Jump to content

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.

Recommended Posts

Siedzi w im jedna pania, ale ubrana w żakiet i trzech panów...

Kiedyś kobiety nosiły norki i szynszyle, a teraz ubierają się w panów... Na żakiet w dodatku! Ech, te dzisiejsze czasy... :twisted: :wink:

bo one są z OŚK'i znaczy z Organizacji Środowisk Kobiecych

• Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak się składa, że będąc przez kilka lat dziennikarzem motoryzacyjnym (Szanowna Dyrekcja nawet pamięta...), spieszę poinformować, że brudne samochody do testów zdarzały się KAŻDEMU importerowi. P

Posted Images

Pierwsza reklama Subaru?

W dzisiejszych Wysokich Obrotach jest reklama Legacy kombi 2,0 chyba na 2/3 strony!

Jest to pierwsza reklama Subaru w Polsce jaką moje oczy widziały................

Chyba czasy się zmieniają.

PS. Ta biedna Pani na tej fotce obok Subarka chyba jest w ciąży?

Który to?

[

quote="Witek]krzysiom, Trzeba Ci przyznać, że zdolny jesteś. Jest pełno reklam Subaru. Choćby cały tył okładki "auto katalogu" 2005...

Niezrozumiałeś mni. Chodzi mi o prasę codzienną.

W specjałkach to wiadomo!

A tu kupuję Wyborczą jak co dzień i bach!

krzysiom, a to w takim razie zwracam honor. Tak dla ścisłości, z tego co wiem to była kiedyś, gdzieś w jakiejś gazecie lokalnej reklama dealera Subaru.

Dajcie krzysiomowi juz spokoj :wink: O wszystko sie go czepiacie, a skoro sie nie zrazil do forum tzn, ze nadal chce prowadzic daleko idace polemiki :wink:

[

quote="OGS]Dajcie krzysiomowi juz spokoj :wink: O wszystko sie go czepiacie, a skoro sie nie zrazil do forum tzn, ze nadal chce prowadzic daleko idace polemiki :wink:

A Tobie o co chodzi? Jakoś nie kumam?

K.

quote="OGS"]Dajcie krzysiomowi juz spokoj :wink: O wszystko sie go czepiacie, a skoro sie nie zrazil do forum tzn, ze nadal chce prowadzic daleko idace polemiki :wink:

A Tobie o co chodzi? Jakoś nie kumam?

K.

No i chciał OGS dobrze, a patrzcie co wyszło...

Zaraz mi rece odpadna... To ja Cie tu bronie krzysiom, a Ty brutusie przeciwko mnie? :twisted:

Zaraz mi rece odpadna... To ja Cie tu bronie krzysiom, a Ty brutusie przeciwko mnie? :twisted:

Dzięki za obronę.

Dlaczego myslisz że przeciwko?

Ja to zgodny jestem osobnik...........

He he :wink: To dobrze wyszlo :wink:

dziś w Dzienniku Polskim na jednej z ostatnich stron jest reklama Subaru :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

• 3 weeks later...

A w jeszcze nowszym WRC jest artykuł: "Czy stać Cię na Subaru" dot. utrzymania WRXa.

P.S. Śmiesznie się zaczyna: "Aby zostać kierowcą Subaru Impreza, wystarczy spełnić trzy proste warunki: mieć fioła na punkcie rajdów, nieco ponad 100zł na koncie i wyrozumiałą żonę." Jakoś mojej mamie się udało nie spełniając nigdy, żadnego z tych warunków... :wink: :mrgreen:

Ranking producentów wg.ilości usterek w nowych samochodach.

Sporządzony w USA.

Pytano 51tys użytkowników rok 2004.

Subaru niestety nie błyszczy.

A ja wcale bym się nie opierał na tym rankingu jest jeszcze kwestia znaczenia tych usterek: znam gościa, ktory kupił corolle 4-D-4 i zamiast 170KM miał 100 :shock:

Co więcej żeby dostać nowe auto musiał się sądzić!

Śmiesznie się zaczyna: "Aby zostać kierowcą Subaru Impreza, wystarczy spełnić trzy proste warunki: mieć fioła na punkcie rajdów, nieco ponad 100zł na koncie i wyrozumiałą żonę." Jakoś mojej mamie się udało nie spełniając nigdy, żadnego z tych warunków...

Już idę kupować!!!!!!

(Chyba, że chodzi o 100k złotych :>)

Napisałem nigdy i żadnego. Chyba, że piszesz teraz o sobie. Bo prawde mówiąc nie wiem na 100% o co Tobie chodziło.
Napisałem nigdy i żadnego. Chyba, że piszesz teraz o sobie. Bo prawde mówiąc nie wiem na 100% o co Tobie chodziło.

Witek, skup się 8) . Prawdę mówiąc nie wierzę, że nigdy nie udało Ci się spełnić tego warunku :mrgreen: ... bo napisałeś, że na Subaru wystarczy 100 złotych, zamiast 100 tysięcy złotych.

Przemeq, akurat mnie się nie udało. Ale faktycznie mojej mamie tak... :oops: k... głupie k... jedno głupie k... i by całego problemu nie było, ale za to śmiesznie wyszło. :D i tysz jest piknie :D

Wszystkim, którzy nie snią o potędze złotego wyjaśniam, że tam miało być 100k zł lub 100 tys. zł.

Przepraszam za zamieszanie mój błąd. nie wiem jakim cudem nie zauważyłem go i to dwa razy :!: :oops::oops: Ale z drugiej strony upał+poddasze=piekarnik+mózgozapiekanka

:wink:

Przemeq, wielkie dzięki za klarowne wyjaśnienie problemu i powstrzymanie się przed docinkami.

owoc myślałem, że WRC będziesz kupował, ale jak byś szukał Imprezy to widziałem ostatnio taką za 100 zł. Nawet światła się jej paliły podczas jazdy, tylko pamiętaj co mówią kobiety, wielkość nie ma znaczenia :wink: :mrgreen:

Przemeq, wielkie dzięki za klarowne wyjaśnienie problemu i powstrzymanie się przed docinkami.

Drobiazg... :wink: :mrgreen:

Polecam się na przyszłość :mrgreen:

owoc myślałem, że WRC będziesz kupował, ale jak byś szukał Imprezy to widziałem ostatnio taką za 100 zł. Nawet światła się jej paliły podczas jazdy, tylko pamiętaj co mówią kobiety, wielkość nie ma znaczenia ;):mrgreen:

Ja podczas jazdy muszę czuć zapach palonej gumy, a taka impreza mi tego nie da ;)

@ Przemeq: ;)