Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję jeszcze w bagażniku wielkiego psa,warunki mogą być zimowe,zaspy i śniegi a laski potem wspinają się na jakichś lodospadach obute w raki i z dziabami w rękach i całym tym żelastwem wspinaczkowym. W czasie powrotu po zalodzonej drodze wyprzedają innych mielących w miejscu lub zapinających łańcuchy na koła. Luz,uśmiech ekstrema- ach, ze szczytu modą zjeżdrzać w puchu na big footach albo skakać na spadolotach :D

 

Łał, jestem pod wrażeniem :-) Tylko kręcić... Temat jest bardzo wdzięczny jak widać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem scenariusz reklamy nowego WRXa. Kręta droga w lesie, mokry asfalt, nie za jasno. Autem jedzie ojciec a z tyłu w foteliku śpi maluch. Ujęcie z zewnątrz samochód ostro przyśpiesza, szybko pokonuje zakręty robi wrrr, a muzyka jest bardzo dynamiczna, po chwili kamera z miejsca przedniego fotela na śpiącym spokojnie maluchu, widać szybko zmieniające się cienie drzew na twarzy dziecka, słychać tylko muzykę jak z kołysanki. Takie sceny na przemian, przy czym kilka ujęć pokazujących kierowcę prowadzącego z pasją i zadowoleniem.

Jak się podoba mój pomysł na reklamę ?

 

Łudząco przypomina puszczaną kilka lat temu u nas reklamę fiata siena. Z tą różnicą, że fiat jechał po futurystyczncyh traktach zawieszonych gdzieś w przestrzeni. Motyw z dzieckiem jest identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test Imprezy WRX kombi na interii

 

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=671658

 

 

PS. Vert, to Twoja? :wink:

 

Klasyczne błedy pismaków: "Efekt? 218 KM, 292 Nm, prędkość maksymalna 230 km/h i przyspieszenie do "setki" w 6.2s!

 

Coś nowego :!: : " Za fenomenalnym właściwościami silnika podążają hamulce, na których nie robi wrażenie kilkukrotne hamowanie z wysokich prędkości do zera oraz sztywno zestrojone zawieszenie"

Ktos pochwalił hamulce w WRXsie !?

 

Na koniec: " Producent informuje, że w mieście zużycie paliwa wynosi 14.2l, jednak z łatwością można przekroczyć 15, a nawet zbliżyć się do 20 litrów... Podobnie jest podczas podróżowania autostradami z prędkościami zbliżonymi do maksymalnych. Wówczas 60-litrowy zbiornik pozwoli na przejechanie może 300 km."

 

Czasem wydaje mi się że albo te testy robi jedna osoba, albo wszyscy piszą z tego samego skryptu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, mnie rowniez zacikawila ta wypowiedz "Mocniejsze dociśnięcie prawego pedału w zakręcie powoduje konieczność szybkiej kontry - jeśli komuś brakuje doświadczenia w jeździe mocnymi samochodami z napędem na cztery koła - to może go zaskoczyć."

 

Generalnie test jest marny, bardzo marny. Filmik bez sensu, dane techniczne spisane z informacji prasowej. Sa w Polsce redakcje, ktore potrafia zrobic rzetelny, ciekawy i wiarygodny test auta. Potrafia poswiecic czas (kilka dni) wielu osob (fotograf, pomocnik fotografa, kierowca testowy, autor materialu, ...), ale niestety wiekszosc testow (jezeli mozna je tak nazwac) to strzelenie fotek pod smietnikiem (ewentaulnie pojezdzenie po parku) i spisanie danych z ulotki salonowej. Rozumiem, ze Polska to nie Wielka Brytania i budzety redakcji sa ograniczone, a gazety sprzedawane sa po 6.90pln, a nie po piec funciakow, jednak takie materialy, jak na interii powoduja, ze rece opadaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, mnie rowniez zacikawila ta wypowiedz "Mocniejsze dociśnięcie prawego pedału w zakręcie powoduje konieczność szybkiej kontry - jeśli komuś brakuje doświadczenia w jeździe mocnymi samochodami z napędem na cztery koła - to może go zaskoczyć."

 

No, mnie też. Osso chodzi..? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łudząco przypomina puszczaną kilka lat temu u nas reklamę fiata siena. Z tą różnicą, że fiat jechał po futurystyczncyh traktach zawieszonych gdzieś w przestrzeni. Motyw z dzieckiem jest identyczny.

Przepraszam. Nie widziałem wspomnianej przez Ciebie reklamy. Moją inspiracją był kilkuletni już filmik okrągłookiej Imprezy informujący o zdobyciu przez ten samochód nagrody brytyjskich użytkowników czy czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się :) Samochody reklamowano już na tyle sposobów, że naprawdę ciężko jest coś wymyślić, czego nikt wcześniej nie zrobił :) A dzieci zawsze są wstawaine tam gdzie jest mowa o rodzinie i bezpieczeństwie. A, że takie małe dziecko głównie śpi, to i motyw jest taki sam w wielu reklamach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem powtorke na TVN Turbo "czas tuningu". Bylo pokazane zakonczenie sezonu na Bemowie. Oczywiscie moja uwage zwrocila Impreza Marcina i jego czas a dokladniej kamera, ktora znajdowala sie wewnatrz pojazdu. Powiem tak: panowie to nie jest samochod - to jest rakieta :!: :!: :!: Potem krotki wywiad z wlascicielem i kolejna powtorka tym razem z zewnatrz. W podpisie Marcina widnieja osiagi auta: 2.5 do setki. W TV powiedzieli ze ma 2 do "paki" Ciekawe kto ma racje :twisted:

Niestety EVO pobilo Subaru ustanawiajac nowy rekord Polski ale moze w nastepnym sezonie wlasnie Impreza bedzie posiadala ten tytul :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem powtorke na TVN Turbo "czas tuningu". Bylo pokazane zakonczenie sezonu na Bemowie. Oczywiscie moja uwage zwrocila Impreza Marcina i jego czas a dokladniej kamera, ktora znajdowala sie wewnatrz pojazdu. Powiem tak: panowie to nie jest samochod - to jest rakieta :!: :!: :!:

 

Ja to widziałem na żywo - z zewnątrz, co prawda, ale impreza Marcina i to evo jechały zauważalnie szybciej, niż pozostałe auta w stawce. A trzeba pamiętać, że cała rzecz rozgrywa się w okolicach 10 sekund, także samochód musi być dużo szybszy od innych, żeby tę różnicę dało się zauważyć "gołym okiem" :twisted:.

 

PS. Milek - ciekawy jestem, jaki będzie Twój następny avatar... :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: koniec ery Saabaru, czas na erę... Yarusty, Imprezolli i Legansisa :wink: :twisted:

 

Co raz bardziej boję się, że dożyję czasów, kiedy będzie pięc podstawowych modeli aut na krzyż, które będą się różniły tylko wykończeniem, wyposażeniem i logo ,,producenta''.

 

Brrrr...

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...