklepu spozywczego zaraz za starym salonem seata.

ps.arnusiu pozdrawiam Cie paszteciku kawiorowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj to nie ten. Ten o ktorym mowie to tutaj nowosc i wizytacja.

ten o ktorym mowisz to moj znajomy w bug eyeu i w morde na pewno nie dostaniesz.

zara zara ale kolega ma niebieskie STI i duze skrzydlo :?:

ale nie to ne twoj kolega przecie poznalem go pod raiffaisenem .... nie nie to nie on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zaległe pozdrowienia dla:

 

- Kierowniaka niebiskiego STi widzianego 01 maja w Wiśle przy torze quadowym,

- Kierownika srebrnego WRX (chyba STi - nowy model) widzianego wraz z pasażerką 02 maja na dojeździe do tamy Goczałkowickiej,

- Kierownika czarnego Forestera (nowy model) widzianego 06 maja około godziny 19:20 w miejscowości Czechowice Dziedzice na trasie w stronę Katowic,

- Kierownika białego Legacy widzianego około 20:45 na trasie Częstochowa :arrow: Warszawa (bliżej Częstochowy),

- Kierownika srebrnego GT parkującego w W-wie przy ul. Grójeckiej na przeciwko klubu DEKADA około godziny 23:00.

 

RS :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj to nie ten. Ten o ktorym mowie to tutaj nowosc i wizytacja.

ten o ktorym mowisz to moj znajomy w bug eyeu i w morde na pewno nie dostaniesz.

zara zara ale kolega ma niebieskie STI i duze skrzydlo :?:

ale nie to ne twoj kolega przecie poznalem go pod raiffaisenem .... nie nie to nie on

to duze skrzydlo widziano tu pierwszy raz na gorce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

1. Srebrnego Legacy kombi WY ***** stacjonującego na osiedlach w ok. ul. Wąwozowej...

2. Zaturbionej Imprezy wjeżdżającej do garażu podziemnego w blokach obok Tesco na Kabatach...

3. Zaturbionej Impezy (chyba bug eye) mijanej na wiadukcie w Lubicach ok. 19.15...

 

EDIT: I choć mnie dziś prawie nie było u siebie, to kumpel zrobił zdjęcia...

Pozdrowienia dla właściciela S0 LBERG-a.... fotki w załączeniu stacjonującego pod kościołem w Żelechowie (słabe bo słabe, ale dokumentacja jest :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mimo ze nie jezdze subau bo nie mam, to pozdrawiam kierowce fioletowego Forestera z wawy który wyprzedzał mnie za ostrowem wlkp jak jechałem na elmot (on pewnie tez :) )

pozniej byo juz tyle subaraków ze nawet sie nie łapałem, zwrociłem na dojazdówce jeszcze uwage na wrx03 z olsztyna, moze jakis forumowicz, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

1. kierownika steel blue Legacy kombi MY 06 DW XXXXX widzianego ok 23.00 w Wałbrzychu - 5 maja

2. kierownika niebieskiego STi MY 03 bodajze BI XXXXX mijanego na drodze Walbrzych-Jedlina - 7 maja

3. kierownika Legacy kombi MY 06 - PO XXXXX na Luzyckiej w Poznaniu - 07 maja :)

 

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...