Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

No u mnie nagle walnęło gradem więc niewiele miałem czasu na reakcję. Jak zobaczyłem jak wali to uznałem, że szkoda już wychodzić. Zanim bym wytargał kask to byłoby po wszystkim, a z gołą głową wyłazić to proszenie się o rozbity łeb. Sąsiedzi walczyli z jakimiś ręcznikami. Z góry założyłem, że na 3 miechy po naprawie ostatniego gradobicia znów będę miał obite auto. Jak przestało to szybkie oględziny i... chyba przetrwałem bez strat. Znalazłem małe wgniotki. Muszę umyć i obejrzeć dokładnie.

Swoją drogą można kupić pokrowiec antygradowy z taką fajną pianką za 200-300zł i rozważam nabycie bo Forek ostatnimi czasy głównie stoi pod chatą więc taki wynalazek mógłby zminimalizować ryzyko obicia blachy.

 

Współczuję natomiast sąsiadowi, 5 dni temu zrobili mu auto po zeszłorocznym gradobiciu... a teraz chyba ma od nowa obite...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyrazy współczucia dla pogniecionych a swoją droga to paradoksalnie z mojej wiedzy wynika ze najlepsi spece od zagniotek gradowych z Tychów pochodzą

 

Mam taką dziwną prośbę do kogoś z okolic Dąbrowy Górniczej, Sosnowca...

Od dawien dawna chciałem mieć Imprezę. Nie liczę subaru które ma ojciec - 2.0 n/a Impreza i Forester (trochę mułowate).

Obecnie mam Fiestę ST - 150 KM, jeździ to fajnie ale nie jest to Impreza. Możliwe, że w ciągu kilku m-cy do roku udałoby mi się wymienić ST na WRXa (najchętniej bloba).

I tu jest pytanie. Czy ktoś zaprezentowałby mi jak taki WRX jeździ? Nie chcę się pchać komuś na kółko, chodzi mi o małą rundę na fotelu pasażera. Czy różnica jest warta aż takich różnic w kosztach. Fieścina pali średnio 8,5l, serwis tani... Jeśli miałbym się zrujnować chciałbym wiedzieć w co się pcham:)

Nie spieszy mi się aż tak bardzo, pytam bo może jakoś przy okazji ktoś mnie wspomoże demonstracją. Nie chodzi mi też o jakieś chamskie upalanie, po prostu jak się ma lekkie auto FF 150 KM do cięższego 4wd 225KM.

 

Udało się zakosztowac turbinki bo jak nie to poczekaj chwile moze przy okazji jakiegoś spociku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O WM?? :D

No to się widzimy...jestem ustawiony z jednym forumowiczem spoza aglomeracji, który chętnie tak przy okazji załatwianego interesu poznałby i po przymierzał 4ry litery w innych subarynkach...Chcę Mu pomóc spełnić te "marzenie" :)

Im nas więcej będzie tym szybciej człowiek się odczepi :P

Oczywiście żart :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No baa...Ma się ten dar :P

Chopaki godziny późno popołudniowe....Tak co by każdy :"wynajęty" przez żonę/dziewczynę/narzeczoną w formie transportu po zakupy czy coś...Mógł bez stresu przyjechać na godzinkę czy dwie...Kolega HIPEK- stary forumowy wyjadacz ino z małą liczbą postuf :mrgreen: chciałby Was/ Nas poznać- z resztą My Jego też...więc okazja jest- tym bardziej, że stawia :D

dobra...taki żart :)

Ja będę na pewno....Zapisów nie robimy...Kto będzie to będzie :)

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z Waszej reakcji na Moją propozycję...Tak- @suberet, jeśli pogoda nie dopisze to możemy się ustawić w parkingu podziemnym..Nie widzę problemu :)

Godzina? 16-17ta odpowiada? Luźna propozycja- ja osoba " bez obciążeń" się dostosuję...Inni...Niech kombinują czy ta pora będzie...odpowiednia :D

@Hipek, Co Ty Swojej połowicy powiesz...Heh....Cenzura Forumowa nie pozwoli Mi by napisać tę propozycję "usprawiedliwienia"..Pamiętaj jednak, że żonie się "kitu nie wciska" :P

 

@mareq_c, Godzinę podałem...I jak napisałem- to tylko luźna propozycja...Poza tym- nie mam zegarka...Ja wsiądę jak zawsze w sobotę rano do pudełka i jadę...Więc dla Mnie nie kłopot być o której trzeba :D

 

To se jeszcze dopiszę sam pod sobą...a co? :P

 

Miałby ktoś może jakieś świnki forumowe w formie naklejek oczywiście i byłby rad Mnie w sobotę jedną poratować?

Oświniaczył bym sobie pudełko...Może wtedy więcej rozpoznawalności wśród forumowiczów bym Miał :P

Pozdro, dzięki i do soboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś może jakieś świnki forumowe w formie naklejek oczywiście i byłby rad Mnie w sobotę jedną poratować?

Oświniaczył bym sobie pudełko...Może wtedy więcej rozpoznawalności wśród forumowiczów bym Miał :P

Pozdro, dzięki i do soboty :D

 

WueM, ja mam, białe, czarne... ale akurat w sobotę siedzę w Żywcu z dziewczyną, i się nijak nie wykręcę... a bardzo chciałem być na spocie :( Ale możemy się jakoś zgadać, chętnie się Świnią podzielę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuem blaty se zrobiłeś a świni nie dasz rady?

 

Ja tą małą na szybe robiłem samemu. Biała,czarna folia... już nawet miałem wtedy drukarke zepsuta i odrysowywałem wpierw na papier od monitora :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matiz, Hehehe...No fakt...Nie takie "rzeźby" robiliśmy to wiemy tylko My...Faktycznie....Chciałem se na łatwiznę pójść ot i tyle bo ostatnio strasznie leniwy się zrobiłem :P

Spoko...Niezawodny kolega BelegUS...Pozostaje w obwodzie- a że na Polibudzie czasem bywa...To gdzieś go przystrzelę o świnię :)

 

Jako, iż Ja wyszedłem "tylko" z inicjatywą wczesno- letniego spota...A całym mistrzem zamieszania jest kolega @Hipek, Przystaję na Jego propozycję...Godzina 17ta....ja i tak będę za pewne wcześniej...Nie mam kapo nad Sobą a i autko demonem prędkości nie jest- więc na spokojnie se rano wyjadę i....będę gdzieś tak :D

 

Także chłopaki- kręcić nęcić...Co by połowice Was puściły :biglol:

@TYLKOV8, Dasz rade z domowymi tematami do 17tej? ;)

 

@BelegUS, Dziewczyna ważniejsza...Tym bardziej "przy" żywcu- znaczy w Żywcu :mrgreen:

Z tymi prosiakami to sie jeszcze ugadamy.... :)

Udanego łikędu więc już teraz Tobie i dziewczynie :)

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...