Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

tumblr_nlu34pFmNT1rhpn4yo1_1280.jpg

 

 

Techniczie rzecz biorąc, to facet wygląda na amerykańca, więc jego mcburger siedzi przez całe życie w klatce 2x3 metry po kolania we własnym gównie i wpycha hormony całymi workami. Potem trzeba ciągnąć wszędzie za sobą taki fotelik na kółkach, bo po 10 krokach łapiemy zadyszkę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby BMW dopiero w ostatnim czasie opracowało TRI TURBO ,ale jak się okazuje to już w E34 było takie coś,sądząc po naklejkach mówiących o turbo ,czyli "524td" (po prawej) "turbo" (po prawej pod swiatłem), i "turbodiesel" po lewej :) I do tego oczywiście M :D Swoja drogą E34 ładna ,zdrowiutka :)


Po prostu padłem Emotikon grin Dziś w osiedlowym spozywczym,dwaj panowie stoją w kolejce :
Oni: pani kochana ,dwie nalewki wisniowe.
Sprzedawczyni: nie ma wiśniowej,
Oni : to wieloowocowe.
Oni: kubeczki do tego.
Sprzedawczyni : nie ma
Jeden z nich:" to nie dobrze", a drugi :" Marian ,ty to kurKa wszędzie problemy widzisz, zaraz znajdziemy jakąś butelkę i utniemy!"

post-7758-0-15527500-1427569686_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybak, ja w dalszym ciągu niewiele wnioskuję ze zdjęć. Chodzi mi o blacharkę. "Tuning s dva mosta" w żuku, nysie i warszawie to temat dawno rozpracowany w Pl na niezawodnych ;)  radzieckich podzespołach. Swego czasu wcale nierzadki w podgórskich okolicach. Teraz niestety te wozy już wymierają, największą wartością jest zdrowa buda.

Niedawno widziałem lublina zrobionego na 4x4. W ruchu, a nie pomnik w pokrzywach.

 

edit:

3800 lewa to chyba 1900 euro. Zobaczcie na allegro, jakie trupy są w tej cenie. Jak byłby to pickup to już bym po nią jechał.

Edytowane przez BiP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jakieś TVN24 i mówią, że w Australii chyba złodziej ukradł biżuterię ze sklepu. Niby nic dziwnego, gdyby nie to, że wjechał autem do centrum handlowego. No to patrzę na zdjęcia i widzę: legacy dziadek rozbija się po galerii demolując okoliczne wystawy :D :D :D

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...