Skocz do zawartości

Imprelica? Celipreza? Generalnie: dziecko FHI i TMC


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 701
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jezeli samochod bedzie wygladal tak jak na zdjeciu to nie bedzie napedu AWD (...)

znajac zycie, samochod zjezdzajacy z linii produkcyjnej bedzie wygladal ZUPELNIE inaczej :idea::mrgreen:

 

jakbys przeczytal dokladnie temat to bys wiedzial ;)

 

slabsze wersje RWD, mocniejsze AWD. Nie wiemy tylko co znaczy "slabsze" i "mocniejsze". Z reszta absolutnie wszystko co do tej pory wiadomo, to tylko spekulacje i plotki...

 

Gdzie przeczytał? :shock: Między pikselami obrazka :mrgreen:

od samego poczatku FHI i TMC deklarowaly, ze slabsze wersje (n/a) beda RWD, o mocniejsze (turbo) beda AWD... zobaczymy co z tych "cacanek-obiecanek" wyniknie w efekcie koncowym... :roll:

 

z 220 HP pozostaly raptem oszalamiajace 160 HP, wiec calkiem mozliwe, ze i jedna "os napedowa" gdzies sie zawieruszy... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód ma rację bytu tylko pod warunkiem, że będzie to RWD z min. dwustoma końmi mocy. I do niedawna jeszcze się łudziłem, że tak właśnie będzie :roll:

We wszystkich innych opcjach ten twór będzie po prostu kolejnym paździerzem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
co najwyżej będzie AWD

 

eee, chyba nie. Wg. Autocar (a to nie Auto Swiat :razz: ), Toyota ma z gorki, ale dla Subaru ten model stawia wiecej pytan niz daje odpowiedzi. Dla marki ktora zbudowala swoja pozycje dookola symetrycznego 4x4, zrobienie malego coupe RWD nie jest idealne. Wprowadzenie AWD do tej coupetki doda kilogramow (juz jest okolo 1200 kg, przy bryle mniejszej od Audi-ka Tomba-Tomba) i skomplikuje/podrozy sprawy dosyc znacznie. Wg. wrozenia z fusow, zostanie RWD.

 

Ja bym tam nie plakal :wink:

 

chociaz,

 

ze wszstkich ryb najbardziej lubię

 

walenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najwyżej będzie AWD

 

Audi Tomba-Tomba

 

Widzę, że mój tekst się przyjął... :mrgreen:

 

Co do Imprelico-Celiprezy ;) mam mieszane uczucia. Z jednej strony zapowiada się fajne auto, a z drugiej - małe RWD zupełnie nie pasuje mi do Plejad.

Mogliby zrobić następce SVX-a, ot co! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie może byc...to całkowicie zmienia mój światopogląd

 

cicho, bo to kurde chyba ssak jest :mrgreen: jestem cienki z biologii, ale dobre walenie nie sa* zle :razz:

 

* z gramatyka tez cos cienko :mrgreen:

 

duże, ociężałe i awaryjne...

 

will have to agree to disagree :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...