Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za. Byłem w zyg-zaku, piętrowy tor. W Tychach ani za granicą w Sosnowcu <:P> nie byłem :D

powiem więcej, w bielsku zapraszam na browar do Dog's Bollocks, świetna miejscówa, a menager to mój dobry przyjaciel, z którym nota bene od przyszłego tyg będziemy robić trip po Polsce w poszukiwaniu jego Pierwszej :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma ktoś może pożyczyć tą przyczepkę na motocykl ?? będę wdzięczny za pomoc.

 

Koledzy jak nikt nie ma to moze choć poradzi mi gdzie mogę takie cos załatwić, mieszkam tu od kilku miesięcy i jeszcze nie mam znajomych co mogą cos polecić więc będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma ktoś może pożyczyć tą przyczepkę na motocykl ?? będę wdzięczny za pomoc.

 

Koledzy jak nikt nie ma to moze choć poradzi mi gdzie mogę takie cos załatwić, mieszkam tu od kilku miesięcy i jeszcze nie mam znajomych co mogą cos polecić więc będę bardzo wdzięczny za pomoc.

WIOLA GLIWICE na pewno robią przyczepy pod motocykle i mają wypożyczanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty w piątek lub niedzielę? O której proponujecie? 18:30 czy 19?

 

Co do przyczepki na motor: w Castoramach sprzedają takie przyczepki cena ok 1200 zł. Sam kupowałem. Dzwoń więc do okolicznych Castoram i pytaj gdzie mają....

 

Zbigniew, daj tel na PW. W Zgorzelcu bywam często to zadzwonie i pobrykamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej piątek :) Szwagier był na Autodromie w Sosnowcu i mówi, że karty są w stanie agonalnym. Tak samo chyba jest w dalszym ciągu na Adrenalinie więc proponuję Tychy.

potwierdzam, jeźdzę tam często bo startuję tam w zawodach od czasu do czasu, mam te układ że zawsze dostaję coś lepszego bo się z nimi znam, a tak w jednym i drugim masakra, jak kilka miesięcy temu dało się jeździć tak jak byłem we wtorek jest jednym słowem dno, więc szkoda waszego czasu i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz świetny film...z roku na rok....Co raz lepiej to wygląda...Gratki :)

Fotki gdybys miał...podeślij Mi proszę na mejla....Gdybyś mógł...bo Ja dwie foty może zrobiłem :P

 

Dobrze się to ogląda! A co do fotek to dołączam się skromnie do prośby WueM'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki pany, niestety z racji malfunkcji spustu mam tylko filmy (i to i tak z biedą). i 6 fotek pawełkowej supry z kasetą 2paca :P

 

jak bede miał chwile to przejrze odrzuty,ale nie obiecuje mega jakości (delirka,złe swiatło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chciałbym się z wami spotkać, przyjeżdżając moją Subaryną, ale cały czas mi coś nie bangla. W związku z tym potrzebuje kogoś kto ma dobre serce i przepływke z GTka MY97, bo potrzebuje sprawdzić czy to ona mi wariuje, czy problem tkwi jeszcze gdzie indziej. Mieszkam w Okolicach Sławkowa, ale jakby ktoś był w okolicach Kato, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna to podjechać tyle to dla mnie nie problem.

Liczę, że znajdzie się ktoś tak dobry aby mnie poratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMA SIEMA SIEMA :)

 

Jutro (wiem, że ultra krótki czas reakcji) w Kamieniu Śląskim odbędzie się małe ściganie się na lotnisku - czyli ćwierć mili + KJS ewentualnie. Sam nie wiem, gdyż pierwszy raz tam pojadę. Kornik, który miał ze mną jechać wymięka a było by jego miejsce do wypełnienia. Za wpisowe nie trzeba mi zwrócić no chyba, że się ktoś uprze ;) Jak co PW! 1 miejsce na jeden samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko - macie może kogoś znajomego kto zajmuje się naprawą motocykli (chodzi mi o crossa) wczoraj miałem małą kraksę w lasach pod Boronowem - Kalety, po glebie motocykl już nie odpalił, i chętnie bym go komuś zawiózł pod zakład co by rzucił okiem, chodzi mi głównie o mechanika w okolicy Boronowa, Kalet, Lublińca, Herb i innych podobnych, gdyż nie mam jak moto zaciągnąć do Katowic bo w pracy mam urwani głowy. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...