Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, koziolek napisał(a):

Po prostu otwierasz i są :thumbup: Podobnie działa lodówka :yahoo:

 

 

No dokładnie ale za to jest inny problem. Kupujesz sobie ekstra bombowy, wyczesany na maska ciuch, zakładasz, zdejmujesz, wkładasz do szafy, rano chcesz założyć a on zniknął... :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chojny napisał(a):

 

 

No dokładnie ale za to jest inny problem. Kupujesz sobie ekstra bombowy, wyczesany na maska ciuch, zakładasz, zdejmujesz, wkładasz do szafy, rano chcesz założyć a on zniknął... :mrgreen:

Nie nie nie, ciuch tam ciągle był tylko trzeba było zapytać drugiej połowy:thumbup:

 

 

faceci-lodowka-gdzie-keczup-tez_2021-05-28_02-45-43.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał(a):

 

 

Dodałbym samotnego... jak sparowany albo u mamusi to sam nie wiesz skąd sie nowe ciuchy w szafie biorą. :mrgreen:

To ja jakiś dziwny jestem, bo ciuchy kupuję sobie sam. Przez 36 lat małżeństwa żona kupiła mi może z 10 sztuk odzieży. Nie wyobrażam sobie by nie mieć możliwości wybierania i  decydowania, co mi się podoba, a co nie.

Wklad własny w zawartość lodówki też mam większościowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, radekk napisał(a):

Tez jestem dziwny:unsure:

:mrgreen:

Ja najczęściej także ale przeważnie w jednym i tym samym sklepie i najlepiej jak by mieli ciągle te same modele. Na ten przykład, przestali produkować mój ulubiony model butów Salomona i od paru lat nie mogę sobie nic odnaleźć co by mi naprawdę pasowało, no mam jakieś tam buty ale czy zadowolony jestem...to inna historia.

 

1619243407_kb2jim_600.jpg

Edytowane przez adamW202
  • Super! 6
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamW202 napisał(a):

Ja najczęściej także ale przeważnie w jednym i tym samym sklepie i najlepiej jak by mieli ciągle te same modele. Na ten przykład, przestali produkować mój ulubiony model butów Salomona i od paru lat nie mogę sobie nic odnaleźć co by mi naprawdę pasowało, no mam jakieś tam buty ale czy zadowolony jestem...to inna historia.

A o to chodzi, myślałem ze to nowy temat jakiś zwierzeń i szczerości:unsure::P stad moje wyznanie

Ale to z ubraniami też tak mam, kupuje sam i nie mam problemów. A sporo ogarniam nie wychodząc z domu, sklepy internetowe, zamówienie, przymiarka, pasuje mi, nie pasuje, zostaje albo zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chojny napisał(a):

 

 

No dokładnie ale za to jest inny problem. Kupujesz sobie ekstra bombowy, wyczesany na maska ciuch, zakładasz, zdejmujesz, wkładasz do szafy, rano chcesz założyć a on zniknął... :mrgreen:

Moje ciuchy podbiera mi córka ....koszule, stare jeansy, t-shirty.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chojny napisał(a):

 

 

Dodałbym samotnego... jak sparowany albo u mamusi to sam nie wiesz skąd sie nowe ciuchy w szafie biorą. :mrgreen:

a teraz odpowiedzmy sobie na jedno pytanie.. czy którykolwiek z was kiedyś kupił sam sobie skarpetki? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Luku napisał(a):

a teraz odpowiedzmy sobie na jedno pytanie.. czy którykolwiek z was kiedyś kupił sam sobie skarpetki? :biglol:

95% kupiłem sam. Pozostałe 5 %, to prezenty. Zawsze mówię, że lubię dostawać skarpetki w prezencie. Ci, co mnie nie znają, myślą, że żartuję, ale ja naprawdę lubię takie praktyczne prezenty.

Bardzo też nie lubię być powodem czyichś rozterek i problemów, więc taki prezent podwójnie mnie cieszy. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...