Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika oświniaczonego fiata bravy(?) spotkanego wczoraj w Wiśle-Malince!

Gdybym wiedział, że nie jedziecie dalej, zatrzymał bym się wcześniej, a nie dopiero na przystanku pod serpentynami 8)

Tak, Fiat Brava i rowniez pozdrawiam ;) bardzo duzo Subarakow jezdzi w tej okolicy, ale malo oswiniaczonych, Ciebie widzialem jak cofales z parkingu przy drodze i zauwazylem tylko lapke ''siemanko'' wiec nie chcialem trabic czy cos, bo nie jechalem w Subaru ;) Zostaje tutaj do wtorku wiec moze jeszcze sie spotkamy na drodze i porozmawiamy ;P

Jeszcze raz pozdrawiam

Dzięki za pozdrowienia za wycieraczką pod Bike Park Palenica :) jeździsz na rowerze ?

pozdrawiam również.

W jednym czasie podjechalismy pod Bike Park, ale nie widzialem swinki wiec nie podchodzilem, dopiero pozniej sprawdzilem czy moze na lusterku jest ;D i znalazlem ;)

Ja nie jezdze na rowerze, ale moi znajomi ;) jechalem do Wisly wiec wpadlem po drodze zobaczyc jak to wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z wczorajszej trasy pozdrawiam kierowników :

- oświniaczonego czarnego Buga ze złotym felunkiem na krajowej 6-tce okolice Płotów ok. 14-tej

- wiśniowy Forek 2.5xt gdzieś koło Zielonej Góry

- czerwona wanna pod Burger Kingiem we Wrocku ok. 20-tej

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnia forumowa się rozprzestrzenia :idea::mrgreen: :mrgreen:

 

albo forum szuka oszczędności ;)

 

niestety, u mnie we wiosce już trzy Hondy Civic tak oklejone jeżdżą, a ich ownerzy z Subaru nic wspólnego nie mają...

wzór naklejki się podoba i kleją ludzie gdzie popadnie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysłowice ok. 9.20, ul. Chopina.

Pozdrowienia dla wodziciela Bluemicowej Imprezy PP***** z odpowiednim parapetem. :) , który jakby telefonem mocno zajęty był.

Akurat skręcałem w boczną jak cię zauważyłem. Świnek nie zarejestrowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia za wycieraczką pod Bike Park Palenica :) jeździsz na rowerze ?

pozdrawiam również.

Ja jeżdżę na rowerze i regularnie bywam albo na Palenicy albo na Stożku ! :) Ostatnimi czasy praktycznie co tydzień. :)

 

no to sie chyba widzieliśmy na Stożku z 3 tygodnie temu, srebrny bug kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela po południu czarny Forek ze świnią z tyłu w Chałupach - nie zdążyłem machnąć

 

dzisiaj koło południa na stacji pod Władkiem a potem jeszcze raz na drodze do Chałup po południu - niebieski blob albo hawk oklejony w plejady ze świnią z boku parapetu... czasu na kiwkę nie starczyło

 

dzisiaj na S7 pod Gdańskiem wyprzedziła mnie czarna Corolla ze świnią z tyłu... kiwka jeśli była nie zauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...