Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;)

Przypominam, że w tę niedzielę - 12.05.2013 - Podbeskidzie wybiera się na Tor w Wyrazowie :D

 

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc - zapraszam chętnych (koszt 50,- zł od samochodu) :)

Wyjazd w niedzielę godz. 7.00 z parkingu Tesco na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej drogą S-1 na Warszawę :)

 

Są chętni żeby dołączyć jeszcze do nas?

Jak upalanie to jestem chętny :)

 

Pozdrawiam

Wanios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Tomasz_555, w Forku masz czarne zderzaki i felgi? zdaje mi się, że to Ciebie widziałem dzisiaj jakieś 30min temu jak przejeżdżałeś przez ul.Bielską w Tychach i zdaje mi się że widziałem swinke na klapie :D

Jak to Ty to pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz_555, w Forku masz czarne zderzaki i felgi? zdaje mi się, że to Ciebie widziałem dzisiaj jakieś 30min temu jak przejeżdżałeś przez ul.Bielską w Tychach i zdaje mi się że widziałem swinke na klapie :D Jak to Ty to pozdrawiam :D

Czyli ktoś jeździł moim autem :P Bo ja w tym czasie byłem w Wawie C5'tką. Opis pasuje więc pewnie rodzice się bujali po Tychach :) Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, kiedy jest? ten weekend?

24-26 maja

 

Ja się może w sobotę przejadę. Dość blisko, więc wstyd się nie pojawić. A w okolicy nie zanosi się na nic ciekawego w najbliższym czasie.

Edytowane przez lordpix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na inny temat :-D Kto jeździ srebrnym bugiem kombi z blachą SMI 1V**? :-D

 

Pozdrawiam kierowcę, którego widziałem dziś w Rudzie Śląskiej jadącego w stronę Bytomia/Zabrza o 7:15. Wlepa na lusterku :-) Auto ustrzeliłem za skrzyżowaniem na tzw. Rudzie Południowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...