Skocz do zawartości

Ranking ASO Subaru


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

zapomniałem dodać, że dla asowców ls300 z 3.0 silnikiem to istny potwór!

a ja im mówię, że średnio przyspiesza, i wogóle to taka bulwarówka i że nim nie jeżdżę bo mam lepsze :mrgreen:

 

jak powiedziałem, że forester to zapytali o jakie ma wyposażenie, a ja im na to że kompletne i poza tym wyposażenie nie jeździ i objeżdzam tego muła jak chcę. Panowie byli zdegustowani moim podejściem...

 

z resztą powiedziałem, że nawet mój fiat ma na szklanym dachu roletę automarycznie otwieraną/zamykaną a taki lexus nie ma więc nie jest aż taki super, a co mi tam, niech się podlizują komu innemu.

 

btw, foresterze też trzeba machać ręką żeby zasłonić roletę

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dam 4+ dla ASO Koper.

 

Ceny konkurencyjne. Fachowość wysoka.

Uwagę, że coś tam mi chyba stuka nie zbyto w stylu TTTM, ale sprawdzono, postawiono diagnozę, naprawiono.

 

Trochę dlugo czeka się na części, ale to nie zarzut dla ASO Koper, ogólna uwaga, ten temat jest w innym dziale. Niemniej informacja co do terminu dostawy bylaby mile widziana. Jest więc szansa na 5 przy następnej ocenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zapytaj czy Ci aso nie zamontuje w cenie....

Dobry pomysł :lol:

 

Ceny za części i płyny w KAŻDYM ASO wszystkich Marek mają takie marże że tak właśnie powinno być :twisted:

Ale w końcu to jest ASO, nie będziesz u nich serwisował to podważą ci gwarancje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile Cie skasowali

W Warszawie za wymianę oleju MOBIL1 z filtrem zapłaciłem ponad 400 zł . Dlatego właśnie kupuję olej za 140 plus filtr i wychodzi mi 180 zł Opłaciło mi się jechać 60 km do ASO po filtr i potem samemu robić wymianę . Jak doliczy się jeszcze inne filtry , to zostawała mi niezła dniówka , ale nie ze wszystkim tak robię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU, pod warunkiem, ze godzina twojego czasu jest warta mniej niz 220zl.

Jeśli poprawiam po kimś to nawet droższa . Zwykle filtr mam w zapasie , bo mam dwa subaru . Amortyzatory wymieniłem sam , ale piastę wolałem oddać do ASO bo byłem sam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. 60 km w jedną stronę + 60 km w drugą + zakup + wymiana, to pewnie nawet :roll: ze 3h

I tak wyszło taniej jeśli miałem wolny dzień , albo miałem coś do załatwienia . Zwykle było to w drodze z pracy . Niemniej jednak wymiana wychodziła 240 zł :evil: w ASO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, ja za wymiane amortyzatorow, stabilizatorow + sprawdzenie bicia tarcz zaplacilem cos kolo 380zl w ASO (za robocizne). Ale to nie ten watek raczej

 

 

P.

 

[ Dodano: Czw Lis 26, 2009 10:34 pm ]

Edit: nie wiem, czy ASO to potwierdzi, ale moze problemem jest "rozpoczeta godzina" - jak jest cos do zrobienia w 15 min to i tak musisz zaplacic za wjazd na stanowisko i za pelna godzine mechanika. ja zwykle kumuluje kilka rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aso w gdańsku, zamawiasz co chcesz i masz

Tylko ten czas oczekiwania.

Co prawda nakrętkę na wałek sprzęgłowy mieli na miejscu (nota bene dopiero okaże się, czy to ta właściwa), ale synchronizatorów na miejscu nie mają i wciąż czekam :evil: .

 

komplet oem śrub zabezpieczających subaru 240 pln

Ja kupiłem w Norauto firmy McGard - w ASO powiedziano mi, że oem subaru to też McGard. Kosztowały 119 czy 129 zł.

 

zalać skrzynię i dyfer hell sl i będzie jak nówka z fabryki

albo z piekła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO wszystkich Marek mają takie marże że tak właśnie powinno być :twisted:

ASO w cale takich dużych marż nie ma, jak by sie mogło wydawać :roll:

Przykład: Ostatnio wymieniałem olej 5W-30 w ASO, na fakturze za sam olej bez robocizny zapłaciłem 235zł :!: Identyczny olej tego samego producenta w bańce 4l ostatnio kupiłem za 118zł! Gdybym kupował hurtowo w beczkach jak np. to robi ASO to za 4l jeszcze mniej by wyszło. CARFIT chyba nie wierzysz w to co piszesz albo masz tyle gotówki że cię to nieobchodzi. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bańce 4l ostatnio kupiłem za 118zł!

 

Jesteś pewien, że kupiłeś to co kupiłeś ??? 118 PLN za 4 litry markowego oleju pachnie kompletną lipą.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Ja również szanuję pieniądze ale może właśnie dlatego, nie uważam, że dobrą rzecz/usługę mogę kupić za nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jestem pewny!! Olej oryginalny na 100% z datą produkcji IX 2009, wszystkie zabezpieczenia na bańce, F.VAT, itd. Firma istnieje od 1990r. i jest autoryzowanym dealeram producentów: Elf, Total, Castrol, Texaco, Autoland, CarPlan, Carlube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...