Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowcę czerwonego WRX'a w combi na blachach PZ XXXXX, mijanego i pozdrowionego dziś jakąś godzinę temu na wylocie z Brodnicy w kierunku na Toruń. Pięknie wyglądała i do tego ten dźwięk. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z poniedziałku dla białej oświniaczonej Imprezy hawk (WRX / STi?), z którą wymieniliśmy kiwki na parkingu Galerii Krakowskiej ok 15:40 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A ja pozdrawiam ekipę Wrocławską:

 

- srebrnego WRX Hawkeye kombi, którego widuje czasami na ul. Niskie Łąki i raz nawet podróżowaliśmy za sobą w kierunku Krakowskiej

- Niebieski "Lanos Sedan" WRX parkujący często na Rakowieckiej

- Srebrny Bugeye wolnossący parkujący w tym tygodniu pod hotelem Diament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświnionego Srebrnego Forka, który wczoraj koło godz 16.40 skręcał z Jadźwingów w GOtarda a potem w lewo w Rzymowskiego :)

 

oraz zaległe pozdrowienia dla oświnionego Mondeo widzianego 26 lipca na Al Wilanowskiej --> kierowała Pani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla

odrobiny spotkanego na Wojska Polskiego;

srebnego lanosa BI* ze czarną świnka z tyłu na rondzie Solidarności w Łodzi;

srebnego OUTBACKa EL* na Rydza-Śmigłego w Łodzi, co za nic nie chciał złapać kontaktu wzrokowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia sprzed chwili dla GT granatowego KTT... oświnionego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały tydzień ani pół świniaka nie widziałem na mieście... aż tu nagle wysyp. Z zapamiętanych z wczoraj:

- nowy Forek bordo - prosię na lusterku - widziany w... garażu podziemnym na Bemowie :)

- czarna (nowa) Impreza STI pomykająca wężykiem na Wilanowskiej ok. 18:45 w stronę Doliny Służewieckiej :)

- srebrny Legac IV kombiwagen - ok 23:00 - skręcał w Grójecką, wyjechał z podporządkowanej :)

Serdeczności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla srebrnego forka, ktory stal ok. 14 pod Multimedem na Warynskiego. Trzoda stwierdzona, kierownika brak, ale pewnie czekalismy w przychodni gdzies kolo siebie :)

 

Przemek/docent - czy ja moglem Cie widziec dzis ok 14.40 u nas na rondzie kolo piekarni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały tydzień ani pół świniaka nie widziałem na mieście... aż tu nagle wysyp.

 

 

miałem dziś dokładnie to samo :idea:

najpierw kumulacja na parkingu pod Arkadią:

:arrow: srebrna Impreza ze świnką na lusterku, wyjeżdżająca z parkingu jak ja na niego wjeżdżałem. Kiwki były 8)

:arrow: ziemno zielony Forek WW, ze świniaczem zaparkowany w tej samej alejce co my.

:arrow: obok Forka, Outback, też WW, ale bez świnki na klapie.

 

A potem od ronda Starzyńskiego przez całą Jagielońską, do Modlińskiej goniłem za pięknym czarnym GT ze świniaczem na klapie 8)

 

Wszystkich niniejszym pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...