Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłumaczcie niewtajemniczonemu:

 

Jak wyglądają dokładnie te Plejady - Czy jak chciałbym jechać powiedzmy na jeden dzień, posiedzieć, pogadać, wypić piwko ale nie startować, to też obowiązuje mnie wpisowe? Bo nie znalazłem na stronie...

 

Bo startować to moim bez sensu, zresztą póki co nie wiem czy wtedy na pewno będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji. Albo grubo - albo wcale. A prawda taka, że część sportowa to 80% spotkania i tak naprawdę dlatego warto się tam wybrać. Pogaduchy jak pogaduchy :D Ja rozważam wyjazd na oglądarę, może nawet z noclegiem. Tylko przydałaby się ksiażka drogowa albo chociaz lokalizacje prób, a o to nie będzie łatwo.

 

II Runda Endurance WRT Tychy. 14 kwietnia.

1. Tomasz_555

2. Shyha

3. Pucu (wstępnie)

4. Spokojny

5. Mateusz

 

Jutro wieczorem jadę na tor ogarnąć zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, trochę mnie nie było ale na szczęście powróciłem... :D

Właśnie zauważyłem że jest informacja o X plejadach i to niedaleko więc świetnie, jest tylko jeden mankament. Ponieważ to będą moje pierwsze plejady (założę się, że nie tylko moje) super by było tak jak napisał Zbigniew, aby ktoś wytłumaczył jakie są możliwości np. dla osób nie startujących, zwłaszcza że cena w tym roku z tego co wiem, jest znacząco wyższa od poprzednich plejad. Ja chciałbym wiedzieć za co płacę tą kasę i czego mogę się spodziewać oprócz niepowtarzalnego klimatu który z resztą jest na wszystkich spotach subaru :D Głównie chodzi o to czy ta kasa zapewnia oprócz uczestnictwa jakieś dodatkowe profity bo do tej pory nic nie znalazłem na ten temat a jeżeli do wpisowego dodamy noclegi które też trochę kosztują to mamy małe wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi o to czy ta kasa zapewnia oprócz uczestnictwa jakieś dodatkowe profity

 

Co byś chiał za profity? Sztabkę złota? :biglol:

 

Przyjeżdzająć na plejady idziesz się zarejestrować, w biurze rajdu dostajesz kilka gadżetów Subaru (długopisy, plecaki) potem dostajesz 2 koszulki dla Ciebie i dwie dla pilota + jakiś tam prezent, czasami potrzebny do wykonania zadań ( np lornetka nikona, czy super lodówka samochodowa). Masz dwa dni ścigania i zabawy po czym na koniec jest impreza koncowa (muzyka na żywo, żarcie, drinki itd).

Nie wiem dlaczego w tym roku jest drożej, ale może ma to związek z atrakcjami i gwiazdami jakie Dyrekcja przygotowała na X, jubileuszowy zlot - stąd wniosek że warto tam być... byc może będzie okazja pogadać z Hołkiem, Małyszem... z Wiślakiem na pewno B)

 

Wytłumaczcie niewtajemniczonemu: Jak wyglądają dokładnie te Plejady - Czy jak chciałbym jechać powiedzmy na jeden dzień, posiedzieć, pogadać, wypić piwko ale nie startować, to też obowiązuje mnie wpisowe? Bo nie znalazłem na stronie... Bo startować to moim bez sensu, zresztą póki co nie wiem czy wtedy na pewno będę.

 

Nie wiem jak wygląda sprawa jednego dnia, natomiast nie zgodzę sie, że startowanie Twoim jest bez sensu. Np na tym odcinku http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3bNBA4QPil0#t=48s napinaliśmy się wszyscy, a odcinek wygrał Legacy 2.0 N/a :), Poza tym jedziesz w swojej klasie i rywalizujesz tylko z samochodami podobnymi do Twojego.

 

Inna sprawa że nie trzeba jechać trasy szosowej - czyli zwykłego KJS-u, można też wybrać trasę turystyczną która jest idealna jeżeli chce się jechać z rodziną, bo trasa ma głownie na celu poznania danego zakątku kraju, na trasie są zadania do wykonania itd - zabawa z rodziną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za KJsową to bym dostał rozwód w pakiecie:P A poważnie to Subaru musi być gotowe każdego dnia by zawieźć mnie na drugi koniec Europy, więc sport niestety odpada.

 

Turystyczną się zainteresuję, ale w tym roku i tak nie mam możliwości zaplanowania czegokolwiek, stąd pomysł aby wpaść choć pooglądać - gdybym akurat miał chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdzająć na plejady idziesz się zarejestrować, w biurze rajdu dostajesz kilka gadżetów Subaru (długopisy, plecaki) potem dostajesz 2 koszulki dla Ciebie i dwie dla pilota + jakiś tam prezent, czasami potrzebny do wykonania zadań ( np lornetka nikona, czy super lodówka samochodowa). Masz dwa dni ścigania i zabawy po czym na koniec jest impreza koncowa (muzyka na żywo, żarcie, drinki itd). Nie wiem dlaczego w tym roku jest drożej, ale może ma to związek z atrakcjami i gwiazdami jakie Dyrekcja przygotowała na X, jubileuszowy zlot - stąd wniosek że warto tam być... byc może będzie okazja pogadać z Hołkiem, Małyszem... z Wiślakiem na pewno B)

I widzisz swoją wypowiedzią odpowiedziałeś na moje pytanie :D Właśnie to się chciałem dowiedzieć i miejmy nadzieję że będzie piękna pogoda!

 

A teraz pytanie z innej beczki... kto się już orientował jak wygląda sprawa noclegu w owej okolicy i jakie są ewentualne koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie zlotu masz adresy noclegu i ceny, ale trzeba sie spieszyć bo miejsc coraz mniej.

Nie należy sie przejmować tym, że hotel jest nascie kilometrów od centrum zlotu, na imprezę do każdego hotelu przyjeżdża autokar i po imprezie wszystkich odwożą ;)

Jak sie jedzie z dziećmi to może lepiej być w hotelu troszkę dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół zgłoszony na zawody, zapłacone. Okazuje się, że wszystkie zespoły z I rundy potwierdziły start w rundzie drugiej :)

Wstępnie jutro o 12.15 jadę trenować, ale to nic pewnego bo zaś mnie jakieś przeziębienie chwyta. Dam znać ostatecznie wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół zgłoszony na zawody, zapłacone. Okazuje się, że wszystkie zespoły z I rundy potwierdziły start w rundzie drugiej :)

Wstępnie jutro o 12.15 jadę trenować, ale to nic pewnego bo zaś mnie jakieś przeziębienie chwyta. Dam znać ostatecznie wieczorem.

ok, może się dołączę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek już zgłosiłeś? wyścig jest dopiero za tydzień...

Jest problem, bo ja jednak nie wystartuję w tym Endurance :(

 

Shyha, może będzie się dało żebyś wskoczył za mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Pucu, zgłosiłem bo inaczej moglibyśmy się nie załapać. Ale spoko, do czwartku mogę dowolnie modyfikować skład zespołu, a Shyha tak czy owak z nami jedzie :) Dziś zresztą byliśmy w trójkę na treningu. Szkoda, że nie jedziesz bo dobre czasy robisz.

Jak ktoś chce wskoczyć na to miejsce to śmiało dawać znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były emocje, była walka, był progres. No, fajnie było :D Dzisiaj rano czuję się jakbym wczoraj solidnie popił. Ciekawe czy to od adrenaliny, spalin, czy od 3 snickersów? :biglol:

Potwierdzam, kolejna solidna dawka emocji. :) Progres jest i to ważne, może następnym razem powalczymy o wyższe miejsce, wczoraj niewiele brakło.

Ja rano też czułem się jak po tygodniu kopania rowów więc... wziąłem se wolne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jechałeś Imprezą? bo jak tak to Cię widziałem przed 17:00 na mieście w Tychach :)

Tak, leciałem Bielską, a potem Piłsudskiego. Tak wiem wiem, ciutke szybko, ale denerwują mnie te wszystkie niedzielne leszcze jadące 40km/h i nie do końca zdecydowane dokąd właściwie jadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...