Skocz do zawartości

Imprelica? Celipreza? Generalnie: dziecko FHI i TMC


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 701
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja stosuję logikę alfabetyczną i savoir-vivre'ową - gospodarzem tu jest bardziej FHI, a więc jemu się należy pierwsze miejsce i przy tym ma nazwę zaczynającą się na wcześniejszą literę 8).

 

Jakieś pytania? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pytania?

 

Ja mam. W kwesti formalnej ;) Mnianowicie :razz: postuluje (przy zalozeniu, ze znajda sie niezbedne checi) kolejna zmiane tematu. Na:

 

Imprelica? Celipreza? Genialne dziecko FHI i TMC

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pytania?

 

Ja mam. W kwesti formalnej ;) Mnianowicie :razz: postuluje (przy zalozeniu, ze znajda sie niezbedne checi) kolejna zmiane tematu. Na:

 

Imprelica? Celipreza? Genialne dziecko FHI i TMC

 

:mrgreen:

formalnej? :roll:

 

ja bym powiedzial fundamentalnej :!: :razz:

 

 

Ja stosuję logikę alfabetyczną i savoir-vivre'ową - gospodarzem tu jest bardziej FHI, a więc jemu się należy pierwsze miejsce i przy tym ma nazwę zaczynającą się na wcześniejszą literę 8).

 

Jakieś pytania? :razz:

 

nie pytanie, lecz komentarz: czegoz wiecej mozna spodziewac sie po wiernym rycerzu SIP'u - zelazna logika, jak na mod'a i przystalo :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, może korzystając z wielkiej akcji zmiany nicków zmieniłbyś nicka na Mr. Toyota :?: :wink:

 

ps. A może modowie zmienią odgórnie? :lol:

 

nie musze nic zmieniac, moj nick i tak wiele mowi (dla tych, ktorzy choc iles znaja sie na motoryzacji i jej historii :razz: :cool: )

 

poza tym, jestem fanem obu marek (co nie znaczy, ze nie/bez-krytycznym :!: ), tyle ze nie lubie, jak ktos zaczyna tendencyjnie opieprzac (korzystajac z przyprawy :lol: ) jedna z nich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem fanem obu marek (co nie znaczy, ze nie/bez-krytycznym :!: )

 

Krytycznym fanem jesteś tylko jednej. Bezkrytycznym - drugiej :twisted:.

Przemeq, mylisz sie bardziej, niz Ci sie wydaje :cool: :mrgreen:

 

dla Tojotowcow musze udowadniac, ze Subaru nie jest az tak kiepskie (np. ze nie jest plastic gearbox thingie, i takie tam :mrgreen: ), tutaj - naodwrot... :roll: :grin:

 

 

p.s. zebys nie mowil, ze jestem bezkrytyczny wobec TMC: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... obalizacja :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie-gt4 tutaj chyba nikt nie oczekuje, że będziesz udowadniał

jakim producentem jest toyota - że dobrym każdy to wie i nikt tego pewnie

nie kwestionuje, dziwi jednak Twój upór z jakim bronisz toyoty w szczególności jej "sportowych" aut, których na dobrą sprawą w chwili

obecnej nie ma. Z subaru jest inaczej - gdybym miał teraz wolne 120 kPln :razz: bez wahania wybrałbym legacy, nie avensisa, nie passata, nie A4, nie mondeo itp., dlaczego? ano dlatego, że w subaru jest to coś, coś fantastycznego, coś trudnego do opisania i zdefiniowania, coś na kształt duszy :wink: Przez wiele lat jeździłem toyotami, ale gdy przesiadłem się

z avensisa do legacy (kiedyś już o tym pisałem) odkryłem nowy wymiar

prowadzenia, alternatywny świat, z którym ciężko jest porównywać

"konwencjonalne" :mrgreen: fury. Życzę wszystkim takich samych wrażeń,

którzy jeszcze mają wątpliwości... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kudlaty & Co., mozecie spac spokojnie ( patrz. ostatnie wiadomosci )

 

no coz, wyglada na to, ze Japonczycy (tj. TMC w tym przypadku) pozostaja wierni swojim (ostatnim) tradycjom i to, co najlepsze, pozostawia dla siebie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Subaru musi wyglądać, jak subaru, a nie jak np. Lanos... :roll: :mrgreen:

dla kogo dobrze :?:

 

ja (i mysle, ze nie tylko ja :razz: ) zdecydowanie wolalbym raczej cos takiego:

 

carphoto26442625nm5.jpg

 

 

p.s. bardzo licze na to, ze powyzsze spy-shot'y to jakies nieporozumienie... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, robisz afere ;) Pamietacie, jak wyszly pierwszy spy-shoty nowego Forestera? Oto jeden z nich:

 

Outback2009.jpg

 

 

Jestem na 100% pewien, ze tu jest taka sama sytuacja. Testuja plyte, podzespoly, ale w poprzerabianej budzie Legacy, bo pewnie po prostu nadwozie tego nowego Coupe jeszcze nie istnieje :idea: Szczegolnie, ze do czasu jego wprowadzenia (2011) wyjdzie tez juz nowe Legacy 8)

 

 

Wniosek: nie bój jeża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pewnie po prostu nadwozie tego nowego Coupe jeszcze nie istnieje

 

dokladnie, albo raczej istnieje, tylko na tym etapie nie bardzo chca je pokazywac, nawet "zamaskowane". Prawie kazdy producent testuje w ten sposob auta. Bebechy nastepcy Mc SLRa byly testowane na 'Ringu w ciuchach Dodga Vipera, itp, itd.

 

Eddie, spoko - Subaru jeszcze kiedys nas wszystkich zaskoczy, zerwie z tradycja i zrobi naprawde ladny samochod. Cierpliwosci :razz:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie, jak wyszly pierwszy spy-shoty nowego Forestera? Oto jeden z nich:

pamiętamy też pierwsze fotki oblepionego czegoś co okazało się później nową Imprezą (mimo iż wydawało sie to wtedy nie do pomyslenia :twisted: ) a kto wie czy tu nie jest podobnie...

 

Wniosek: nie bój jeża

... a więc myśle że jednak trzeba bać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...