Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w ogóle nie wiem czego się czepiacie to było zdanie ironiczne "nieco ponad 100zl"!

 

No, z punktu widzenia logiki 100k zł jest > 100 zł, ale autor sam się przyznał do pomyłki (a więc nie próbował udawać, że to była ironia), dlatego uważamy, że mamy pełne prawo poznęcać się na biednym Witkiem :wink: :twisted:

 

Jestem przekonany, że jak nam się trafi wtopa, wspomniany Witek nie pozostanie nam dłużny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Imprezy za 100 zł i piszczenia opon... można, tylko górka musi być przednia. Jeśli Loeb dalej będzie wygrywał to chyba zacznę robić crashtesty Xsar WRC za 100 zł :wink:

 

No, z punktu widzenia logiki 100k zł jest > 100 zł, ale autor sam się przyznał do pomyłki (a więc nie próbował udawać, że to była ironia), dlatego uważamy, że mamy pełne prawo poznęcać się na biednym Witkiem :wink: :twisted:

Tam był cytat, moja wina nie dokłądny, więc ironi tam nie było.

Przemeq zgadzam się tobą masz prawie pełne prawo. Co do prawo taa... pamiętam jak kiedyś w liceum na geografii musiałem rysować rysunki poziomicowe gór, czy coś takiego. W zadaniu trzeba było narysować góry o wysokości jakichś 600m lub trochę więcej. Mi wyszło o jakiś kilometr wyżej... nauczyciel tego na początku nie uznał, lecz później z wściekłością przyznał mi rację, że wykonałem polecenie :mrgreen:

 

 

Jestem przekonany, że jak nam się trafi wtopa, wspomniany Witek nie pozostanie nam dłużny :twisted:
Instytucją charytatywną nie jestem :mrgreen: Przynajmniej jeszcze. Zresztą dzięki fajnym interpretacją takich pomyłek bywa "zabawnie i kolorowo". Wiem, bo niejaki WiS 2 razy mnie poprawiał ( a ja jego :wink: ). :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Imprezy za 100 zł i piszczenia opon... można, tylko górka musi być przednia. Jeśli Loeb dalej będzie wygrywał to chyba zacznę robić crashtesty Xsar WRC za 100 zł

 

Ale po co? Można za Loebem nie przepadać, ale jeździć to on potrafi i to doskonale, sprzęt jak widać też w jego rękach ma sporą żywotność, więc tylko życzyć dalszych sukcesów, szkoda, że nie dla subaru, ale nie można mieć wszystkiego. Z drugiej strony można się pocieszać, że dowolne współczesne subaru z napędem na 4 koła ma wiecej wspólnego z autem startującym w rajdzie, niż taki Citroen Xsara ze swoim odpowiednikiem WRC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, Loeb jest rzeczywiście świetnym kierowcą, naprawdę.Obecnie lepszym niż Solberg. Tak na marginesie, ciekaw jestem ile w tym zasługi pilota. Mam szacunek do jego umiejętność, jest obecnie "naj". A to że go nie lubię... cóż za Solbergiem też jakoś strasznie nie przepadam....

 

Z tą Xarą, to po to, żeby się dowartościować, podnieść na duchu i może wywołać jakąś usterkę w prawdziwej Xarze WRC :mrgreen: Samochodzik voodoo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek - nie mam przekonania do ogónych umiejętności Loeba jako kierowcy, szczególnie na szutrach. Trudno powiedzieć ile w tym zasługi Xsary a ile jego własnej, na pewno jeździ czysto i bezbłędnie. IMO Cytryna ma najlepsze dyfry i silnik i głównie tym masakruje rywali. Zobacz jak szybki jest Sainz bez treningów i przygotowań. Ciekaw jestem jakby wypadł Loeb w innym WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, dziękuję Ci bardzo, że mi wyjaśniłeś, myślałem, że Xarani nie jest lepsza, przynajmniej nie aż tak, tylko po prostu niezawodna. Trochę to dziwne jak Loeb jedzie szybciej niż, konkurencja i potrafi przy tym unikać błędów, i oszczędzać samochód. To zasługa auta, pilota, kierowcy, wszystkiego razem ? Czy wcale tak nie jest tylko media kreują taki pogląd ?. Solberg z kolei przypomina mi trochę Kuzaja (albo w odwrotnie). Jeździ szybko, nie wie co to strach, ale przez to czasami nie dojeżdża do mety. Co do Sainza... szkoda, że nie chce dobić przynajmniej do tych 200... :(

 

Co do samochodów, rzeczywiście jest taka przepaść "w oponach" ?

Skąd Żabojady wykombinowały takie dobre dyfry ?

Dziwi mnie, że Citroen nie sprzedaje mocnej czteronapędowej Xary, reklama świetna, więc i popyt by był, zwłaszcza we Francji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, dziękuję Ci bardzo, że mi wyjaśniłeś, myślałem, że Xarani nie jest lepsza, przynajmniej nie aż tak, tylko po prostu niezawodna.

 

Widać wyraźnie że jest znacznie szybsza na prostych, do tego spójrz na tor jazdy w zakręcie, po prostu fantastycznie jedzie -> po szutrach jak po asfalcie.

 

 

To zasługa auta, pilota, kierowcy, wszystkiego razem ?

 

 

W tym wypadku cały team jest rewelacyjny, ale kierowca też po prostu trafił na odpowiednie auto. Zobacz sobie na takiego GArdemaistera w Fordzie - nagle super kierowca a przez ile lat jechał w tyłach. Gronholm jeździe chyba lepiej niż Loeb i Solberg i co z tego jak Pug się psuje i nie jedize tak jak one? CO ciekawe Pug ma ten sam silnik co Xsara ale jest wolniejszy.

 

Co do samochodów, rzeczywiście jest taka przepaść "w oponach" ?

 

Chyba tak

 

Skąd Żabojady wykombinowały takie dobre dyfry ?

 

Skonstruowali

 

Dziwi mnie, że Citroen nie sprzedaje mocnej czteronapędowej Xary, reklama świetna, więc i popyt by był, zwłaszcza we Francji...

 

Opracowanie i zbudowanie takiego auta jest nieopłacalne ekonomicznie. Wszystkie marki poza Mitsu i Subaru zawsze na takich modelach tylko traciły. Ford właśnie anulował czteronapędowego Focusa mimo że miał gotową platformę 4x4 z Volvo razem z silnikiem - za duże koszty i za mały zysk. Zarabia się na rodzinnych mini-vanach i SUVach ewentualnie "look fast cars".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, czasami jeden element nadrabia braki drugiego. Trzeba by zrobić test. Wszystkich posadzić do takich samych aut. Wtedy było by ciekawie. Oczywiście mowa o jedno-kilko razowym teście, bo jak by w rajdach wszyscy ścigali się takimi samymi autami to zaczęło by być trochę nudno, a przede wszystkim nie opłacało by się.

 

P.S. Kto z forumowiczów, zna się na rajdach i lubi o nich opowiadać osobą mało znającym się na nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszym przypadku było jak najbardziej OK jednak na przeszkodzie stanął przypadek losowy-> dziura

 

 

Raczej szykana którą rozbiłem ;-) Liczyłeś ile meijsc w generalce starciliśmy? Bo mi wychodzi ze 4.

 

Na następny rajd damy takie cudeńka:

 

http://www.avouk.com/pm/4

 

 

Może dadzą radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by zrobić test. Wszystkich posadzić do takich samych aut. Wtedy było by ciekawie. Oczywiście mowa o jedno-kilko razowym teście, bo jak by w rajdach wszyscy ścigali się takimi samymi autami to zaczęło by być trochę nudno, a przede wszystkim nie opłacało by się.

 

To nie jest takie proste, styl jazdy jednym kierowców działa z innymi autami lepiej drugich z innymi, jedni dużo hamują, drudzy dużo bokiem trzeci jedno i drugie. Więc to nie jest takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by zrobić test. Wszystkich posadzić do takich samych aut. Wtedy było by ciekawie.

 

Race Of Champions działa troche na takich zasadach

 

WRC fan, czasami jeden element nadrabia braki drugiego

 

hmm..nie bałdzo rozumiem. Braki pilota nadrobi kierowca?i vice versa? chyba raczej nie. taka zasada może odnosić sie raczej tylko do "kierowca nadrabia braki samochodu" - ale są pewne granice , no i "samochód nadrabia braki kierowcy" na to nie ma reguły, zależy jaki samochód (Nie pomoże koni kupa gdy kierowca dupa :wink: )

 

Kto z forumowiczów, zna się na rajdach i lubi o nich opowiadać osobą mało znającym się na nich ?

 

Za jakiegoś znawce sie nie uważam, nie mnie to oceniać, ale interesuje mnie ten temat a o rajdach opowiadać uwielbiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...