Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

O! "Hogi" - tak powiedziałem do Żony na początku, ale potem myślę... Gdzie czerwone/pomarańczowe felgi?! To nie Hogi :-)
Czerwone zezłomowane, śmigam na czarnych.

A od dziś już mam założony tłumik HKSa.

Oki. Teraz będę już wiedział :-)

Pewnie teraz jeszcze ładniej warczysz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! "Hogi" - tak powiedziałem do Żony na początku, ale potem myślę... Gdzie czerwone/pomarańczowe felgi?! To nie Hogi :-)
Czerwone zezłomowane, śmigam na czarnych.

A od dziś już mam założony tłumik HKSa.

Oki. Teraz będę już wiedział :-)

Pewnie teraz jeszcze ładniej warczysz :-)

 

Niestety nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z soboty :D

Powiększ (rzeczywiste wymiary: 600 x 800)Obrazek

 

Fajnie sapal i strzelal z rury..... ale na prostej "pod swiatynia" wcale mi nie uciekl :twisted::mrgreen:

 

heller

 

 

Bo oszczędnie jeżdżę, spalanie kontroluję!

 

 

No i auto oszczędzam, szanuję, nie niszczę, c'nie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zbiorowe pozdrowienia (niektore zalegle) dla:

 

- kierownika czarnego turbodziadka ze swinka na lusterku widzianego (chyba :) ) w sobote okolo 11:30, ktory byl zaparkowany na placyku przy Matecznym

- WASZKOWNIK'a widzianego w sobote jak jechal Kaminskiego i skrecil w Biezanowska o 11:50

- kierownika czarnego forka S-turbo ze swiniakami na lusterku i klapie, ktory stal na ul. Syrokomli w poniedzialek o 17:30

- kierownika niebieskiego STI, ktory jechal (bez swinek) od strony Bochni w kierunku krk (obwodnica Wieliczki, poniedzialek po 19)- Vasquez :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla blond-kierowniczki czarnego lanosa z różową trzodą na lusterku zauważoną wczoraj na skrzyżowaniu Drawskiej/Śmigłowca i Al.Jerozolimskich. Niestety nie mogłem pomachać bo skręcałem w lewo a za mną ryczał czerwony Merc SLS i nie wiedziałem gdzie się patrzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe pozdrowienia z piątkowej trasy wrocław-konin-łęczyca-oporów:

 

1) czarna tribeca jadąca od wrocławia i zjeżdżająca na oleśnicę

2) srebrny forek jadący w stronę wrocławia drogą 25 (machanko było)

3) czarny forek w nowej budzie jadący j.w. (odmrugał światłami)

 

oprócz tego pozdrawiam wszystkich właścicieli subar spotkanych wczoraj na pewnym placyku (niezła dziupla ;)

..oraz pana w czarnym STI z wlepką 'elvis żyje', obok którego jechałem chwilę jedności narodowej we wrocku

 

subary_mts_1.jpg

 

subary_mts_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe pozdrowienia z piątkowej trasy wrocław-konin-łęczyca-oporów:

 

1) czarna tribeca jadąca od wrocławia i zjeżdżająca na oleśnicę

2) srebrny forek jadący w stronę wrocławia drogą 25 (machanko było)

3) czarny forek w nowej budzie jadący j.w. (odmrugał światłami)

 

oprócz tego pozdrawiam wszystkich właścicieli subar spotkanych wczoraj na pewnym placyku (niezła dziupla ;)

..oraz pana w czarnym STI z wlepką 'elvis żyje', obok którego jechałem chwilę jedności narodowej we wrocku

 

[ https://lh3.googleusercontent.com/-N0WN_ZnPnrM/TfcPcPwPV3I/AAAAAAAAHG0/5unxW7jaBso/s800/subary_mts_1.jpg ]

 

[ https://lh3.googleusercontent.com/-dDW3jnzg1hc/TfcP7tzBHcI/AAAAAAAAHG8/prrW5UfgxKE/s800/subary_mts_2.jpg ]

Wow... ale kumulacja... :shock:

 

:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qóba, pozdrów tatę, widziałam go dzisiaj o 8.25 w okolicach Opery :wink:

 

Pozdrawiam również Janka Dropa, widzianego na pole position na skręcie w Wielkopolską około 9.23 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zbiorowe pozdrowienia (niektore zalegle) dla:

 

- kierownika czarnego turbodziadka ze swinka na lusterku widzianego (chyba :) ) w sobote okolo 11:30, ktory byl zaparkowany na placyku przy Matecznym

 

A dziękuje i od pozdrawiam również :) Przyjechałem swoim brzydalem opłacić OC w tej budce na placyku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym patrzyłem na Ciebie i nie widziałem, że machasz... Odpozdrawiam zatem niniejszym! :)

czekaj czekaj,,,,to jak patrzyłeś skoro nie widziałeś kiwki, może to nie na mnie patrzyłeś :lol::lol::lol::lol: tak pancernie oświniaczony był, że ciężko było nie pomachać, i wydawało mi się że czarny.

Ja to szłam z centrum na gocław, bo mi parada równosci weszła w paradę komunikacyjną. 8)

 

Ta parada i zamkniecie Świetokrzyskiej spowodowało, że po 45min skończyła mi sie łacina w okolicach ronda De Gaulle'a...

 

Co do sposobu patrzenia - nie wiem, jak Ci to tutaj zilustrować - bo to pokazywać trzeba itp. :mrgreen:

 

coś pomiędzy:

 

dialatedpupil.th.jpg

 

a verydilated.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pozdrawiam starszą parkę w bordowym "dziadku" przed 8.00 na Wołoskiej. ich mina po kiwce ----> :shock:

 

- kierownika niebieskiego Bloba, który utknął w korku na Wilanowskiej przed Puławską po 10.00 (kiwki nie dostrzegłem)

 

- oraz dzisiejsze najważniejsze pozdrowienia dla pięknej kierowniczki niebieskiego oświniaczonego Hawka WW... na lewoskręcie z Przyczółkowej w Wilanowską po 11.00 - kiwka była, a jak :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego stiaja z obowiązkowo złotym felunkiem, przeciskającego się dość sprawnie dzisiaj rano trasą toruńską w kierunku Radzymina.

Śmignął jednego z prawej, drugiego z lewej (mnie w darmowozie marki toyota) i pooooooooszedł :mrgreen:

 

PS. Kierownicy foresterów w dyszlu to chyba jest jakiś inny gatunek użytkowników subaru. Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby odwzajemnił pozdrowienie. Mam nadzieję, że na forum są posiadacze tychże wozów, którzy spowodują, że zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZDR dla Pani w "po EVAN-owym" WRX-ie, z którą to pozdrowiliśmy się dzisiaj w Piotrowicach ok.15:30.

Pozdrowiska również dla drivera i jego Blob-a na rybnickich blachach pozdrowionego godzinę później w Ochojcu. Kiwki również poszły. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja pozdrawiam kierownika/czke srebrnej Imprezy w kombi nie wiem jaka ;p bo z daleka widzialem. Stala przy elektro world? nie daleko ikei w markach ;p a potem kierownika legacy i jeszcze kierowniczke w legacy granatowym? w kombi ktora skrecala nie wiem gdzie bo nie znam terenow okolo godziny 13:00 niedaleko Makro1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gorące pozdrowienia przezajebist..o białego sti w budzie GC z którym wymienilismy kiwniecia koło skrzyżowania z Wolska !

Oraz chwile wcześniej dla właścicielki niebieskiego Opla Vectry kombi z świnia na klapie 8-) która zaparkowala pod moim szpitalem czyt. Wolskim ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...