Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pierwszy etap dla klientów SIP do 31.03 w celu wybadania zainteresowania imprezą, a po tym dniu prawdopodobnie pojawi się oficjalne info na stronie, oficjalny link do formularza itp.

 

A jak ktoś jest klientem SIP i jednocześnie Forumowiczem? :)

to dostaje szersze łóżko i 2 piwa gratis :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sledziles co sie ostatnio dzialo na forum moze?

 

Jestem na tym forum praktycznie od jego początków z dwoma przerwami ze względu na sytuację życiową. Zdecydowanie jestem na bieżąco i wziąłem pod uwagę wydarzenia z ostatniego okresu. :)

 

obawiam o pewne sytuacje, i tyle.

rezerwujemy sobie troche czasu na zlot wiec to dosc istotne, pomijajac

proponuje wlaczyc klime...

 

Rozumiem Twoje obawy, ale uważam, że są niepotrzebne. Myślę, że SIP w żaden sposób nie będzie dyskryminował forumowiczów. Tak naprawdę atmosferę zlotu tworzycie Wy, a każdy kto nie wie o forum, a przyjedzie na zlot będzie mógł sie zarazić to wspaniałą atmosferą. Słowem, bez takich zapaleńców jak na tym forum zlot nie będzie taki fajny. :)

 

charlie, pięknie to wszystko ująłeś, cieszę się, że rozumiesz to co rozkminiłem z listu od SIP'u. Za chwilkę spróbuję zrobić skana i wrzucić na forum. Mam nadzieję, że SIP nie będzie miał za złe.

 

Szkoda jedynie, że SIP nie pomyślał o tym żeby poinformować o swoim planie

 

Otóż to, krótka wzmianka o tym żeby się nie martwić wystarczyłaby w zupełności. No ale teraz moim zdaniem powinniśmy cieszyć sie świątecznym czasem i ze spokojem czekać do 31go marca - wtedy moim zdaniem wszystko zostanie przez Dyrekcję ogłoszone. :)

 

Bless Ya ! :) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem zaproszenie :smile: Jednak chyba będe musiał z małżowiną jechać na jakiś ślub, psia mać. Może jednak się myli i ten ślub nie jest 24.05 ... a jeśli jest, to mogę komuś odstąpić moje miejsce za pińcet złotych i taniec brzucha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie polityka Dyrekcji, że najpierw zapraszają swoich świeżych klientów

Na moj rozum Dyrekcja powinna raczej zadbac o tych, co maja stare Subaraki i sa potencjalnymi klientami nowych, a nie o tych, co juz nowe kupili i przez najblizsze pare lat nie zamierzaja ich zmieniac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turystyczna, to full luz, objazd okolicy wraz z wykonywaniem zadań "turystycznych" (czyli coś w stylu "Ile wież ma kościół w takiej i takiej miejscowości), nic na czas. Szosówka też ma takie zadania, ale oprócz tego strzelanie z łuku i granie w golfa no i trochę upalania ;-)

czyli jedziemy szosową turbo (jeśli będą wogóle miejsca) ale z tego co pamiętam to potrzeba pilota, a małżonka na owego się w ogóle nie nadaję, można pożyczać pilota? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, wybor pilota to Twoja sprawa - tyle, ze musi byc zgloszony od poczatku :) żone mozesz posadzic na tylnej kanapie - tyle, ze na probach sportowych musi wysiasc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy terenowa bedzie nadawać się dla OUTBACKA ? Nie chciałbym porysować sobie mojego trzeciego sutka :mrgreen: Jak było z terenową na poprzednich zlotach ? :smile:

Terenowka jest dla Forysiow i Outbackow, wiec bez stresu. Jedyna rada to zdjecie tablic rejestracyjnych, bo czasem gina przy ciezszym terenie :wink: Na pierwszych Plejadach pierwszy odcinek zrobila nawet Impreza zaturbiniona :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...