Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

8.30 rano, Puławska w stronę Wa-wy, jeszcze niedobudzony w korku leniwie się przemieszczam. W pewnym momencie patrzę w lusterko i co widzę ? Swinkę na lusterku! O rany ! We własnym lusterku widzę świnię na własnym lusterku ;) Po sekundzie się budzę ... za mną - Opel vectra WD xxxx oświniaczony !

Serdeczności dla koleżanki za kierownicą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla kierowcy Forka XT, z którym sobie nieco pogawędziliśmy na światłach Chełmska/ Sobieskiego około 13.30 i zaraz później na Fieldorfa widziany niebieski, podwójnie na klapie oświniaczony, Legacy z ładną panią za kierownicą. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczoraj dla właściciela pięknego BRZ-ta zaparkowanego w Altusie w Katowicach, i z dziś dla chyba Hawka lecącego przez Dąbrowę na Olkusz koło godziny 13 :30, hawk w jedynym słusznym kolorze, z lotką a na niej napis albo prodrive albo periin tak mi się wydaje, lotka chyba z WRC-a, ja jechałem inkoguto służbowym Volvo nie miałeś prawa mnie widzieć, podejrzewam że to był kolega bzyq ?? czy się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.30 rano, Puławska w stronę Wa-wy, jeszcze niedobudzony w korku leniwie się przemieszczam. W pewnym momencie patrzę w lusterko i co widzę ? Swinkę na lusterku! O rany ! We własnym lusterku widzę świnię na własnym lusterku ;) Po sekundzie się budzę ... za mną - Opel vectra WD xxxx oświniaczony !

Serdeczności dla koleżanki za kierownicą !

 

I imieniu żony - dziękuję i również serdecznie pozdrawiam :cool:

 

P.S Z wrażenia, że ktoś ją pozdrowił, aż do mnie zadzwoniła i się pochwaliła :-)

 

Do zobaczenia na drodze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaraz później na Fieldorfa widziany niebieski, podwójnie na klapie oświniaczony, Legacy z ładną panią za kierownicą.

 

Pani dziękuje za pozdrowienia i mówi, że jej strasznie wstyd, bo się zagapiła i skręciła tam na czerwonym w lewo. Wstyd jej tym bardziej, że taka wpadka przy świadku w Imprezie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ją dziś się korkuję,, w Warszawie, w trochę innym kierunku niż zwykle.

Z oświniaczonych pozdrawiam kierowniczkę srebrnego bloba kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani dziękuje za pozdrowienia i mówi, że jej strasznie wstyd, bo się zagapiła i skręciła tam na czerwonym w lewo. Wstyd jej tym bardziej, że taka wpadka przy świadku w Imprezie

 

Spoko - nawet nie zauważyłem, że skręt był na czerwonym. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...