Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

eeE, o co chodzi? :oops:

W pracy mi muuli net. normalnie przy firmowym neo nawet vectra siada :]

Ale jeśli macie tam coś na srebrne kombi na elbląskich numerach to... fotomontaż! 8)

 

ps. jeśli chodzi o subkulturę garbusiarzy, to muszę się pochwalić, że moja rodzina ma spore zasługi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, wszystko działa (ubuntu 10.04)
:shock: Niemożliwe? A może masz coś inaczej poustawiane? U mnie ani w Debianie, ani właśnie w Ubuntu 10.04 żadne filmy z Onetu nie chodzą.

Uważaj co traktujesz adblockiem (czy innymi requestpolicy/flashblockami/noscriptami itp.).

Ten filmik to akurat najzwyklejszy flash - musi działać i działa bez problemu. Nie walczyłem jedynie z silverlightowymi wynalazkami (Onet VOD itp.) i nie wiem, czy da się je zmusić do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dorwałam najnowsze automoto :)

 

 

Ciekawy artykuł który pokazuje że dziennikarz nie miał pojęcia o czym pisał :lol::twisted: :wink:

Albo to było tak dziennikarz coś tam przeczytał i napisał jak uważa... :lol: :?

I to ma być poradnik dla kupujących :roll: :lol: I te tabelki pokazujące średnią wartość aut z alledrogo :roll:

 

Np: W dziale Forester :lol:

 

"Czego warto szukać:

 

Wersji wolnossącej z manualną skrzynią biegów najskuteczniejszy i najbardziej rozbudowany napęd 4x4..." :lol: :roll:

 

"Czego się wystrzegać : w wersji automatem mają gorszy napęd na 4 koła "

 

 

Ok ja rozumiem że w automacie jest inny rozkład napędu.. ale że gorszy :shock: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 23.00 na Discovery Chanel w programie Fani czterech kółek /to taki program gdzie kupują lekko podstarzałe autka coś tam poodnawiają i sprzedają drożej :mrgreen: / będzie Subaru WRX.

 

 

Jednak telewizja kłamie :evil: jest Jaguar E type V12 - też pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 23.00 na Discovery Chanel w programie Fani czterech kółek /to taki program gdzie kupują lekko podstarzałe autka coś tam poodnawiają i sprzedają drożej :mrgreen: / będzie Subaru WRX.

 

 

Jednak telewizja kłamie :evil: jest Jaguar E type V12 - też pięknie

 

Nie martw się, forum pomoże :mrgreen: :wink:

 

http://www.youtube.com/watch?v=a4WzPPq4cWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 23.00 na Discovery Chanel w programie Fani czterech kółek /to taki program gdzie kupują lekko podstarzałe autka coś tam poodnawiają i sprzedają drożej :mrgreen: / będzie Subaru WRX.

 

 

Jednak telewizja kłamie :evil: jest Jaguar E type V12 - też pięknie

 

Nie martw się, forum pomoże :mrgreen: :wink:

 

http://www.youtube.com/watch?v=a4WzPPq4cWA

 

A pomoże, pomoże :P Wielkie dzięki, ten odcinek jakoś mi umknął. A co do pasów...mam lekkie wątpliwości czy go upiększyli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subar BRZ by słynna i rzetelna interia.pl :mrgreen:http://motoryzacja.interia.pl/samochody ... 1#comments

 

-- Śr lis 02, 2011 9:43 pm --

 

i te komentarze typu: "To auto to stylistyczne dno. Jest brzydki i

(2011-11-02 13:09)

~Kozer

 

przestarzały, jak każde Subaru od 10 lat.

Wstyd.

Świetne, okropne auto."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byłem w sklepie i czytałem sobie gazetkę jakaś motoryzacyjna tylko zapomniałem jaką i tam było o używanych SUBARAKACH :D zdziwilo mnie tylko troche ze STI byl mocniejszy od WRX tylko o 5 km i miał słabsze osiągi :shock: WRX szybciej robił 100 i miał większy v-max xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to pewnie Auto Moto z poradnikiem dla kupującego Subaru:) Nawet o naszym forum napisali,ale napisali też ,że minusem jest brak podziału na modele :shock: :shock: ciekawe czy wchodzili na tę stronkę czy nie,czy też są tak slepi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...