Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

pany odśnieżał ktoś wczoraj/dziś? śnieg zmarzniety czy w miare luźny?

 

Nigdzie daleko nie jade ,bo z związku z przebitą zimówką wrzuciłem Crono. A teraz na pare dni przekręcać 20 zabezpieczających Volków to bedzie katorga <_<

 

Odśnieża ktoś dziś u nas? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak odpuszczam Plejady mimo korzystnej lokalizacji. Koszty mimo wszystko przekraczają mój planowany budżet na ten cel. A biorąc pod uwagę moje wjeżdżenie w samochód to istnieje spore prawdopodobieństwo, że wrócę bez jakichś elementów nadwozia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak odpuszczam Plejady mimo korzystnej lokalizacji. Koszty mimo wszystko przekraczają mój planowany budżet na ten cel. A biorąc pod uwagę moje wjeżdżenie w samochód to istnieje spore prawdopodobieństwo, że wrócę bez jakichś elementów nadwozia.

nie marudź, bo Cię od baby wyzwę :P

 

Tez moge jechac na te phhhhiiiiiiii plejady, niech strace

ja na to liczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakuj się w Impreze wal na szosową, do wolnych ssaków...

No ja od początku zakładam taką opcję. Mojego wychuchanego Forka nie wpuszcze w piekło zwane trasą szosową.

 

nie marudź, bo Cię od baby wyzwę :P

Ej, ej, bez takich :P Bo Ci przypomne kto ani razu nie pojechał na zimowy trening :P

 

Tak se powiedziałem z tym niewjeżdżeniem w auto. :P Kasa jest jedynym problemem. Założyłem sobie budżet, a tu ryps wpisowe dwa razy wyższe. nie mówiąc o tym, że po pierwszym dniu rejestracji już praktycznie miejsc w hotelach nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady to jedyna taka impreza, warto za nią zapłacić nawet kosztem krótszych wakacji.

Owszem, Plejady są warte swojej ceny. I tyle na ten temat. ;) Jest blisko więc przyjadę na oglądarę.

 

UWAGA ! Zbieram chętnych na II Rundę Endurance WRT Tychy. 14 kwietnia.

1. Tomasz_555

2. Shyha

3. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, już mnie przerzucają 3 raz (nie mogę się jeszcze odnaleźć na Waszym forum) ale może ktoś mi pomoże :)

Cześć wszystkim. Jestem z Warszawy i chciałabym mieć (tak bardzo bardzo bym chciała) justynkę. znalazłam piękne sztuki na śląsku, ale w ciemno bardzo boję się jechać. Mowię o http://otomoto.pl/su...-C28506514.html czy ktoś ma może bliżej niż 450km ? Zależy mi na podstawie- czy ja nim dojadę do warszawy i czy mi chwilkę posluzy. Czy nie ściąga, nie bije, zawieszenie czy zdrowe ? Podloga, mocowania wahaczy progi od spodu i trzeba od strony kabiny na nie pod wykladzine zajrzec, jeśli byłby spoko to bym w przyszłym tygodniu chciala go kupić i mieć szuruburu już :)

Auto potrzebne mi na dojazdy do pracy, do sklepu i rodziców. No i do nauki zabawy na śniegach itp (stąd 4x4).

 

Czy ktoś móglby pomóc ?

Edytowane przez koszmarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po weekendzie jak tylko będę miał czym tam jechać( bo w sobotę jadę do...Wawy :) po autko) to z największą przyjemnością wybiore się w podróż :D

Jeśli jednak sprawa pilna to i ja proponuję "uderzyć" w link powyżej do wątku Podbeskidzia...Oni tam maja "rzut beretem"- a i ogarniętych w temacie nie mało....Pozdrawiam i 3mam kciuki byś kupiła szubaru :D

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...