Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

- Poproszę jedną tabletkę

- Jaką ?

- Białą

- Słuchaj pan. To jest apteka i mamy tu mnóstwo białych tabletek

- To poproszę jedną

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, suberet napisał(a):

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować sukcesu.

 

Ale popatrz co się przy tej okazji znowu potwierdziło, na co z resztą @Aga zwróciła uwagę - żarciki z Żydów surowo zabronione, natomiast z Katolików czy Chrześcijan ? 

Ubaw po pachy, a kto się nie śmieje z nami, ten głąb z kijkiem w dupie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Aga napisał(a):

Więcej mamy na The Forum Żydów niż katolików ;)

 

Ten post był prowokacją, jak widać udaną.

 

Wszystkich urażonych przepraszam.

Post edytuję, bana przyjmę z radością, dawno nie miałam.

 

 

 

tumblr_mnxri5Wb1O1rudoj6o1_500.gif

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blixten napisał(a):

To też jest baaardzo słuszna uwaga - bo przecież nie tylko Żydzi tam zostali zamordowani. 

 

A juz się wydawało, że jest niezawodny klucz żeby określić, z kogo można żartować a z kogo nie. Nacierpieli się --> nie można! No ale czy dość się nacierpieli albo więcej niż inni... :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z żartami jest trochę jak z aborcją, nie podobają Ci się żarty o katolikach? To ich nie opowiadaj. W parę osób potraficie zniesmaczyć każdy wątek na tym forum, załóżcie sobie temat "Jak skwaro obraża katolików, 5,19" i tam sobie siedźcie, a w innych wątkach dajcie spokój, bo to jest męczące.

  • Dzięki! 1
  • Haha 1
  • Lajk 3
  • Facepalm 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Aga napisał(a):

 

Ten post był prowokacją, jak widać udaną.

Mnie zmartwiło ile osób dało się na tę ewidentną prowokację złapać i tylko na tej podstawie wieszać na Tobie psy. Wnioski z tego każdy niech sobie wyciągnie sam.

 

 

static-assets-upload4133606787740467105.jpg

  • Haha 3
  • Zdrówko! 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, st981777 napisał(a):

Z żartami jest trochę jak z aborcją, nie podobają Ci się żarty o katolikach? To ich nie opowiadaj. W parę osób potraficie zniesmaczyć każdy wątek na tym forum, załóżcie sobie temat "Jak skwaro obraża katolików, 5,19" i tam sobie siedźcie, a w innych wątkach dajcie spokój, bo to jest męczące.

 

A mnie ostatnie kilka stron bardzo się podoba. Widzieliście film 'Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie'? Czyli wspólny wieczór ludzi poprawnych politycznie, kulturalnych, dobre jedzenie i wino. Tylko nagle zaczynają wychodzić brudy.

 

Tutaj mamy to samo tylko na żywo.

 

A Aga nawet jeśli sprowokowała to... i tak bardzo słabo to wyglądało.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, st981777 napisał(a):

Z żartami jest trochę jak z aborcją, nie podobają Ci się żarty o katolikach? To ich nie opowiadaj. W parę osób potraficie zniesmaczyć każdy wątek na tym forum, załóżcie sobie temat "Jak skwaro obraża katolików, 5,19" i tam sobie siedźcie, a w innych wątkach dajcie spokój, bo to jest męczące.

 

Cała ta nieprzyjemna dyskusja zaczęła się od lamentu Skwaro na czerwony kolor. Czy prawo do oceny, który żart jest śmieszny, a który do kitu też chcesz odebrać ? 

Dlaczego jeden może do woli obrażać (w tym przypadku będąc tego świadomym i z premedytacją), a inny nie może nawet powiedzieć, że to mu się nie podoba ?   

Helllloł ? 

 

Ja mam inną propozycję: 

Może załóżcie sobie razem ze Skwaro osobny wątek zatytułowany np. "Nie dla katoli z kijem w dupie", w którym do woli będziecie mogli się wzajemnie zachwycać swoją przenikliwością i upewniać w swoim dobrym guście, zamiast walić z premedytacją głownie w Chrześcijan, Katolików w najróżniejszych wątkach forum, bo jak widać nie tylko dla mnie, ale dla większej ilości osób, jest to męczące ? 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2024 o 10:48, skwaro napisał(a):

Idzie Jezus przez pustynię z apostołami i naucza.
Jezus: Raj jest jak x^2 + 2x + 3.
Tomasz (szturcha Jana): Te, o co mu właściwie chodzi?
Jan: Nie wiem, to chyba jakaś parabola

Trochę przypomina mi żarty jakimi ostatnio dręczą mnie moi synkowie.

Takie suchary, ale nawet zabawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blixten napisał(a):

 

Cała ta nieprzyjemna dyskusja zaczęła się od lamentu Skwaro na czerwony kolor. Czy prawo do oceny, który żart jest śmieszny, a który do kitu też chcesz odebrać ? 

Dlaczego jeden może do woli obrażać (w tym przypadku będąc tego świadomym i z premedytacją), a inny nie może nawet powiedzieć, że to mu się nie podoba ?   

Helllloł ? 

 

Ja mam inną propozycję: 

Może załóżcie sobie razem ze Skwaro osobny wątek zatytułowany np. "Nie dla katoli z kijem w dupie", w którym do woli będziecie mogli się wzajemnie zachwycać swoją przenikliwością i upewniać w swoim dobrym guście, zamiast walić z premedytacją głownie w Chrześcijan, Katolików w najróżniejszych wątkach forum, bo jak widać nie tylko dla mnie, ale dla większej ilości osób, jest to męczące ? 

 

 

 

 

A Ty dalej będziesz kontynuował swój lament na mój temat bo cohones zabrakło żeby przyznać że nie skumałeś żartu, który ani katolików nie obraża, ani nie miał takiej intencji, a wkleiłem go jako żart o matematyce? Wszyscy to dawno zrozumieli z wyjątkiem Ciebie, nakręcającego dalej gównoburzę do granic absurdu. Wyjmij kij z dupy, bo to naprawdę jest już żałosne. Tyle ode mnie, over and out. 

  • Lajk 2
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, skwaro napisał(a):

A Ty dalej będziesz kontynuował swój lament na mój temat bo cohones zabrakło żeby przyznać że nie skumałeś żartu, który ani katolików nie obraża, ani nie miał takiej intencji, a wkleiłem go jako żart o matematyce? Wszyscy to dawno zrozumieli z wyjątkiem Ciebie, nakręcającego dalej gównoburzę do granic absurdu. Wyjmij kij z dupy, bo to naprawdę jest już żałosne. Tyle ode mnie, over and out. 

 

Czarować to Ty sobie możesz, ale nie mnie.  

Powiedz jak można rozmawiać z człowiekiem, który uważa się za nieomylnego, lekceważy zdanie innych i ma ich za głupków - szczególnie tych, którzy ośmielili się zwrócić Ci uwagę jakim przemądrzałym egoistą jesteś nienawidzącym i szydzącym z ludzi wierzących ? 

 

Praktycznie w każdym wątku, w każdej dyskusji, nie dopuszczasz możliwości, że ktoś może mieć inne zdanie na dany temat.

Dla mnie to jest jest absurdalne i żałosne. 

 

    

 

Edytowane przez Blixten
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sie chybcikiem wycofywac i zamiatac pod dywanik przy okazji....

 

Osobiscie mam kompletnie w tyle co @Aga chciala osiagnac swoja "prowokacja", nie chodzi mi o Zydow, ofiary czerownych kmerow, czy Polakow zamordowanych w Katyniu. Chodzi o to te ze sa pewne elementarne granice, po prostu szacunek dla niewyobrazalnego cierpienia i straty innych, nie wazne kogo, to sa wartosci uniwersalne. To nie jest poprawnosc polityczna do wyzygania, tylko ewidentne przegiecie paly.

 

O Robert, slyszalem ze matke Ci zgwalcili jak byla mloda, luz, spoko spoko, tak sobie tylko prowokuje... cos w tym stylu.

 

Haha, sorr, posty poedytowalam, nic sie nie dzieje z checia przyjme bana bo dano nie mialam i tu prosze na dokladke salto ze sruba, haha, prosze sie rozejsc, fajnie jest.

 

@Aga, wydrukuj sobie tem fajny obrazek (albo inny z podobnym przekazem dotyczacym - wybierz sobie cel, pare Ci wyzej podalem) i idz poprowokowac na ulicy, zobaczymy jak Ci ta prowokacja wyjdzie.

 

Jak uwazasz ze przesadzilas to powiedz po prostu przepraszam, tak po ludzku, bez heheszkow, a jak uwazasz ze to jest problem innych i chodzi o Twoja wolnosc slowa, o zydow, o poprawnosc polityczna, czy o co Ci tam biega, to trzymaj sie swoich pogladow i napisz szczerze zeby sie wszyscy odwalili bo masz do tego prawo, po co te lawirowanie?

  • Super! 1
  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afryka.

Pewnego razu lew napadł na misjonarza i misjonarz modli się do Pana Boga - Boże daj lwu jakąś świętą myśl.

Na to lew się odzywa: - pobłogosław Panie ten posiłek...

  • Dzięki! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...