Skocz do zawartości

Ranking ASO Subaru


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

pawoj, u Zdanowicza nie jest najgorzej z wymianą jakiś podstawowych rzeczy. Broń Boże nie przyjeżdżaj do nich z problemem-zagadką typu - przerywa Ci między 3500 a 3632rpm albo coś Ci stuka pod maską, bo jak Ci zaczną wymyślać teorie albo zmieniać olej to nigdy nie wyjedziesz z serwisu, ale i niczego się nie dowiesz.

 

P.S. Sprzęgło ogarniają w niecały jeden dzień.

 

generalnie chodzi o zwykly przeglad po 6tym roku, ale nie jestem przekonany czy przy okazji nie wyjda jakies dodatkowe sprawy, a wolalbym zeby sprawdzil ten samochod ktos kto ma o tym pojecie... w kazdym razie dzieki za rady i wskazowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne wpisy pozytywne, innie mniej a z Tribecą US i tak nie ma dokąd pojechać - dopiero poza ASO ktoś może/umie przeprowadzić diagnostykę komputerową itp itd... i w ogóle chce mu się do takiego auta podejść a przecież to też Subaru i nie trędowate żadne... różnica tylko taka, że kiedyś SIP na nim nie zarobiło. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek_67,

Nie chwal, nie chwal bo już masz ostrzeżenie.. - szczera prawda.. ja już mam dość tekstów w stylu: "jedź se do tego co ci to sprowadził", wykpiwania przerobionych lamp US na EU z usmarowanym paluchem w nosie nie potrafiąc odpowiedzieć na proste pytanie o dostępność części.. itp itd.. Na szczęście wielu dobrych fachowców (znalezionych na konkurencyjnym forum o Subaru) przechodzi na własną działalność i chętnie podejmuje rozmowy/naprawy aut z US i od klientów, którzy chcą wydać u nich pieniądze ale za konkretną pomoc a nie za flagę czy logo w oknie albo darmową kawę..

Pewnie ten wpis zdejmą tak jak kolegę, któremu nie potrafią naprawić na gwarancji AT od 2 lat (w Tribece z SIP) i któremu ostatnio nerwy puściły (nie dziwię się !!!)... Polecam lekturze fora o Subarynach w US - tam aby uniknąć jakiegokolwiek negatywa na forum serwisy stają na głowie i ponoszą ogromne koszty na gwarancji wymianiając kosztowne podzespoły bo zadowolenie klienta jest najważniejsze.. a u nas co...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subarynach w US - tam aby uniknąć jakiegokolwiek negatywa na forum serwisy stają na głowie i ponoszą ogromne koszty na gwarancji wymianiając kosztowne podzespoły bo zadowolenie klienta jest najważniejsze.. a u nas co...?

A u nas jak zwykle.. :idea: :roll: ..przywozi gosc Tribece z US jedzie do " znajomego mechanika" nie z aso , ktory nalewa mu niewłasciwego oleju do AT , potem jeżdzi po wielu aso/nie aso i szuka przyczyny niewłaściwej pracy AT :idea: ......normalnie jak to u naszych.. :wink: ..oprogramowania do AT US też nie ma...i cena oleju tez " inna "....a wszystkiemu winien SIP bo nie chce naprawiac aut na których nie zarobił.. :mrgreen:

AK

ps.na szczęscie sa jeszcze "dobrzy fachowcy" :twisted: znalezieni na "konkurencyjnym forum ktorzy udziela fachowej pomocy "... :shock: ...nic dodać nic ująć...może tylko , że sporo Tribec serwisuje , bywa , ze po kilka dziennie , serwisowi jest bez roznicy czy US czy nie a auta praktycznie bezawaryjne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) ok, gwoli ścisłości - olej w dyfrach przelaliście zawodowo.. w sprawie AT w Tribece US niestety plama - nawet banalnego lekja z kawałkiem wężyka zabrakło aby dolać 0,5L brakującego ATFu chociaż części kupowałem u Was (w ATF filtr AT po cenach ASO)- zrobiłem sobie w domu w 5 min. a Wy puściliście mnie z niedolanym ATFem w miasto... Reszta nie była o Was - do obsługi klienta nie mam zastrzeżeń.

 

[ Dodano: Wto Sie 18, 2009 11:59 pm ]

..przywozi gosc Tribece z US jedzie do " znajomego mechanika" nie z aso, ktory nalewa mu niewłasciwego oleju do AT, potem jeżdzi po wielu aso/nie aso i szuka przyczyny niewłaściwej pracy AT

i wtedy ASO pokazuje gościowi D... jak drzwi albo co innego.. Każdy ma wybór i ASO i gość - wolny kraj na szczęście... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma wybór i ASO i gość - wolny kraj na szczęście...

I tak bym to zakończył.... :wink:

nawet banalnego lekja z kawałkiem wężyka zabrakło aby dolać 0,5L brakującego ATFu

To mnie zaciekawiło , lejka z węzykiem nie pamietam ale dosc czesto jakos ten olej wymieniają. :shock: ..jutro dowiem sie o co chodzilo z ta niechecią dolania :wink: ...i jak nalewają ten olej do AT też sprawdzę :mrgreen:

AK

ps.Jakby cos ...to zapraszam :wink: i gratuluje wiadomosci o olejach silnikowych.. :idea: ( inny watek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc do pełni szczęścia (poza lejkiem do ATFu) już więc chyba tylko sofcik za 200usd np. od Palmera :-) szybki kabelek (np. Mangoose żeby się udawało dogrywać..) no i drobna subskrypcja w US abyście dostawali TSB Subaru zza wielkiej wody (jak ten o błędzie w sofcie w 5AT poprawionym seryjnie dopiero od IV 09)...

PS. Poza wątkiem olejowym polecam również lekturze wątek o 5AT / 5ATF - szykuję tam pewne rewelacje ale jeszcze nie potwierdzone moimi testami :-) więc za 2-3 tygodnie...

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=126860

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=126545

Mam nadzieję nie odwiedzić Was po nową AT albo remont obecnej.. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc do pełni szczęścia (poza lejkiem do ATFu) już więc chyba tylko sofcik za 200usd np. od Palmera :-) szybki kabelek (np. Mangoose żeby się udawało dogrywać..) no i drobna subskrypcja w US abyście dostawali TSB Subaru zza wielkiej wody (jak ten o błędzie w sofcie w 5AT poprawionym seryjnie dopiero od IV 09)...

PS. Poza wątkiem olejowym polecam również lekturze wątek o 5AT / 5ATF - szykuję tam pewne rewelacje ale jeszcze nie potwierdzone moimi testami :-) więc za 2-3 tygodnie...

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=126860

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=126545

Mam nadzieję nie odwiedzić Was po nową AT albo remont obecnej.. :-)

No....nie wiem co na to SIP :?: musze zapytać.... :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wtedy ASO pokazuje gościowi D... jak drzwi albo co innego.. Każdy ma wybór i ASO i gość - wolny kraj na szczęście...

Mnie poradzono abym w tych okolicach się nie pokazywał . Obok mieszka moja babcia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ciągle nie wiedzą, ile kosztują uszczelki pod pokrywę zaworów i ile musiałbym na nie czekać. :???:

To i tak masz dobrze, bo u mnie nie wiedzieli, ze nalezy je wymienic, po robieniu przegladu przy 100 000km.

A co do przegladu, to klocili sie, ze nie trzeba sprawdzac luzow zaworowych.

Polecam wizytę w ASO jak będzie z-ca kierownika Paweł Narloch.

Musi cos sie zmienilo.

 

[ Dodano: Czw Sie 20, 2009 1:28 pm ]

a wszystkiemu winien SIP bo nie chce naprawiac aut na których nie zarobił.. :mrgreen:

Czyli rozumiem, ze jak juz zarobil na aucie (sprzedajac), to "naprawianie" jest za free, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem już po raz drugi Forka z przeglądu u A.Koper. Oceniam serwis na 5- (skala od 2 do 5). Minus za to ze jednak trochę trwa i nie zawsze mają czas na dodatkowe zlecenia. Ale rozumiem, tłok... Poza tym telefony wcześniej z dodatkowymi "informacjami" :cool:. Kupno u nich, i dwa przeglądy całkowicie bezproblemowo.

 

Pozdrawiam

Ibex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...