Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dirkdiggler napisał(a):

It no yes

Behind permission - in one I shall release peacock. 

Edytowane przez Fala
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie na fb do mnie pisze Oumarou Hamidou

 

Cytat

Nazywam się Oumarou Hamidou pochodzenia estońskiego i mieszkam na Litwie. Cierpię na poważną chorobę, która skazuje mnie na pewną śmierć, jest to rak gardła, i dysponuję kwotą 350 000 euro, z której chciałbym przekazać darowiznę na zaufanej i uczciwej osoby, aby mógł ją dobrze wykorzystać. Jestem właścicielem firmy produkującej oliwę z oliwek. i straciłam męża 6 lat temu, co bardzo na mnie wpłynęło i nie mogę wyjść za mąż do dziś, nie mieliśmy dzieci. Chciałbym przed śmiercią przekazać darowiznę w tej kwocie, aby moje dni były policzone z powodu braku tej choroby, na którą nie miałem lekarstwa, ale środek uspokajający na Litwie nie chciałby wiedzieć, czy możesz skorzystać z tej darowizny. Oto mój numer WhatsApp http://wa.me/+37255508516

 

zadeklarowałem chęć na połowę kwoty, może ktoś inny uczciwy jest chętny? A może @Fala jesteś chętny przejąć zakład produkujący oliwę z oliwek?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, radekk napisał(a):

właśnie na fb do mnie pisze Oumarou Hamidou

 

 

zadeklarowałem chęć na połowę kwoty, może ktoś inny uczciwy jest chętny? A może @Fala jesteś chętny przejąć zakład produkujący oliwę z oliwek?

Odpisz proszę, że jestem zainteresowany i czy wchodzi w późniejszym stadium delikatna nekrofilia? Najchętniej w oliwie, bo lubię - ale się nie upieram.
No tylko najpierw zdjęcia, potem środki uspokajające na Litwie - ostatecznie wziewne [ale to, to już na priv.].

PS: skoro zadeklarowałeś połowę, to może drugą połówkę wypijemy?...

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dirkdiggler napisał(a):

It no yes


Nowy dzień, nowa okazja:

image.png.1ef61c4b08e6502a81a1d8524e505cea.png

  • Super! 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...