Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą Nokią 3310 to mit, miałem taką i jakoś wybitnie nie wyróżniała się długo trzymającą baterią. Co innego Nokia 6310i.

A absolutny ewenement to SE K550i, po 9 latach użytkowania został wrzucony na rok do szuflady. Po włączeniu miał 100% baterii.:o

Jak to było możliwe sam nie wiem.

A wracając do tematu:

FB_IMG_1610147090473.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hugo napisał:

A absolutny ewenement to SE K550i, po 9 latach użytkowania został wrzucony na rok do szuflady. Po włączeniu miał 100% baterii.:o

 

Miałem K550i fajny telefon i jak na tamte czasy można było pstrykać eleganckie zdjęcia. Zawsze wyciągam baterie ze starych telefonów a tu, aż sam dziwię się, że rezystancja wewnętrzna nie rozładowała telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hugo napisał:

A absolutny ewenement to SE K550i, po 9 latach użytkowania został wrzucony na rok do szuflady. Po włączeniu miał 100% baterii.

Mam jeden taki stary laptop, który leży w szufladzie. Gdy go włączam po np. kilku miesiącach to też ma 100% baterii, ale przez +-10 sekund. Później wyskakuje komunikat, że "pilnie podłącza zasilanie". Mam wrażenie, że każda sekunda od uruchomienia systemu zabiera 10% życia baterii. Jak się go naładuje to później działa normalnie z 2-3h na baterii. Ciekawe zjawisko. Nie znam się na bateriach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NonPhixion napisał:

Mam jeden taki stary laptop, który leży w szufladzie. Gdy go włączam po np. kilku miesiącach to też ma 100% baterii, ale przez +-10 sekund. Później wyskakuje komunikat, że "pilnie podłącza zasilanie". Mam wrażenie, że każda sekunda od uruchomienia systemu zabiera 10% życia baterii. Jak się go naładuje to później działa normalnie z 2-3h na baterii. Ciekawe zjawisko. Nie znam się na bateriach :-)

 

Elektronika laptopa pamięta ostatni stan naładowania baterii. W niektórych laptopach system wie czy masz starą czy nową baterię i zlicza cykle ładowania i rozładowania baterii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hemi112 napisał:

Pobieram wymazy, spisuję dane pewnej starszej pani, i po podaniu nazwy miasta pytam się po chwili tak luźno:"a jakiś kod tam jest? "

A pani:"nie kota nie ma, ma małego takiego, kundelek taki".

Skojarzyło mi się z tym.

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...