Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, szycha napisał:

Pumex1 no nie potrafisz skleić dwóch postów ze sobą, jak jakiś moderator zobaczy to przesrane masz :facepalm::toobad:

 

Moderatorzy mieli zawsze wyłączoną tę funkcję ;) surprize :OO:

 

 

 

 

PS Poza tym jeden post z kompa, drugi z komórki poszedł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, taxus napisał:

Sprzedam Opla level expert:

https://www.youtube.com/watch?v=plijh-EqfNQ&feature=emb_title

 

Znowu mi nie wrzuca filmiku, tylko link <_<

 

 

 

O kuffa, a ja Żonce wczoraj kupiłem Astrę. Czy będę mógł ją

kiedyś sprzedać, czy już dożywocie?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wietnamskiej restauracji niedaleko mnie, zamówiłem mrożoną herbatę z cytryną i miodem (oryginalną wietnamską, w puszce czy butelce - nie pamiętam) i miodu było tam według składu... 0,00001 procenta, a cytryny 0,0001 procenta. Herbata homeopatyczna jednym słowem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sebastian32 napisał:

Dzisiaj czekając na strzyżenie czytałem sobie Motor m.in . artykuł o kradzieży aut w Polsce. W województwie (chyba) opolskim najczęściej kradzionym autem jest ..... Daewoo Tico. 

 

Pewnie da się odpalić śrubokrętem, a policji średnio chce się wychodzić z ciepłego biura i szukać takiego rupiecia, więc pijane dzieciaki po imprezach w remizie kradną do gonienia po polach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, radnor napisał:

 

Pewnie da się odpalić śrubokrętem, a policji średnio chce się wychodzić z ciepłego biura i szukać takiego rupiecia, więc pijane dzieciaki po imprezach w remizie kradną do gonienia po polach. :)

 

Generalnie zaj... iste auto. Miałem.Nic się nie psuło. Jakbym gdzieś spotkał nówkę w szopie lub po full restauracji to bym kupił. Zamknięty licznik w tym aucie to jak skok na bungee.   Były czasy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian32 napisał:

czytałem sobie Motor m.in . artykuł o kradzieży aut w Polsce. W województwie (chyba) opolskim najczęściej kradzionym autem jest ..... Daewoo Tico. 

Problem w tym, że takie dane statystyczne przedstawiają ilość kradzionych, w porównaniu z liczbą zarejestrowanych samochodów i tak np w śląskim wyszło, że najczęściej kradzionym jest Ford Mustang...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...