Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika i pasażera Forka N/A, który w sposób nielegalny, niezabezpieczony wozi w kabinie bydło nierogate i wystawia przez okno rozmieszając moich chłopaków. :) Dziś na Pl. Konstytucji w W-wie. Miły początek dnia.

Znaczy co? Z kibolami jeździ? :shock:

Nooo. Drużyna "Pigs in Space" z Pojazdu Swinetrek z Kapitanem Świński Ryj.

Pozdrowienia dla kierownika i pasażera Forka N/A, który w sposób nielegalny, niezabezpieczony wozi w kabinie bydło nierogate i wystawia przez okno rozmieszając moich chłopaków. :) Dziś na Pl. Konstytucji w W-wie. Miły początek dnia.

Znaczy co? Z kibolami jeździ? :shock:

Nooo. Drużyna "Pigs in Space" z Pojazdu Swinetrek z Kapitanem Świński Ryj.

Przepraszam, chodziło o Kapitana Dziwnotruchcikiewicza oraz dr Świńskokotleckiego. Od czasu powrotu do amsoila wszystko mi się miesza.

Edytowane przez yagoolar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj (właściwie to już z wczoraj) dla srebrnej Imprezy GT Spotkanej w Grodzisku Mazowieckim na ul. Jana Matejki koło godziny 13:30. Świń nie zarejestrowałem ale machane było obustronnie :)

Kolejne pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy blob spotkanej między Grodziskiem a Milanówkiem (to chyba ul. Królewska) koło godziny 14:50. Machanie obustronne było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażera Forka N/A, który w sposób nielegalny, niezabezpieczony wozi w kabinie bydło nierogate i wystawia przez okno rozmieszając moich chłopaków. :) Dziś na Pl. Konstytucji w W-wie. Miły początek dnia.

Znaczy co? Z kibolami jeździ? :shock:

 

pozdrawiamy :-P to moje pierwsze machanie tą świnią było i też bekę miałem niezłą.

 

suberet: od kiboli to się proszę odstosunkować :cool: ale dziękuję za komplement :!:

 

 

Nooo. Drużyna "Pigs in Space" z Pojazdu Swinetrek z Kapitanem Świński Ryj.

Przepraszam, chodziło o Kapitana Dziwnotruchcikiewicza oraz dr Świńskokotleckiego. Od czasu powrotu do amsoila wszystko mi się miesza.

 

moja jest made by IKEA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego/szarego/szczczerze powiedziawszy nie pamietam koloru ale wiekszosc aut jest srebrna wiec mam duze szanse ze trafilem :mrgreen: Legacy kombi MY08 ze swiniakiem, widzianego we wtorek 4grudnia na rondzie przy M1 ok godzi 18.40. Pomachalem przez okno skrecacjac, ale nie wiem czy zostalo zauwazone :) Jechalem OBK MY11 - szarym :lol:

 

Poza tym pozdro dla slicznego bialego GTka z duzym WRXowym skrzydlem, ktory dzis kolo poludnia stal w Galerii Krakowskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STi z pomarańczowymi felgami i moją ulubioną naklejką "pokaż cycki dam ci ciastko" :] Który rozbudził wszystkich dźwiękiem wydechu (blitz?) i wykorzystał pierwsze opady śniegu przy zajezdni Witolin. :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę zielonej Imprezy chyba GTka jadącej dzisiaj między Oleśnicą, a Twardogórą (Miodary). Odpowiedział kciukiem do góry :) Ja jechałem w stronę Oleśnicy srebrną Imprezą kombi. :) Tak mało potrzeba, żeby być dumnym, że się jeździ subaru i przejechać resztę trasy z bananem na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STi z pomarańczowymi felgami i moją ulubioną naklejką "pokaż cycki dam ci ciastko" :] Który rozbudził wszystkich dźwiękiem wydechu (blitz?) i wykorzystał pierwsze opady śniegu przy zajezdni Witolin

 

Junior. Pewnie zarzuciło go na zakręcie. Przypadkiem. 20 razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STi z pomarańczowymi felgami i moją ulubioną naklejką "pokaż cycki dam ci ciastko" :] Który rozbudził wszystkich dźwiękiem wydechu (blitz?) i wykorzystał pierwsze opady śniegu przy zajezdni Witolin

 

Junior. Pewnie zarzuciło go na zakręcie. Przypadkiem. 20 razy :)

 

hehehe :) Chyba nas wszystkich zarzuca ostatnimi czasy :P Jakaś wada fabryczna? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich, których zaraz zobaczę w drodze z Radomia do Wawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnej Imprezy new age ze skrzydłem (chyba STI) który skręcał dziś ~11:30 z Racławickiej w Żwirki w kierunku lotniska. Ja skręcałem w kierunku centrum, w ostatnim momencie zauważyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim bylo machane na Puławskiej godzine temu? Hawkeye piaskowy z parapetem.

Pzdr! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...