Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

A propos Auto Świata, znalazłem jeszcze 2 kwiatki. Sylwetka nowego Outlandera przypomina sylwetkę Forestera (może jestem ślepy, ale jakoś nie widzę podobieństwa) i w artykule o gazie w aucie cytuję " trudno jednak wyobrazić sobie LPG w topowych wersjach WRC czy STi " :shock: . Może się czepiam, ale denerwują mnie tego rodzaju wpadki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC czy STi " :shock: . Może się czepiam, ale denerwują mnie tego rodzaju wpadki :evil:

 

Ja również czytam te "gazetki" z nudów i uważam moją wiedzę na temat motoryzacji za podstawową, ale takie właśnie wpadki mnie kolą w oko, bo ludzie na tych pismach opierają swoją wiedzę i to powielają... :!:

Przed drukiem powinno się to weryfikować :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziwny dokładny test XV,kojarzy mi sie z pismakami od Motoru czy auto Świata,gdzie rzetelnośc nie jest na najwyzszym poziomie,ale poczytać testa warto :)

Komentarze "arcymadrych " internautó pod testem to kupa smiechu :mrgreen::mrgreen:

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... 78489,3460

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
dziwny dokładny test XV,kojarzy mi sie z pismakami od Motoru czy auto Świata,gdzie rzetelnośc nie jest na najwyzszym poziomie,ale poczytać testa warto

Wprawdzie - na bazie dośwaidczenia - niektórzy dziennikarze traktują polemikę z ich tekstami jako absolutną obrazę świętości, lecz nie mogę pozostawic bez komentarza sformułowania :

Każdy, kto ma okazję testować ten pojazd, zastanawia się, dla kogo jest on właściwie przeznaczony.

Otóż, wbrew twierdzeniu Autora ( ktokolwiek by nim nie był - niestety brak podpisu ), pomimo dość wielu już wykonanych testów XV, jak do tej pory nikt tegu typu pytania nie zadawał.

Dla ( większości ) dziennikarzy motoryzacyjnych sformułowanie "mały SUV" nie jest już niczym nowym.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny dokładny test XV,kojarzy mi sie z pismakami od Motoru czy auto Świata,gdzie rzetelnośc nie jest na najwyzszym poziomie,ale poczytać testa warto

Każdy, kto ma okazję testować ten pojazd, zastanawia się, dla kogo jest on właściwie przeznaczony.

Wraz z nastaniem ery Internetu "dziennikarze" mają tendencję pisać testy samochodów w formie felietonowej. A przecież w testach nie chodzi o subiektywną opinię dziennikarza, lecz o przede wszystkim o fakty. O ile bardziej miarodajny i wartościowy byłby test zawierający np. pomiary głośności w środku podczas jazdy z różnymi prędkościami, pomiary zużycia paliwa, elastyczności na różnych biegach etc.

 

Cytowane wyżej zdanie z założenia jest nielogiczne, bo skoro każdy to także Dyrekcja. A to jest nieprawdą, co było do udowodnienia ;) Ponadto segment małych SUV-ów jest już tak rozbudowany (począwszy od Nissana Qashqai aż po Mazdę CX-4), że "dziennikarz" w rzeczy samej musi nie wiedzieć o czym pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...