Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Bielską przed oknami mi myknąłeś :) Niedziela to najgorszy dzień (nawet sobota jest lepsza, choc jest duży ruch), bo każdy powolutku, wyjeżdżają na drogi Ci co w tygodniu nie jeżdżą i nie wiedzą co robic... ogólnie, trzeba uważac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki widzieliście moze ten wynalazek chcialbym się dowiezdieć w jakim stopniu to kompilacja katriny z dzielem japonczyków.. czy byla to akceptowalna naprawa czy jak pisał kolega z forum "Katrina".. http://otomoto.pl/subaru-forester-2-5-173km-jasne-wnetrze-piekny-C26163588.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thief - ja niestety jeszcze nie :/

 

Adrenalina była i też jak po solidnej imprezie... Progres był, szkoda, że się nie udało (niestety nie dotrzymywałem kroku kolegom i trochę słabo było z niebieskimi flagami, obsługa trochę przy tym się nie sprawdziła wczoraj). Teraz na pewno potrenuję i może uda się utrzymać poniżej 31s bardziej regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shyha to może problem w wadze? Ja okolice 100kg a 30 z hakiem da się kręcić ;)

@Shyha to może problem w wadze? Ja okolice 100kg a 30 z hakiem da się kręcić ;)

 

Nie, tylko technika. Pierwszą sesję miałem jednym z dwóch najgorszych kartów i nie mogłem jakoś wyczuć go. Inni robili na nim sekundę mniej. W F1WM był koleś o na prawdę słusznym rozmiarze i też kręcił lepsze czasu. Na drugiej sesji już miałem poniżej 31 tylko, że obsługa długo nie chciała machać niebieskimi przede mną i dłuuugo byłem blokowany. Jak się zepnę to robię poniżej 31 tyle, że trza by z tego zrobić regułę bez względu na karta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shyha to może problem w wadze? Ja okolice 100kg a 30 z hakiem da się kręcić ;)

@Shyha to może problem w wadze? Ja okolice 100kg a 30 z hakiem da się kręcić ;)

 

Nie, tylko technika. Pierwszą sesję miałem jednym z dwóch najgorszych kartów i nie mogłem jakoś wyczuć go. Inni robili na nim sekundę mniej. W F1WM był koleś o na prawdę słusznym rozmiarze i też kręcił lepsze czasu. Na drugiej sesji już miałem poniżej 31 tylko, że obsługa długo nie chciała machać niebieskimi przede mną i dłuuugo byłem blokowany. Jak się zepnę to robię poniżej 31 tyle, że trza by z tego zrobić regułę bez względu na karta :D

 

 

No to fakt. Niektóre karty tam czasem średnio jeżdżą. Szczególnie jak mają już kiepskie gumy, albo coś nie do końca palą tak jak trzeba ;) 0,2KM mniej i już Cię objeżdżają jak poziom podobny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki widzieliście moze ten wynalazek chcialbym się dowiezdieć w jakim stopniu to kompilacja katriny z dzielem japonczyków.. czy byla to akceptowalna naprawa czy jak pisał kolega z forum "Katrina".. http://otomoto.pl/su...-C26163588.html

Bandal, gdzie ty się tu wbijasz z jakimś tam Subaru. Tu karty się liczą. :P

Sorry, panowie, ale kolega szuka rady. Nic nie macie dla niego? Choćby reakcji jakiejś, żeście go zauważyli... :clapping:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej ;)

Przypominam, że w tę niedzielę - 12.05.2013 - Podbeskidzie wybiera się na Tor w Wyrazowie :D

 

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc - zapraszam chętnych (koszt 50,- zł od samochodu) :)

Wyjazd w niedzielę godz. 7.00 z parkingu Tesco na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej drogą S-1 na Warszawę :)

 

Są chętni żeby dołączyć jeszcze do nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...