Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam coś niebieskiego w sedanie ,z dużą lotką na klapie,coś co bardzo sie spieszyło na późno pomarańczowym :? ja ruszył leniwie na zielonym,a ktos jeszcze z boku przeleciał czymś w sedanie i blue mica ze skrzydłem,więcej nie pamietam :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

- właściciela s.forestera (czarny na b.ładnych wiśniowych felgach) my07 widzianego w galerii mokotów ok. godz. 12:20,

- właściciela białego legacy parkującego na ul. zamienieckiej.

 

 

czarny na wiśniowych felgach :?: :shock: sam jestem b.ciekaw jak to na żywo wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo! dla załogi falowozu, w drodze z Łomianek do Nowego Dworu Maz. przed 13. Jak można się tak nieobyczajnie zachowywać w aucie? :shock:

 

Odpozdrawiamy :)

...jak to nieobyczajnie? A skąd się potem biorą młode-hę? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wawrzona, którego auto mijałem dzisiaj na Kochanowskiego.

 

to już chyba z nowym właścicielem, bo forka puscił ze 2 tyg temu :mrgreen: . Na szczęście juz się za kolejnym rozglada bo cała wina za robienie burdy na naszej osiedlowej dróżce spadła na mnie :twisted:

 

pozdrawiam Barbórkowiczów ....... nie wiedziałem że tyle scoobich jeździ. W sobotę w wawie subaraków i evo było 2 x tyle co golfów. Piekny widok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zarzyk'a i jego WRXa hawka, którego spotkałem dzisiaj w okolicach krakowskiego Sądu / Ronda Mogilskiego 8) Mój Forek chętnie przycupnął na 1,5 godzinną konwersację z Twoim czarnuchem.... :wink:

 

forekwrxmeeting.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

PS: ZNAJDŹ I NAKLEJ W KOŃCU TE PROSIAKI.... :wink:

 

-- Pn gru 05, 2011 11:21 pm --

 

Kraków. Pozdrowienia z wczoraj dla pani w czarnym Forku z żółtą trzodą na lusterku mijanej do południa na Radzikowskiego

 

Odpozdrawiam w imieniu rodzicielki... ;) A gdzie Cie tam przywiało na te Azory...?? :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla rRosiak spod jego domu wczoraj popołudniu i dla Forka z bulgotem na Hynka sprzed chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...