Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwilę na spota w weekend mogę wpaść.

Jednak dawniej organizacja spota wiązała się zawsze z "Listą". Bez listy spot jest nieważny i marne szanse, że ludziska zgłoszą swój udział. No i z doświadczenia organizacyjnego wiem również, że sporo ludzi pracuje w weekendy więc nawet luźne spoty lepiej planować z wyprzedzeniem kilku dni. :) Wyjątkiem od tej reguły jest zawsze spot wigilijny - nikt nie ma czasu, ale przyjeżdża tyle aut, że nie idzie zaparkować na podziemnym.

Miałem też swego czasu tradycję wysyłania smsów do sporej grupy osób co również powiększało frekwencję. Sam mam mało czasu na forum więc łatwo można przeoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, myślałem nad organizacją jakoś w weekend wrześniowych ;)

A na spota do kato jutro byś się pisał? Jeśli było by popołudniem to mogę wpaść o ile nic mi nie wypadnie i ogarnę to co muszę.

Jak nie zostaje wrzesień... jakoś po Summer Cars Party :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że mnie jeszcze ktoś pamięta :P w ostatnią sobotę nie wyrobiłem.... może czas zorganizować jakieś karty? Cięgnie mnie bo przez przypadek miesiąc temu trafiłem na tor kartingowy w okolicach Zgorzelca - zaraz po stronie niemieckiej w jakiejś zapyziałej wsi. Tor na otwartym powietrzu. Rozgrywają tam nawet prawdziwe eliminacje ich mistrzostw..... Karty zasuwają jak dzikie, tor szybki kręty i nierówny. Na pierwszym przejeździe dostałem kociej mordki a włosy pod kaskiem stały dęba!!!! to już nie były żarty :huh: . ....tak jakoś mnie ciągnie troszkę....

 

Premo, Pablito, Suberet - dzięki chłopaki!!!!! Miło znów was czytać! i wszystkich innych też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...