Jump to content

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.

Recommended Posts

• Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak się składa, że będąc przez kilka lat dziennikarzem motoryzacyjnym (Szanowna Dyrekcja nawet pamięta...), spieszę poinformować, że brudne samochody do testów zdarzały się KAŻDEMU importerowi. P

Posted Images

no własnie, a jak pytam co robileś.....to sie czerwony rooobi

jest na to lekarstwo..na "L" jakoś.. :lol:

p.s. sorry nie mogłam sie powstrzymać 8)

No ja na widok ładnej Subarynki też się nie moge powstrzymać... Nie tylko w łazience... No, wiecie - kręcą mnie te auta!!! :lol::lol::lol: ... :wink:

• 1 month later...

http://auto.gazeta.pl/auto/1,62385,2677885.html

KOMENTARZ : Cenowa sensacja - Subaru Impreza potaniał o 40 300 zł! To równowartość nieźle wyposażonej pięciodrzwiowej Fiesty. A jeszcze zostałoby na niezły rower. Zmniejszenie cła azjatyckich modeli zadziałało także w przypadku Mazdy i Hyundaia. Tyle że nie tak wyraźne.

No pomyśleć, aż tyle ludzi kupiło to "marne wozidło" he he, a myślał człowiek, że jest taki samotny i wyjątkowy. Jednocześnie informuję że w moim wozidle na razie nic nie stuka w zawieszeniu, nie przygasa nigdy i nawet na Pb95 orlen, audio choć zrobione z papieru toaletowego marnej jakości gra i nawet na +32 odróżniam wiadomości od muzyki kantry, mulasty to ślimak ale inne ślimaki nawet mnie specjalnie masowo nie wyprzedzają, alarm jeszcze działa, tarcze jakoś też sie na razie nie pokrzywiły (to mnie nieco zaczyna dziwić). Postawię więc tu nieśmiały wniosek, że może nie jest to taki zły samochód jak wynika z czytania tego forum.

No pomyśleć, aż tyle ludzi kupiło to "marne wozidło" he he, a myślał człowiek, że jest taki samotny i wyjątkowy. Jednocześnie informuję że w moim wozidle na razie nic nie stuka w zawieszeniu, nie przygasa nigdy i nawet na Pb95 orlen, audio choć zrobione z papieru toaletowego marnej jakości gra i nawet na +32 odróżniam wiadomości od muzyki kantry, mulasty to ślimak ale inne ślimaki nawet mnie specjalnie masowo nie wyprzedzają, alarm jeszcze działa, tarcze jakoś też sie na razie nie pokrzywiły (to mnie nieco zaczyna dziwić). Postawię więc tu nieśmiały wniosek, że może nie jest to taki zły samochód jak wynika z czytania tego forum.

Hmmm... Mam identyczne odczucia.. (oprócz sprzętu audio ;) )

No cóż, może niektórzy są po prostu melancholikami :mrgreen:

audio choć zrobione z papieru toaletowego marnej jakości gra i nawet na +32 odróżniam wiadomości od muzyki kantry,

Hmmm... Mam identyczne odczucia.. (oprócz sprzętu audio ;) )

No cóż, może niektórzy są po prostu melancholikami :mrgreen:

Znaczy się nie odróżniasz wiadomości od kantry? no to ciężko, nie wiem czy wzmacniacz i subbufer coś pomoże :mrgreen: duże pozdro

PS. fajnie się jeszcze wyprzedza pod górkę i próbuje nie przekroczyć 4 tys obrotów - to może każdego wyleczyć z melancholi- no i czas wtedy płynie szybciej

PS. fajnie się jeszcze wyprzedza pod górkę i próbuje nie przekroczyć 4 tys obrotów - to może każdego wyleczyć z melancholi- no i czas wtedy płynie szybciej

Nie tylko pod górkę... Już parę razy miałem takie doświadczenie - zupełnie wtedy nie potrzeba podgrzewania siedzeń - i tak się świeczka pod dupą zapala :mrgreen:

A jakich argumentów używał? Porównam do kolesia z Hondy, który również przekonywał, że STAŁY (bo dołączany - CRV - już nie) napęd 4x4 ma więcej wad niż zalet :mrgreen:

PS. Odpisałem ;)

Niestety jestem teki tępy, że wyższej logiki tych wypowiedzi nie pojołem, ale na pewno miał rację :lol: (przynajmniej on był o tym święcie przekonany). Chyba ogólnie chodziło o to, że przecież on tak uważa, to tak musi być, nie?

Niestety jestem teki tępy, że wyższej logiki tych wypowiedzi nie pojołem, ale na pewno miał rację :lol: (przynajmniej on był o tym święcie przekonany). Chyba ogólnie chodziło o to, że przecież on tak uważa, to tak musi być, nie?

a ja powołam się na super tekst chyba z filmu pod tytułem: Seksmisja: Zostaw, tamtego świata nie da się już uratować ;)

• 3 weeks later...

Z ciekawostek: w czerwcowym numerze Playboya jest Forester turbo, niestety nie na rozkładówce, a przy sesji dotyczącej mody, ale jest! Siedzi w im jedna pania, ale ubrana w żakiet i trzech panów... :( Nic o nim nie piszą, tylko dziękują SIPowi za wypożyczenie itp.

Siedzi w im jedna pania, ale ubrana w żakiet i trzech panów...

Kiedyś kobiety nosiły norki i szynszyle, a teraz ubierają się w panów... Na żakiet w dodatku! Ech, te dzisiejsze czasy... :twisted: :wink:

WiS :lol: :lol: :lol::lol::lol::lol: dobre :!: Przypomniała mi się taka głupia komedia Ace Ventura... Widzicie jak to dobrze, że ten Word jest taki głupi, przynajmniej można się pośmiać. Jeden głupi, !@@$ny przecinek... :evil: