Skocz do zawartości

Imprelica? Celipreza? Generalnie: dziecko FHI i TMC


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

takiego fanatyka Subaru jak ja to ze swieczka szukac :twisted:

ale niestety to jak zplastikowali impreze i forestera a teraz zabieraja sie za legacy nie wrozy nic dobrego :cry: . Poczekam na nowa generacje.

 

Właśnie, jak to jest? Czy prawdziwy fanatyk przymyka oko na gówienne plastiki i wątpliwy design, czy raczej odwrotnie, brnie na ślepo do przodu napasiony wyższą ideą? :twisted:

Swego czasu wymieniliśmy z eddiem parę zdań na temat TMC vs FHI. Szacun :wink:

Nowe dziecko - na razie tylko RWD, choć Suabru ma podobno wprowadzić własny krój budy. Czy to zmotywuje ich to zamontowania AWD? Trudno powiedzieć, ale subaryna bez 4x4 to trchę tak jak STi z ... dieslem :mrgreen: Wygląd - w wydaniu TMC za bardzo mi trąca 350Z...

 

http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Spali ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 701
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam po dłuższej przerwie. Piszę w związku z autem testowanym na Nurburgringu. Czy nie wydaje się wam, że ten samochód ma nawet grill jak w poprzedniej imprezie, która nie była jeszcze hatchbackiem? Ma z imprezy lampy zderzak, grill, błotniki.

 

Obrazek

 

Wczoraj przyszło mi do głowy, że może to wcale nie jest Toyota, tylko nowa impreza, która bardzo ale to bardzo nawiązuje do tego conceptu imprezy 2010 coupe.

 

Obrazek

 

Jak dla mnie to jest to po prostu aktualna Impreza z nadwoziem 3d. Jak na coupe dach jest za wysoko poprowadzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nowe wizualizacje:

 

13.jpg

 

12.jpg

 

Z tego co też ostatnio gdzieś wyczytałem, to wersja Subarowa ma mieć dłuższy rozstaw osi niż Toyota, co ma ułatwić wpakowanie AWD. Oprócz tego silnik ma być mocniejszy niż w FT.

 

A dla pocieszenia - odrzucony projekt :mrgreen:

 

9.jpg

 

8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co też ostatnio gdzieś wyczytałem, to wersja Subarowa ma mieć dłuższy rozstaw osi niż Toyota, co ma ułatwić wpakowanie AWD. Oprócz tego silnik ma być mocniejszy niż w FT.

 

To już nie będzie osiówka? Bo słyszałem, że miał być napęd tylko na tył. Bardzo fajnie, że wpakują AWD. Jednak trochę szkoda mi, że tak bardzo ucieka ten samochód od wyglądu "normalnego", w sensie bardziej użytkowego, auta.

 

Wczoraj przyszło mi do głowy, że może to wcale nie jest Toyota, tylko nowa impreza, która bardzo ale to bardzo nawiązuje do tego conceptu imprezy 2010 coupe.

 

I to jest fajne autko. W mojej głowie utarło się, że Subaru to pospolity wygląd i niepospolita jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Than_Junior - pierwsze dwie wizualizacje - fajne! :smile:

 

Odrzucony projekt - no cóż, szkoda, że go odrzucili... :mrgreen:

 

Prawda. Powinien wisieć na eksponowanym miejscu w siedzibie projektantów FHI z podpisem, że autor projektu choć odrobinę podobnego do tego zostanie stracony a jego potomstwo obłożone infamią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
BTW ma być montowany 2.0 turbo boxer 200 kucy ... przynajmniej dźwięk będzie znajomy... :wink:

 

Po co turbo do takiej mocy? Chyba ze diesel.

 

Nie wiem, czy do Toybaru by pasował, ale gdyby taki silnik włożyli do Imprezy / Legacy, to byłby dla mnie ideał na polskie warunki:

1) biorąc pod uwagę, że ważniejsze jest nie ile masz KM, ale ile masz KM w porównaniu do innych, 200KM w Polsce w zupełności powinno wystarczyć,

2) turbinka zapewni dużo Nm już przy niskich obrotach,

3) dodatkowym plusem jest fakt, że panom z Wiejskiej będziesz musiał zapłacić 38% podatków, a nie, tak jak to jest teraz z benzynowymi Subaru z turbo, 58%.

 

Gdyby stare Legacy/OBK miało taki silnik, to nie wiem czy, pod nazwą użytkownika nie byłoby "Auto: OBK 2.0T" :P Bo dla mnie w tej chwili to jest najlepszy samochód jaki sobie mógłbym wyobrazić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby stare Legacy/OBK miało taki silnik, to nie wiem czy, pod nazwą użytkownika nie byłoby "Auto: OBK 2.0T" :P Bo dla mnie w tej chwili to jest najlepszy samochód jaki sobie mógłbym wyobrazić :)

 

Popieram. U mnie też mogłoby być "Legacy 2.0T".

Nie każdy potrzebuje auta >300KM :oops: , dla mnie takie 200 byłoby w sam raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...