Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

To nie, ale bylem tez dziewczyna miesiaca 8)

 

A mamusia pracowała trzy lata w telewizji jako ..............obraz kontrolny. Wydupczyli mię bo ciężko było ustawić ostrość.

 

Ale i tak mamusiu byłaś super, było rozmazane i to mam pasowało, teraz wszystko jest podwójne :) i do tego drobiowe :cry:

Ostatnio lodówke otwieram a tam KACZKA :twisted: nie znamy dnia ani godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym numerze AMiS jest, jak zwykle zresztą, cennik nowych samochodów. Ale w cenniku - nowe modele Subaru :shock: . Np. Subaru Ignis, Subaru Swift, Subaru Jimny i Grand Vitara.

 

A najlepsze... jest Subaru Liana. Gdyby to Clarkson zobaczył... :twisted:

 

Ojcu Dyrektorowi gratulujemy konsekwencji w zachowaniu tajemnicy - nawet na Plejadach nic nikomu nie powiedział, zdaje się, o tych nowych modelach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jedwabne koszule, Ferrari, mieszkasz na Hawajach? Nie? No to jesteś zwykłym pedałem, a nie żadnym gejem.

 

hahahahah, to ci sie Azrael udalo, morda mi sie smieje i nie moge przestac :lol::mrgreen:

 

Ale to przecież kawał z brodą... Milek - gdzie Ty mieszkasz, na prowincji...? :roll:

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! I wybrali Bug-Eye'a :D

No wiesz "Best Value" :D

 

Wiadomo :mrgreen:

 

I czym tu się cieszyć ? Że się ma auto, które nikt o zdrowych zmysłach nie chce kupić ?

 

:idea: No i sam sobie odpowiedziałem, dlaczego się cieszysz :mrgreen:

 

Co do WRXów to strasznie auta. Cała polska scena tjuningowa ma przez nie kompleksy… :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czym tu się cieszyć ? Że się ma auto, które nikt o zdrowych zmysłach nie chce kupić ?

 

:idea: No i sam sobie odpowiedziałem, dlaczego się cieszysz :mrgreen:

 

Co do WRXów to strasznie auta. Cała polska scena tjuningowa ma przez nie kompleksy… :mrgreen:

 

Witek wraca w wielkim stylu. Widać zainspirował go ostatni powrót Mamusi, w równie wielkim stylu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops:, :oops:

Przemeq, no drugi już dzisiaj ! Prowadzę sobie powoli spokojnie akcję zwiadowczą na forum, a tu kolejny wyśmiewa się z moich tekstów. Sieł zaraz zdeprymuje i zamknę w sobie... jeszcze bardziej.

 

Za karę czytajcie ten tekst (lekko się zmęczyłęm podczas jego pisania, ale wynagrodziły mi to te piękne wschody i zachody słońca za oknem):

 

 

Byłem na SR czytałem i powiem że być może na miejscu tego pana napisałbym podobnie!!. w porównaniu do FWD albo RWD jadąc autem AWD nie czuje się przyśpieszania. Efekt wciskania w fotel pomińmy bo na odczucia przyśpieszania składają się także inne wrażenia, np auto jedzie prosto jak po sznurku, nie myszkuje, nie traci przyczepności po wdepnięciu gazu do oporu, w ośce która przyśpiesza gorzej wrażenia te są zwielokrotnione i może się wydawać że auto ma 100 koni więcej, bo ciężko je na czarnym utrzymać:).

 

Właśnie ! WRX skręca w prawo i w lewo tak samo. A takie TT skręca super w np. prawo (i to nawet na prostej), ale w lewo już nie. W SI nic nie stuka, nie odpada i nie wykręca się wraz z nabieraniem prędkości. Nic się nie otwiera na dziurach, biegi nie wyskakują tak jak w Audi ( sam widziałem i to nie raz).

 

Nie widać spawów przez pół auta, wnętrze nie jest tak ekskluzywne, bo nie ma limitowanej plakietki: "Własność MPK" czy "Ausfahrt 1000 m".

 

Felgi WRXa nie są alufelgami, bo się nie topią w lecie, nie gną przy nagryzaniu* i nie rdzewieją w zimie, a we wcześniejszym wcieleniu nikt nie podawał na nich kaszanki z grilla.

 

*Znana metoda tjuningowców na sprawdzanie jakości (czyli: ile hajsu za nie dać) felgi. Niektórzy z tjuningowców (co widać) testowali stalówki, ale one się nie sprawdzały, bo zęby zostawały.

 

WRX ma też braki w swerze toważyskiej. takim BMW to zawsze się kogoś nowego na trasie pozna dostanie nowy adres numer telefonu. No normalnie mototonia takim SI. Wyjeżdża jedzie się i dojeżdża się. BMW wyjeżdża się, jedzie się, poznaje nowych ludzi, jest się wiezionym. Nawet człowiek się nie zmęczy. :mrgreen: **

 

**W niedziele przed plejadami na A4 odcinek Wrocław-Opole widziałem 3 nie najstarsze BMW czekające (lub doczekane) na ekipę serwisową z cool podświetleniem na dachu.

 

Co do mocy. W WRXie przy dużych prędkościach słychać jak konie wyją z wysiłku.

W supertjuningowanym aucie za to czuć jak konie pracują. A to jakaś czarna chmura zostanie za autem, a to ich pot zacznie prawować przez maskę, a to wrzący olej chlapnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazeta Wybiórcza - http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,3445138.html :

 

"Amerykański magazyn AutoWorld zorganizował konkurs na "Najlepsze wnętrze roku"

....................

 

Według dziennikarzy na tytuł Najlepszego wnętrza zasłużyło: Audi A3 (w klasie kompaktów),

Mazda CX-7 (CUV - Cross Utility Vehicle), Toyota FJ Cruiser (terenówka w klasie średniej),

Land Rover Range Rover (terenówka w klasie premium), Subaru B9 Tribeca (CUV w klasie premium)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem ostatnio mojego Legasia z Mercedesem C320 CDI kolegi. Przykro powiedzieć, ale był wyraźnie szybszy :( 540NM momentu, 7-biegowy automat i fabryczne koła 245 17" robią swoje. Następne starcie będzie na mokrym - czekamy na deszcz!

 

Niedługo też kolejny test - 0-200 z Alfą 156 2.5 litra mojego wspólnika. Do setki powinna być lepsza (na papierze). Mam nadzieję, że powyżej stu H6 pokaże na co go stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem ostatnio mojego Legasia z Mercedesem C320 CDI kolegi. Przykro powiedzieć, ale był wyraźnie szybszy :( 540NM momentu, 7-biegowy automat i fabryczne koła 245 17" robią swoje.

 

Hmmm - a to przykra sprawa, bo wydawało mi sie, że H6 to dużo zwinniejsza bestia. Ja, jak widzę 320CDI, to se ziewnę, przełączę stację w radiu, rzucę leniwe spojrzenie i nim to wszystko zrobię, 320CDI jest już daleeeko z tyłu :mrgreen:

 

A przecież mam tylko - przynajmniej na papierze - 35KM więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...